LordSnape

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 24.9.2017  11:36
    Mumie (2017)

Sral mě Cruise, ale chvílema to byla vážně sranda. Nová mumie v podobě Sofie je strašně sexy!

• 3.9.2017  22:07
    Woodstock (1970)

Dokument mě bavil v částech, kdy šlo vážně o dokument a ne hudební záznam interpretů. Takoví Ten Years After jsem nakonec přetočil, protože to bylo děsný. Jinak to bylo na můj vkus až příliš dlouhé (director's cut) a docela uměle natahované. Kamera a střih nicméně super! Dnešní dokumentaristé by se mohli učit. Byl bych pro více výpovědí návštěvníků či lidí z okolí. Každopádně Woodstock jako takový je dnes pojem a to zcela zaslouženě! Ta atmosféra, ti lidé... Super doba.

• 1.9.2017  18:06

Zbytečný díl plný prdelek a koziček. Skoro nic zde nefunguje. Vtipné to není už ani trochu, a tak si autoři musí vynucovat pozornost zvracením.

• 29.8.2017  14:19
    Život (2017)

Moc fajn scífko. Nic nového pod sluncem, ale řemeslně skvěle odvedené. Skvělá kamera a práce s atmosférou. Kombinace Gravitace a Vetřelce více než výstižná. Hudba výborně podtrhuje už tak napjatého diváka. Jake Gyllenhaal byl docela trapnej, ale Rebecca Ferguson to zachraňuje. Konec správně dorážející. V posledních letech hned po Moon film z menší produkce, co má ambice.

• 29.8.2017  14:17

Tak tohle mě hodně bavilo! Král Artuš a jeho story je legenda, takže nikdo nemůže namítat, že se film odklonil, bla bla... Kecy. Je to úplně jedno, nikdo totiž neví, jak to vážně bylo. Ritchie vzal koncept lidé vs. mágové, Excalibur a protáhnul to úžasně vymazlenou kamerou, střihem a epickou nadutostí. Začátek se slony je top posledních let! Charlie Hunnam je s přehledem totální sympaťák a Jude Law jako zlý král si roli parádně užíval a věřil jsem mu to. Byl krásně chladný. Oceňuji, že se tvůrci nebáli ničeho a tak se ve filmu objevil i typicky suchý anglický humor a narážky. Dobré je, jak i ty nablblý mořský panny byly úplně jiný, než ve většině filmů. Nikdy bych nevěřil, že budu koukat na legend story ve stylu sword and sorcery a na konci fandit jinému hrdinovi, než namakanému Conanovi. Hudba ujetě jiná a suprová jako zbytek filmu. Guy Ritchie s prstem v prdeli natírá všechny rádoby fantasy tvůrce současné dekády. Třešničkou na dortu je už pak pro mě jen herecká účast Àstrid Bergès-Frisbey, kterou tajně miluji už od I Origins! :-*

• 25.8.2017  10:08

Smutná výpověď senilního režiséra. Prometheus 2 aneb rozmrdám ještě to, co jsem nestačil rozmrdat předtím. Totální ignorace Cameronovy tvorby ohledně matky a totální ignorace Omnibusů, kde jsou také velmi dobré příběhy. Scénář jak přes kopírák jedničky. Herci nezajímaví, nesympatičtí, vše uspěchané, divák si k žádné postavě nevytvoří vztah. Sálá z toho lacinost. Když se objeví první pseudovetřelec, musel jsem se začít smát, jak je roztomilý. Kam zmizel strach a napětí? Největší wtf scéna je Davidův pozdrav svému "potomkovi". Parodie. Totální. Ještě, že se toho Giger nedožil.

• 12.8.2017  10:33

Naprosto zbytečný, debilní a prázdný film o ničem. Scénář špatně, dialogy, herci a rádoby epic konec mě doslova nasral. Kate to sluší s tím melírem a Charles Dance se snažil, ale ne, prostě to nejde. Původní dva filmy mám rád a tohle je urážka celé série.

• 5.8.2017  19:09

Bylo to hezký a dobře natočený, ale Kaiserův komentář mě nejdřív iritoval a později i strašně sral. Kdo tyhle kecy vymyslel?

• 30.3.2017  13:36

Film o tom, proč nemám rád cirkus a že životní cesty jsou nevyzpytatelné.

• 28.3.2017  16:03
    Teorie tygra (2016)

Dospělý film o tragických věcech, natočený s grácií, přehledem, skvělou hudbou a vynikajícími výkony všech herců. Už jsem se bál, že česká kinematografie podobný film nesplodí.

• 28.3.2017  13:42

Nevím, proč tomu Vorel říká komedie. Jako drama to funguje skvěle. Hlavní postava je vykreslena přesně jako vesnický tragéd, co se neumí postavit na vlastní nohy a hledá v životě nějakou tu oporu, aby mohl dále existovat po svém. Příklad jeho úspěšného bratra jistě divákovi naznačil, že nebude ta chyba úplně v jeho matce. Pro mě je tenhle film takový dobrý příklad ze života bez příkras a iluzí.

• 28.3.2017  13:38

Hezký film, ale postrádá nějaký konflikt. Vše to jde tak nějak bezstarostně a když už se objeví problém, třeba ve formě školního inspektora, ihned je rychle vyřešen, aby idylka mohla pokračovat.

• 11.3.2017  18:32

Ale jo, já jsem byl nakonec spokojený. Některým vadilo tempo nebo holčička, kterou hraje černoška. Wtf? Fakt Czechia... Ale hlavně mě opět rajcovala Gemma Arterton se svým civilním projevem, luxusní prdelí a sexy hlasem. Už jako IO v debilním remaku Souboje titánů mě brala. :-D Jo a Glenn Close je tu krásně slizská. Velmi solidní post-apo.

• 11.3.2017  18:31

Scény odehrávající se ve Španělsku z dob inkvizice jsou super a krásně artový. Lítačky po střechách a souboje super! Ariane Labed znám z Humra tady jí to strašně seklo jako Asasínce. A pak tu máme přítomnost. Debilní sci-fi zápletka, kdy od začátku víte, kdo je kdo, nesmyslná honba za artefaktem jak z Browna a ochotnické výstupy všech herců od Marion Cotillard až po Ironse. Říkal jsem si ok, tak to spěje nějakému vyvrcholení. A na konci filmu, než tam vlítne tahák s titulky si říkáte, že si z vás někdo dělal celé dvě hodiny prdel. Film budou hejtovat jak znalci her, tak i úplný laici, takže mi není jasný, pro koho to bylo teda natočený...

• 9.2.2017  21:55

Tak tohle je pro mě veliké zklamání. Četl jsem všechny tři knižní předlohy a film jede podle knihy asi jen do třetiny, pak se stává karikaturou sebe sama, kdy se v první hodině skoro nic neděje, aby to pak skončilo dětsky nevinnou bitkou s příšerami z Resident Evilu. Překousl jsem fakt, že prohodil schopnosti Olivy a Emmy a i to, že hlavní záporák tady není vykreslen jako zhrzený bratr slečny Peregrinové. Ostatně Samuel v roli Barrona je neuvěřitelně zábavný a skvělý, Eva Green kouzelná, ale tím výčet kladů asi tak končí. Za mě nejnudnější a nejzbytečnější Burton, natočený jen pro prachy... Pojídání očíček ale bylo fajne.

• 12.8.2016  21:23

Něco tak nudného jsem už dlouho neviděl....

• 6.7.2016  12:37

Jürgen Prochnow měl pravdu. Svět tvoříme my lidé, ne božská energie a proto musíme začít vždy u sebe.

• 10.1.2016  19:03

Hodně rozpolcené dojmy. Zmatené, divadelně zahrané, dialogy jsou kolikrát úplně mimo, ale ve výsledku tam je něco, co měnutilo se pořád koukat a držet postavám palce, aby jim vyšlo to, co si přejí.

• 14.12.2015  11:55
    Neutečeš (2014)

Neskutečně nudná mrdka, která má občas trochu té atmosféry. Zápletka je směšná, stejně tak i herci. Hodnocení zdejších nadšenců fakt nechápu...

• 12.12.2015  18:49
    Malý princ (2015)

Tak jsem si nakonec řekl, že se na to podívám. No je to taková hodně volná adaptace. Scény s Malým princem, kde je grafika a dialogy jako z knihy je fantastická, zatímco příběh o holčičce, která hledá své dětské já a starý pilot jí uvádí do světa pohádky a filosofie slabší a ze začátku mě štvala..... No, druhá půlka už si žije vlastním životem a režisér se snaží obě linie spojit a docela se mu to daří, tak jsem se nadto povznesl, že to nebudu řešit, páč kniha je prostě tenounká na tak velký film. Ke konci jsem si říkal, že nebudu bulet, ale tekly mi slzy jako hrachy a řval jsem stejně jako u knížky, která není aspoň tak děsivě smutná a depresivní, ale to je dané hlavně dobou jejího vzniku.

• 13.9.2015  10:11
    Proč zabili Ježíše (TV film) (2015)

Velmi krásné dobové kostýmy i výprava. To je nicméně vše pozitivní na celém filmu, který je příběhově skokový (Ježíš si najednou uvědomí, že je syn boží) a kde jsou vynechány i důležité scény jako volba mezi Ježíšem a Barabášem atd. Na co koukat na tenhle zbytečný film, když tu máme The Bible anebo dodnes aktuální Gibsonovo Umučení Krista?

• 17.7.2015  16:14

Typicky burtonovské figurky, kde však dominuje debilní a nemyslící pes. Původní hraný snímek se mi líbil o mnoho víc. Tady trpěla ta přepálená stopáž naprosto disneyovský happy end.

• 17.7.2015  16:13

Smál jsem se místy nahlas a to se mi dlouho už nestalo. Sympatičtí herci dělají z téhle romanťárny super věc. :-)

• 17.7.2015  16:05

Celý mi to přišlo přitažený za koule, ale je to tím, že se to týká hlavně USA. Tady si nedokážu představit, že by ministerstvo nemělo páky na zavření nějakého provozu anebo aby mi někdo zakazoval skladovat semena na příští rok. Amerika je země dementů a tenhle dokument to dokazuje. Třeba mexická rodina co volí mezi lékama pro taťku a zdravou stravou. Wtf? Co třeba najít si jinou práci? Vrcholem byla bojovnice za zákon vyšší kontroly kvality masa, které umřel syn poté, co jej nacpávala ve fast foodu. Fakt nechápu. To dítě sotva mluvilo a ona jej vzala, aby dobrovolně žral ty sračky, když je ještě tělo ve vývinu??? Vrcholem byly levičácký kecy, že za zničenou planetu může jen podnikání a zpodobnění Wall Martu jak začal prodávat organic potraviny.

• 23.3.2015  22:43

V podstatě pořád dokola to samé. Alex Jones se začíná opakovat.

• 19.3.2015  20:46
    Kmeny (TV seriál) (2015)

Bohužel tohle má do solidního a objektivního mapování subkultur na míle daleko...

• 22.2.2015  17:00

První hodina odkrývá nepříjemná fakta i způsoby přehlížení některých neziskovek a obrovitánskou aroganci ze strany Greenpeace, ale poslední půlhodina je už jen veganská a nadmíru trapná agitka za nepožírání masa. Velmi mě rozčiloval chlápek, který více jak 30 let farmařil a rozmohl v USA masný průmysl, aby mi pak v dokumentu za další léta později říkal, že ten kdo jí maso, nic pro planetu nedělá. Souhlasím s názorem, že je lepší být aktivní a uvědomělý všežravec, než jen laxní vegan/vegetarián, který jen poučuje a útočí, než aby něco skutečně dělal pro planetu.

• 22.2.2015  16:56

Al Gore je veliký mluvka, řečník a především pak politik. Nechci nijak popírat fakta, grafy či jiné vědecké studie, které se ve filmu objevily i když jsem pořád jaksi opatrný a souhlasím s názorem, že planeta jen takto reaguje na novou, přicházející dobu ledovou. Nicméně by měl Gore nejdřív začít u sebe, svém životním stylu, domě a tak dále. Kde to jsme, aby mi kázal pít vodu člověk, který požívá jen plody vinné révy?

• 21.2.2015  18:36
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Prima Cool klesá velmi, ale opravdu VELMI hluboko.

• 18.2.2015  13:59
    Debilní kecy (TV seriál) (2012)

Kopírované a místy nechtěně směšné. Na druhou stranu jako viral reklama to fungovalo bezvadně, ale tady se nehodnotí marketing...

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31