• Hudební

Návraty Karla Husy (2002) (TV film)

V titulcích filmu uvedeno: režie Ladislav Štros.

Česká fotka (2015) (seriál)

1) Kronikáři (Adam Oľha) ***, 2) Extrémní okamžiky (Jiří Zykmund) ***, 3) Blízká setkání (David Jařab) **, 4) Mezi fotografií a malbou (Jiří Zykmund) ***, 5) Inscenovat a instalovat (Lukáš Kokeš) ***, 6) Český člověk (Lucie Králová) ***, 7) Posedlost fotoaparátem (Pavel Berkovič, David Cysař) **, 8) Významné banality (Jan Gogola ml.) **, 9) Hledání nadreality (Lucie Králová) ***, 10) Melancholie klidu a samoty (David Jařab) ****, 11) Jiné světy (Adam Oľha) ***, 12) Geometrie myšlení (Jan Gogola ml.) ****, 13) Anatomie tělesnosti (Radovan Síbrt) ***.

Beze mne (2011)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby (v perských číslicových symbolech) 1389, což odpovídá roku 2010 gregoriánského kalendáře.

(1998)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 1997.

Bécaud 85 (1985) (koncert)

"Monsieur 100 000 volts" oproti svému koncertu v pražské Lucerně 1976 sice nepatrně ubral napětí (hodně sil ho musela stát snaha rozezpívat zpočátku vlažné obecenstvo, ale nevzdal to a dosáhl svého), ale i tak je výsledkem velmi dobrý koncert. Pochvalu zaslouží také režisér Bonaventura za zprostředkování zásadních textových pasáží většiny písní prostřednictvím překladových titulků - tedy, když přivřeme oči nad systém postrádajícím nakládáním s interpunkcí a nesmysly typu "desperád". -------- V titulcích pořadu uvedeno: název Bécaud '85 Live.

Noční hovory s matkou (2001)

V titulcích filmu uvedeno: rok výroby 2001-2002; znamená to, že film těžko mohl být dokončen v roce 2001, tudíž správný rok výroby bude 2002.