(fjw)

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 19.11.2011  01:06
    Kick-Ass (2010)

Naprostá bomba. Dlouho jsem se tak filmově nepobavil.

• 19.11.2011  01:01
    Cesta (2009)

Syrové, drsné, smutné...

• 11.9.2011  01:46

Zpočátku jsem tomu nedůvěřoval, ale již v průběhu filmu jsem tušil již, že mne to dostane. A také že ano.

• 31.8.2011  21:11

Scéna při které jsem nedýchal ? "NO ! " Stejný pocit, když jsem viděl v kině Jurský Park.. Mělo to tempo, děj bez zbytečných klišovitých "zvratů".. Velmi k tomu dopomáhala Doylova hudba při Caesarových "nasraných" nálad a uvědomování si sám sebe. Naprostá bomba !

• 23.7.2011  21:15

No již francouzká klasika. Miluji tento humor !

• 8.9.2009  18:21
    Big Lebowski (1998)

Dlouho jsem se tak nepobavil. Bridges nemá chybu! "Ten tepich do toho pokoje fakt patřil, že jo?"

• 25.8.2009  00:22
    Ratatouille (2007)

Zatím nejlepší animáč, který jsem kdy viděl. Velmi povedené. Výborné zobrazení prostředí té pravé nefalšované gurmanské Paříže. Výbornou složkou je zde hudební doprovod, který dodává tu pravou příchuť. Prostě klasa.

• 11.8.2009  01:15
    V Bruggách (2008)

Zážitek při sledování tohoto filmu. Naprosto výborný Farrel, Gleeson a Fiennes. Jednou bych se chtěl do Brugg podívat, a doufám, že nebude uplné peklo.

• 24.6.2009  00:29
    Zvíře (1977)

Klasika, klasika a klasika:) Belmondo v nejlepší roli. "Já a ženská? No fůůůj!" :-))))

• 18.6.2009  11:40

Výborný film. Výborné herecké výkony a ještě snad lepší scénář. Zážitek!

• 4.6.2009  13:44

Snad vrchol starých dobrých českých komedií. Miljutu tento humor, který se ve filmu objevuje. "Děti, rychle sem!!! :)))

• 15.4.2009  23:18

Mrazivé! Velmi mrazivé, děsné, depresivní.. a to víc ukazuje, jak můžem si nevšmnout násilí na lidech. Nikdy tolik jsem nepřál smrt těm psychopatickým ha.jzlům jako tady!

• 12.4.2009  17:26
    Futurama (TV seriál) (1999)

Dlouho jsem Futuramu přehlížel, ale když to uvedli u nás, byl jsem zvědav. Jedno slovo - geniální! Bender forever!

• 26.3.2009  21:21

Takže je to jasné. Pro mě jeden z nelepších filmů Fincherovi tvorby. Strhující příběh Benjamina Buttona ve velmi výborné režii. Vizuální stránka je geniální. Různé nálady filmu jsou tak sugestivní. Ať svítí slunce a je krásný den nebo v pozadí zní bouře protkaná blesky. Atmosféra je neskutečná. A konec? To bylo poprvé v kině, kdy jsem se rozplakal. Děkuji Davide, nezapomenu na tento film.

• 4.1.2009  10:41
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Za pět. Už jenom, když se ozve ta překrásná hudba od Svobody.

• 2.1.2009  22:46

Jedna velká nostalgie:)))))

• 1.1.2009  01:06

Snímek děství, konečně jsem si opatřil dvd, abych si oživil paměť, sice už to není ono, ale stejně za 5!!!! Falko forever!!

• 11.12.2008  00:01

Tak toto má být jeden z nejlepších filmů? Já souhlasím, když jsem na něj poprvé podíval, tak pak jsem si ho pouštěl každý den:) Tim Robbins, Freeman.. přesně vybrané herecké obsazení. Nádhera.

• 10.12.2008  23:58
    12 opic (1995)

Parádní sci-fi. Skvělý Willis, fámozní Pitt. Zřejmě když chce někdo prokázat, že je opravdu herec, musí zvládnout mentálně zaostalého:) Viz. Nicholson, Hanks, Hoffman:))

• 10.12.2008  23:55

Klasický snímek ze staré školy:) Parádní kousek s motorkou. Bravo Steve (četl jsem, že ten skok udělal sám). A plno dalších známých herců. A výborná hudba.

• 10.12.2008  23:53

Pěkný animovaný horor:)

• 10.12.2008  23:52
    Česká soda (1998)

No comment:)

• 10.12.2008  23:50
    Tanec s vlky (1990)

Asi jediný vynikající film s Costnerem a jediný vynikající film Kevina Costnera:) Režiserská verze o chlup lepší. A ta hudba:)

• 10.12.2008  23:48

Klasika!!!

• 10.12.2008  23:48
    Amadeus (1984)

Jestli se to někomu může zdát nudné a zdlouhavé, tak je asi z marsu:) Tohle je pravý filmový požitek:) Bravo Miloši:)

• 10.12.2008  23:44

Právem obdržel cenu akademie. Menzel je pro Hrabala ten pravý. Ví jak to natočit. A plno výborných herců jako Somr, Valenta, Brodský, i ten Neckář:)

• 10.12.2008  23:41

Další filmový klenot! Nádhera. Kevin Spacey je další z řady herců, kteří ani hrát nemusejí. Film je dojemný, krásný, satirický... Nečekaný konec je vlastně velmi nádherný:)

• 10.12.2008  23:36

Forman je opravdu formát:)) Nejkrásnější film jsem snad neviděl. Obyčejná projíždka autobusem je pro mě hlubokým filmovým zážitkem. Jack Nicholson je bůh. To je prostě herec! Je zde několik budoucích hvězd - Danny DeVito, Christopher Lloyd a všichni v roli bláznů - roztomilých bláznů. A ten konec. Nádhera!!! (mimochodem, dva budoucí batmanovští záporáci:))

• 27.8.2008  16:52
    Motýlek (1973)

Další filmová klasika. Opět výborný Steve McQueen a Dustin Hoffman. Musím si přečíst knihu.

• 10.8.2008  01:49

Batman je zpátky. Je to přesně jako u filmů Terminátor. První díl byl skvělý a druhý ještě lepší. Vše je tu dokonalé. Režie, kamera, scénář, hudba... včetně také všech hereckých výkonů. Ano v této kategorii jasně vítězí Heath Ledger. Jeho Joker je fámozní. Psychopat s rozřízlou hubou co si libuje v chaosu. Vyvolává ve městě dokonalou nespoutanou anarchii. Nehci si ho porovnávat s Nicholsnem, který si zahrál Jokera v prvním kvalitním snímku o Batmanovi od Burtona, ale vypadá proti Ledgerovi jen neškodnej šášula:) Aaron Eckhart byl opravdu sympaťák, že jsem si vůbec nepřál jeho zvrat do polohy šílence. Miluji scény, když si hazí s mincí. Christian Bale, Morgan Freeman, Garry Oldman se nějak výrazně nezměnily od prvního dílu a hrají dál nadstandartně. Maggie Gyllenhaal je pohledná herečka a nahradit Holmes nebyl žádný problém. Nolan natočil doposuď svůj nejlepší film. Film, který se nahlas zapíše do historie filmu. A nyní přeju co nejvíc oscarových nominací, protože si je zaslouží. Jinak se naštvu, příjdu za akademiky s nožem a pronesu: "Why so serious?" :)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14