(fjw)

Věčný student

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 31.8.2011  21:11

Scéna při které jsem nedýchal ? "NO ! " Stejný pocit, když jsem viděl v kině Jurský Park.. Mělo to tempo, děj bez zbytečných klišovitých "zvratů".. Velmi k tomu dopomáhala Doylova hudba při Caesarových "nasraných" nálad a uvědomování si sám sebe. Naprostá bomba !

• 31.8.2011  21:15
    A-Team (2010)

Bylo to milé překvapení. Svižné, vtipné.. A taky jsem byl rád za to, že použily i hudební prvek ze seriálu :-)

• 19.11.2011  01:06
    Kick-Ass (2010)

Naprostá bomba. Dlouho jsem se tak filmově nepobavil.

• 27.11.2009  08:33
    2012 (2009)

Typická hollywoodská sr.a.č.k.a. Jediným nosníkem jsou vizuální efekty, jinak zhola nic.

• 18.5.2009  19:32

Ano, atmosféru to mělo. Jinak jsem měl jít na ten film se slovníkem cizích slov, abych pochopil dění filmu. Robert Langdon vždy něco vykoumá (párkrát to splete, ale budiž) a hned v poslední vteřině najde dění vraždy nějakýho kněze. A ta helikoptéra, to byl vrchol:( Akorát hudba od Zimmera, ta se mi líbila.

• 19.11.2011  01:01
    Cesta (2009)

Syrové, drsné, smutné...

• 19.11.2011  00:59

Jsou tady zase, ale je to stále úsměvné. Dobrý nápad s dinousaury, ty mám rád :-) A veverka opět prohrála :-(

• 28.7.2009  11:46

Další díl se opět nese v duchu, který zavedl originálně Alfonso Cuarón ve třetí. Ovšem tady se to už trochu potácí v mírných křečích a jalové režii. Ovšem je to Harry Potter, takže spíš upíráme zrak na scénář, jak si tvůrci poradili s tím,jak přenést knihu do filmu. To se jim podařilo znamenitě. Trochu zamrzí absence závěrečné bitvy mezi studenty Bradavic a smrtijedů. Jestli Vám přišel minulý Potter chladný a bez emocí, tak tady si trochu prožijeme emocionální bombu, ve které určitě nezůstane jedno oko suché.

• 11.9.2011  01:46

Zpočátku jsem tomu nedůvěřoval, ale již v průběhu filmu jsem tušil již, že mne to dostane. A také že ano.

• 1.4.2009  10:54
    Nenarození (2009)

Myslím, že plakát k filmu hovoří za vše:) V jedné scéně jsou její kalhotky opravdu pekelně zaříznuté:)) No dobře, i nějaká ta tuctová lekačka...

• 21.5.2009  06:42
    Star Trek (2009)

Docela luxusní záležitost. Leč nejsem příznivec Star treku, tak na to bych šel do kina několikrát. Skvělí herci, kamera, režie.. Ale postrádal jsem hlavní hudební motiv od Goldsmithe. Jinak parádní jízda.

• 6.6.2009  08:28

Kdepak, Terminator byl na o návratu do minulosti z budoucnosti, o Arnoldovi a o skvělém velmi známém hudebním motivu. Tady to vše postrádám. Ano, soudný den již začal a je válka se stroji. Ale děj je jedno převeliké klišé, až je je mi z toho do breku. Detailní záběry na obličeje? OMG:((( Proč? Taky velmi roztřepaná kamera při akčních scénách, jinde to mám rád, ale tady? Z toho mě bolela hlava. A plno logických chyb:( Ani pětisekundový Arnold to nezachrání. Ale alepsoň mě překvapil Sam Worthington.

• 29.11.2009  03:18

S donucením musím tento film ohodnotit třemi hvězdami, kvůli mé drahé polovičce, se kterou jsem přetrpěl dvě hodiny filmové telenovely.

• 2.8.2008  20:54

Trochu dlouhá obyčejná epizoda ze seriálu bez žádného nádechu tajemna. Ale jako příznivec Akt X se mi to zamlouvalo. Vývoj vztahu mezi exagenty mi vyhovoval. Tahle jsem si to nějak představoval, že to nakonec skončí. Co ovšem znamela poslední scéna v titulkách? :)

• 13.5.2009  15:03

No, nevím.. na první pohled se zdá, že naprosto průměrné klasické sci-fi. Ale přece, něco má do sebe. Zničí lidstvo tuhle planetu.. ? Nevím, ale rozhodně pěkné efekty:) A Keanu Reeves opět v roli, která mu sedne.

• 3.11.2011  19:02

Svížné, vtipné dílko.. Hellboy opět exceluje. Moc pěknou fantazii má režisér.

• 13.12.2008  07:56

Filip Renč je dobrý režisér. Oproti minulého filmu stojí opět ve výšinách kvalitního filmového požitku. Pěkná kamera, hudba a .... samozřejmě Karel Roden.který už nemusí dokazovat, že je herec. On je HEREC. Mimo něho mě zaujal Vladimír Dlouhý, kterých se mu podobných filmových rolí moc nedostává. A Jana Svěráka jsem nepoznal:)

• 25.5.2008  19:33

A tolik jsem se těšil. Jasný Spielbergův rukopis, jeho režie opět výboná. To je tak asi vše. Nejlepší scénou je výbuch atomové bomby. A pá momentů nostalgie (jako fotografie Otce, Marcuse...) Film se snaží zachovat základní linie předchozích filmů. Harrison Ford je sice ve skvělé formě, ale celý příběh a výsledek celého filmu mu podraží nohy. Proč zrovna křišťálové lebky, které jsou podle mě tak nezajímavé. To bych se radši díval, jak Indy opět hledat Shankarové kameny. Doslova magické momenty jako u dobyvatelů nebo ještě lepší v křížové výpravě se zde nekonají. Cate Blanchet je nejslabší zoporák z celé série. Škoda, tato role byla napsána velmi špatně:( Jediným plusem je Shia, který je možným nástupcem této série. A co mě velmi zklamalo, je hudební doprovod. Takovou nezáživnou hudbu jsem u Williamse dlouho neslyšel.( Pro mě obrovské zklamání.

• 6.5.2008  21:38
    Iron Man (2008)

Typicky solidní akční film v rozměrech Hollywoodu. Rozjezd filmu je velmi dobrý, efekty už tradičně výborné, Robert Downey Jr. je též dobrý - vyvedené hlášky. Avšak finále filmu se moc nepovedlo a celkově kazí dojem z celku. Ale jestli přijde dvojka, tak se těším.

• 31.1.2008  04:46
    Monstrum (2008)

Očekával jsem víc:-( Srovnání s Blair Witch je sice na místě, ale kvalit žánru neodosahuje. Tohle bylo chvílemi opravdu "filmové". Proč ty lidi museli krásně vypadat? Proč statečný kluk si došel pro svou milou? Samotné monstrum mě zkamalo. Očekával jsem něco opravdu velikého:-( Samozřejmě výborný zvuk a pár výborných záběrů, jako byl pohled z helikoptéry na monstrum nebo první úder monstra. Jinak zkamání:( Škoda.

• 26.3.2009  21:21

Takže je to jasné. Pro mě jeden z nelepších filmů Fincherovi tvorby. Strhující příběh Benjamina Buttona ve velmi výborné režii. Vizuální stránka je geniální. Různé nálady filmu jsou tak sugestivní. Ať svítí slunce a je krásný den nebo v pozadí zní bouře protkaná blesky. Atmosféra je neskutečná. A konec? To bylo poprvé v kině, kdy jsem se rozplakal. Děkuji Davide, nezapomenu na tento film.

• 10.12.2008  23:32

Opravdu to je dojezd předchozího filmu. Bohužel už jen dojezd. Těšil jsem se už opravdu na toho pravého Bonda, obzvlášť proto, jak skončilo Casino. Bond v obleku, se svým tradičním představením svého jména. Co se mi na filmu líbilo byl hlavní záporák Mathieu Amalric, který byl boží (ty jeho oči:). A také bondgirl - Olga:) Ale proti Evě Green nemá:) No tak tvůrci, příště ať to má chuť pravé bondovky. Ale Daniel valí:)

• 30.5.2009  22:35
    RocknRolla (2008)

Příjemná oddychová dvouhodinovka:) Nejvíc mě překvapil Gerard Butler, kterou roli zahrál naprosto famózně. Doufám, že bude dostávat víc takových příležitostí. A samozřejmě Karel Roden, jako vždy : Výborně Kájo:)

• 18.9.2009  16:23

Na Murphyo to docela šlo.

• 24.2.2009  23:04

Setkání je to milé...ale ty staré hlášky:((( provází to celý film, až je to trapné. Ale Suchánek valí (Proč ten člověk páchá sebevraždu? Prej má nějaký dluhy) Geniální:)))

• 10.2.2009  18:57
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Tak tohle je největší slovenská sr... ka co jsem kdy viděl:(

• 18.6.2008  00:02
    Stalo se (2008)

Dobrý námět, akorát špatně natočené. Sice typický Shyamalan a ten to vzal úplně ze špatného konce a navíc mu to při psání scénáře asi moc nemyslelo. Špatné dialogy, herci se chovají nevěrohodně a závěrečná pointa žádná. Jestli Shyamalan příště nenatočí opravdu už nic pořádného, tak si filmové řemeslo může zabalit.

• 19.6.2009  21:32

Pro malé děti. Hlavní náplní je synáček Jabby, a to hovoří za vše. Ale docela pěkné bitvy a občas pár povedených vitpů. Ovšem co mi nejvíc vadilo, byla hudba.. proboha CO TO BYLO??

• 18.5.2009  19:38
    Street Kings (2008)

Pěkný film. Výborný Reeves. Také mě potěšila osobně role Hugha Laurie. Ale bez hole se mi na něj těžko zvykalo:)

• 19.4.2009  11:32
    Suprhrdina (2008)

No ale docela jsem se pobavil:)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14