• Krátkometrážní

Život pod vodou (2004)

Nejzajímavější film, který jsem kdy viděl. Tento film asi moc díváků nepochopí a já měl to štěstí, že mě tento příběh podmořského badatele strhnul a nechal se unést až do konce:) "Slyšíš ty verlyby? Ano, co nám asi říkají? Tohle zrovna byla loď..." :DDD Geniální:)

50x a stále poprvé (2004)

Pohodová komeide s opět legračním Sandlerem. Drew Barrymore je opravdu krásná a nehraje špatně

Agatha Christie's Poirot - Pět malých prasátek (2003) (epizoda)

Knižní předloha se mi opravdu líbila. Vyluštit případ po x letech dá Poirotovi fušku. Na obrazovce však je to docela nuda a zdaleka nedosahuje kvality knížky. Ale díiy Suchetovi dám ty tři hvězdy:)

Hulk (2003)

Trikově uchvatné, ale občas se vyskytné slabá chvilka. Docela zajímavé rozdělení scenových sekvencí z různých pohledových úhlů - jako v comisu. Hudební doprovod je standartní, Elfman složil průměrný soundtrack.

Jeepers Creepers 2 (2003)

Já jsem byl spokojený, a dokonce jsem se i bál. Sice hrozně děravý scénář, ubohé herecké výkony, no prostě klasické béčko. Čekal jsem to a dostal jsem to:) Nic víc:)

Kameňák (2003) odpad!

Troško, byl jsi dobrým režisérem, ale za tohle tě měli pověsit, odstřelit, spláchnout do wc a další věci, které by tě zbavily existence!

Láska nebeská (2003)

Velmi příjemný film s příjemným hereckým obsazením, s příjemným písničkovým soundtrackem a spousta dalších pozitiv:) Nejvíc pobaví asi Bill Nighy jako pohaslá zfetovaná hvězda, co se snaží o comeback za každou cenu:) ("Zhulíme se a budem se dívat na porno":D ) Nebo dva "pornoherci", kteří se velmi stydí, když jde o vzájemné city:D Poté Hugh Grant coby premiér, Colin Firth jako smolařský spisovatel (jak žádá o ruku svou vyvolenou je k pokukání:D ) A další skvělí herci. Několik malých příběhů Vám pomohou zlepšit náladu jako mě. Plně doporučuju:)

Malvína (2003) (TV film)

Klasická televizní pohádka. Nic víc, nic míň.

Masakr na střední škole (2003)

Tohle zas nebylo vyloženě špatné.. ikdyž ptákovina na druhou. Ale hlavní zaporák měl skvělé hlášky:)

Matrix Reloaded (2003)

Ještě že jsme neviděli Morpheuse tancovat..

Ovládací panel
3 body