(fjw)

Věčný student

3 body

1 4 8 11 12 13 14 následující >>
    • 4.11.2006  23:58

Baječná podívaná, která ani jednu chvíli nenudí. Svět budoucnosti je zde uveden velmi reálně (ikdyž toto slovo bych neměl asi právě ventilovat, když píši u budoucnosti :) Tom Cruise podává solidní herecký výkon a dvorní skladatel Spielberga John Williams tomu dodává hudební enegii. A také slušná zápletka ve formě dektetivky za kterou by se nestyděla ani Agatha Christie :)

• 2.11.2006  19:52

Opět vydařený filmeček od Smoljaka. Inteligentní humor, legendární dialogy a situace, skvělí herci a výtečná hudba. Abrhám jako pan Knotek, Hrušinský jako Radosta atd. Film má svou úroveň pod kterou celou dobu neklesne a těchto filmů je málo. "Tím plaším veverky", "A pro tyhle věci já potřebuji dílnu","Stěhujete se? Nestěhujete se, tak spinkat" - no prostě paráda:)

• 30.10.2006  19:17

Moc mě překvapila animace, zde byla kvalitně odvedena práce. Za to je jedna hvězdička. Příběh je za tři. Bylo to celkově takové nemastné, neslané - něo mi tam chybělo, co by vytvořilo opravdu kouzelný příběh. A atmosféŕa mohla byt lepší. Ikdyž musím přiznat, že z pana Nebbercrackera jsem měl ze ze začátku strach.

• 11.10.2006  18:42

Jo jo, je to ohromná legrace. Steve Guttenberg jako kadet Mahony a G.W. Bailey jako poručík Harris hrají naprosto výtečně. "Tady je okno a já jsem lupič...no co řeknete Hooksová??" :) "No a co dělali?", "Tančili, pane, hlavně tančili!" :-) Děj je výborný, hudba taktéž. Tato komedie nemá chybu, škoda těch dalších dílů:( Inu, setkáme se u Modré Ústřice:)))

• 10.10.2006  20:41
    O zvířátkách pana Krbce (TV seriál) (1977)

Naprosto bezchybný večerníček s výborným hlasovým doprovodem pana Abrháma, jako malý kluk jsem se bál vévody Ruprechta:)

• 9.10.2006  19:43

Jedinečné. Můj nejoblíbenější díl z původní trilogie. Opět vydařená hudba (samotný soundtrack mám něco přes dvě hodiny hudby:), skvělé bitvy - jak ve vesmíru, tak na měsíci Endor a závěrečný duel je opravdu vyvrcholení celé ságy Star Wars. Nechápu, že vám vadí Ewoci. Jsou roztomilý a bez nich by Hvězdné války nebyly Hvězdné války. Mít tak svého vlastní Ewoka:) A samozřejmě dojemné finále - vždy mě zamrazí, když Luke pálí na hranici tělo svého otce při hudebním motivu Síly. Vždy si uvědomím jak je ten příběh silný, jako bych ho prožival s hlavními hrdiny. No, prostě nádhera. Ať Vás síla provází!

• 7.10.2006  19:54

Toho robůtka jsem v dětství miloval:) Nejlepší je původní dabing:)

• 6.10.2006  22:31
    Jurský park (1993)

Nikdy nezapomenu na ten jedinečný zážitek co jsem tenkrát prožil v kině. Přílet na ostrov podbarvený krásnou hudbou Johna Williamse (dosuď nedám na soundtrack Jurskýho parku dopustit), digitální dinosauři (Brachiosaurus na louce) , první spatření Tyranousura, sežrání Nedryho........ a další... Kdyby měl film premiéru teď, tak by to už nemělo to kouzlo jakou to mělo před dvanácti lety, které dělalo především mé děství:) Výborná atmosféra (skvělé momenty se sklenicí s vodou v autě) Úžasní herci (Sam Neil, Laura Dern, Jeff Goldblum, Richard Attenborough) Jako malý kluk jsem pak chtěl prožít dobrodružství na ostově Isla Nublar a začal se zajímat o dinousaury. Díky Stevene, moc děkuji!

• 6.10.2006  22:18

Pokračování Luka Skylwakera, Hana Sola, Princezny Leiy.... víc psát nemusím. Toto je kult Star Wars. Grandiozní hudební doprovod skladatele Johna Williamse, otevřený konec, větší prohloubení příběhu (např.vztah Vadera s Lukem) a další legendární postavička - Yoda. Co si přát víc.

• 6.10.2006  22:12

Vše už zde bylo řečeno. Výborný příběh, výborná hudba Johna Williamse... no prostě všechno je výborné! Celá původní trilogie mě provázela od děství a bude dál provázet do konce života. Dialogy jako "Ať tě síla provází" jsou prostě k sežrání. Nová Naděje byla první, co rozpoutala ty pravé Hvězdné Války na planetě Zemi a já jí budu vždy vděčný..................... díky Lucasi!

• 6.10.2006  22:05
    Rošťáci (1985)

Film, který okouzlí svou kouzelně-pohádkovou-pirátskou atmosférou (ačkoli je ze současnosti) atmosférou a naprosto vás vtáhne do děje. Naprosto skvěle padnoucí hudbu od Davida Grusina (úvodní scéna - útěk z vězení nebo finále no lodi). A herecké výkony dětských představitelů jsou také na výbornou. "Astorii" jsem si zamiloval až po tomhle filmu a musím se tam jednou podívat, a určtě to bude na podzim (to je roční období ve kterém se děj odehrává, aby to mělo to kouzlo:) "Ať žije Tupoň!":)))

• 5.10.2006  19:27
    To (TV film) (1990)

Jako malý dítě jsem se bál a pamatuji si, že v úvodní scéně jsem zavřel oči, když se Pennywiss objevil mezi těma prostěradly.) Když jsem si pak za dlouho přečetl knihu, tak jsem si uvědomil, že scénáristi měli opravdu těžkou práci, aby opravdu zkrátily děj o polovinu a snad víc. Nebýt toho konce, který se opravdu nevyvedl, dal bych čtyři hvězdy. Ale atmosféru to má.

• 1.10.2006  20:03

Bez komentáře...

• 1.10.2006  18:43

Rozhodně slabší než první díl, ale i tak pobaví. Čislo 5 alias Johnny pětka je stále roztomilý. Taky jsem málem brečel, kdy záporáci málem rozcupují pětku:(

• 1.10.2006  18:40

Pohodová komeide s opět legračním Sandlerem. Drew Barrymore je opravdu krásná a nehraje špatně

• 1.10.2006  18:29

Stejný standart jako první díl. Vtipy jsou zde opět dobré - viz. scéna s vteřinovým lepidlem nebo "lesbičky":) a opět bohyně Stiflerova máma:D

• 1.10.2006  18:29

Velmi dobrá komedie o pár mladých nadrženců:) Jimův táta je prostě k sežrání:D A Jimovy trapasy také:) Hlavně jeho taneček na internetu:) Prostě film, který si na nic nehraje a pod naším opět "skvělým" českým názvem, si nepředstavujte žádné porno či nějaké nechutné sprosťárny jako v jiných rádoby komediích.

• 1.10.2006  18:26

Ikdyž se tato komedie pyšnila nejražší francouzká komedie, tak peníze opravdu nejsou všechno:) Asterixe mám rád hodně v komiksových podobách. Tohle mírně překročilo k trapnosti. Ale dívat se na to dá a člověk se i zasměje.

• 30.9.2006  18:59

Dlouho jsem se tomutu filmu vyhýbal. protože jsem podobné filmy neměl v lásce. Ale když jsem shlédl Leona, tak jsem ho vyhledal a podíval. A musím dodat: Nádhera, Luc Besson je bůh.

• 30.9.2006  18:59
    Leon (1994)

Zatím nejlepší film Luca Bessona. Jean Reno je bůh. Role negramotného zabijáka s dobrým srdcem mu sedla. Natalie Portman to samé a Gary Oldman - to je samotná kapitola. Většího hajzla si nedokážu představit. Režie a hlavně kamera na výbornou. A k tomu zajímavá hudba Erica Serry.

• 30.9.2006  18:58
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Miluju je všechny:)))))

• 30.9.2006  18:47
    Pod povrchem (2000)

Nudné a utahané. Ani pořádné lekačky nás nečekají:( Ty dvě hvězdy jsou za hlavní dvojici, za Forda a za Pfeiffer. Jinak Forda jako záporáka jsem ještě neviděl, škoda jen zrovna v tomhle rádoby hororu.

• 30.9.2006  18:44

No, slabší Spielbergův film, ale u Stevena je záruka, že film vždy pobaví a je to stále nadprůměr. Tom Hanks a DiCaprio hrají na výbornou. Hudba Johna Williamse je jak samotný film - pohodová a usměvná:)

1 4 8 11 12 13 14 následující >>