(fjw)

(fjw)

Věčný student

3 body

• 20.12.2007  21:04

Knižní předloha se mi opravdu líbila. Vyluštit případ po x letech dá Poirotovi fušku. Na obrazovce však je to docela nuda a zdaleka nedosahuje kvality knížky. Ale díiy Suchetovi dám ty tři hvězdy:)

• 19.12.2007  20:01
    King Kong (2005)

Krásný film. Proč by měl Jacskon natočit další dokonalý film? To jako, když natočil Pána Prstenů, tak bude chrlit pokaždé něco geniálního? Prostě si akorát splnil svůj sen a myslím, že se mu to povedlo a mě se to líbilo. Ano, jsou tam vady - film mohl mít víc emocí např. finále atd.. Ale co, bavil jsem se u toho a film si užíval (scéna s červama byla fakt dobrá) Jen škoda ještě té hudby, Shore byl odvolán (jeho soundtrack by byl jistě dosti zajímavý) Ale James Newton-Howard splnil svůj účel na výbornou. No zkrátka pohodový film:)

• 15.12.2007  21:18
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Nevím, ale mě se tento seriál nikdy nezalíbil. Taková šeď a nuda. Akorát docela velmi smutná scéna s patřičnou atmosférou byla, když už naposled odvedli Bartošku. To je vše co můžu napsat.

• 15.12.2007  21:16

Je to dobrá komedie, kterou drží nad vodou Jiří Hrzán a Iva Janžurová.

• 14.12.2007  19:05
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Tady žádný komentář, to je zbytečné. Moje hodnocení mluví za vše...

• 14.12.2007  19:03
    Travis (TV film) (1997)

Na naše české poměry velmi dobře zpracovaný televizní horor. Když jsem to viděl poprvé, bál jsem se:)

• 14.12.2007  19:00

Další moje oblíbená pohádka:) A vlastně jedna z neljepších pohádek co u nás byla natočena. Už jen díky hudbě od Uhlíře a Svěráka:) Á..není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo... :-D

• 14.12.2007  18:57

Dávám pět:) Sice notoricky známé až to není pěkné, ale vždy se u toho pobavím:-)

• 14.12.2007  12:27
    Planeta opic (2001)

Jednoznačně nejslabší Timův snímek. Co se mi tak líbilo, tak závěr filmu.

• 12.12.2007  07:34

Jedna hvězda za Forda, druhá za Oldmana, třetí..hmm.. opět za Forda:D

• 10.12.2007  10:42
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Proč je všechno tak amaterské? Proč si myslí Adamec, že je dobrý režisér??? Proč? Proč je v hlavní roli Antalová, která sice v divadle hraje velmi pěkně, ale tady je strašná a nevýrázná. Proč se to vůbec natočilo??

• 10.12.2007  10:27
    Vetřelci (1986)

Nevím, ale mě to nějak nezasáhlo. Cameron je jeden z nejlepších režisérů, ale u tohoto filmu jsem se poněkuď nudil. Snad hudba Jamese Hornera je velmi dobrá.

• 10.12.2007  09:59
    Nemocnice na kraji města (TV seriál) (1977)

Nejlepší seriál své doby a možná i teď, když to srovnám s Ordinací v růž.. nebo Velmi křehké vtzahy. Výborné dialogy, herci (doktor Cvach byl užásný:) atd.. A nezapomenutelná znělka.

• 10.12.2007  09:55

Ne, to opravdu ne. Velmi slabé, herecké výkony někde na bodu mrazu a hlavně velmi mizerný scénář. Autoři by zasloužily pověsit. Akorát hudba se mi líbila.

• 10.12.2007  09:40

Nádeníček, Emil Nádeníček :D Paráda, další česká klasika. Pavel Kříž ve skvělé formé, kterou podá pak i ve dvou skvělých pokračování. "Ty máš kukadla, jako zrcadla:)

• 10.12.2007  09:36

Mam rád Jackio Chana, nemám rád Chrise Tuckera:( Ten tu plodí jednu trapárnu za druhou. Ty tři hvězdy jsou pro Chana:)

• 10.12.2007  09:34
    Malvína (TV film) (2003)

Klasická televizní pohádka. Nic víc, nic míň.

• 10.12.2007  09:34
    Království květin (TV film) (1993)

Jako malej jsem tuto pohádku doslova žral:) Dokonce jsem se i bál u Lucku, aby se nakonec dostala z toho kouzelného světa:)

• 6.12.2007  11:23

Sice mě trilogie Pána prstenů tak nevzala, jako třeba původní trilogie Star Wars, jelikož jsem už starší, ale stejně na to nedám dopustit, obzvlášť na tento první díl. Všechno je tu dokonalé - režie, hudba (Shore, který skládal vždy depresivní ost, se tady opravdu vyznamenal. Složil naprosto fungující, na samotný poslech ohromující sountrack), dále výprava, kamera, přesně vybraní herci atd.. Jakto, že režisér, který chrlil nesmyslná béčka, dokáže něco takového natočit.

• 6.12.2007  11:12

Ale jen díky hudbě, jinak nic mě tam nepotěšilo. To Yul Brynner byl na tom tak mizerně, že přijal roli v tomto velmi mizerném pokračování?

• 6.12.2007  11:06

Další westernová klasika. Už jen, když při úvodních titulcích se ozve ta krásná hudba:) Jo, Calvera byl frajer:)

• 4.12.2007  11:05

Ano, je to hold to pokračování co kopíruje první díl. Ale co! Když jsou Vánoce, tak je mi to úplně jedno. Z filmu přímo voní vánoční atmosféra a k tomu hraje překráná hudba Johna Williamse:)

• 4.12.2007  10:17

Parádní akční jízda. Samozřejmě, že vychválím výkon Karla Rodena v roli Rusa s vytetovaným Johna Wayna na zádech:) Paul Walker mě mile překvapil. Na tento film se určitě rád podívám znova. Jinak skvělé závěrečné titulky:)

• 2.12.2007  20:05
    Mrazík (1964)

Nevím co napsat. Tato pohádka ač je ze sovětského svazu je prostě opravdu kulit. Jestli soudruzi nám něco vtoukli do hlavy, tak touto pohádkou se jim to povedlo:D

• 26.11.2007  07:02

Jednoznačně nejlepší díl z Básníků. Výborné hlašky (S Vendulkou na věky, zalezem do deky:) Skvělé zahrané postavy (Mireček, Honza...) a hezká hudba. A anatomii bych se učit nechtěl:)

• 25.11.2007  19:08
    Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

Snad bez komentáře.. toto je klasika:)

• 25.11.2007  18:37

Já jsem byl spokojený, a dokonce jsem se i bál. Sice hrozně děravý scénář, ubohé herecké výkony, no prostě klasické béčko. Čekal jsem to a dostal jsem to:) Nic víc:)

• 25.11.2007  18:12

Docela povedená taškařice. Nic v ní už nehledejte. Zábava na sobotní večer rozhodně postačí. Jackie Chan stále v dobré formě, roztomilá Cécile De France a Arnold v cameo roli:)

• 18.11.2007  21:28
    Komando (1985)

Arnold ve formě, skvělá akce, hlášky... prostě výborný akční film 80 let:) Dochází ti pára Benette? :D

• 12.11.2007  07:12
    Doblba! (2005)

Ať radši pan Vachleruž nic netočí. Ve filmu nebyl opravdu žádný vydařený vtípek, ani Čtvrtníček na kterého jsem se těšil, se to ani nesnažil zachránit. Děs, bída, odpad...