Jony

Jony

Vojtěch Jon

okres Jihlava

• 6.2.2015  00:25

Cestopis pro opravdové fajnšmekry...a Michael Portillo, jakožto ostřílený politik konzervativní strany, působí až neobyčejně přátelsky.

• 29.10.2014  16:05
    Želvy Ninja (2014)

Jedna hvězda za Williama Fichtnera druhá z nostalgie k želváků a tím můj příděl končí. Bez emocí, bez příběhu zkrátka a dobře trapas...

• 27.10.2014  18:01
    The 100 (TV seriál) (2014)

The 100 seriál určený pro teen publikum mě dlouho odrazoval...a musím říct, že vcelku neprávem, i když se po čase dějová linka vyčerpává a jedná se prakticky o to samé, jako v každém post-apokalyptickém seriálu, to jest : přežít, zajistit suroviny, nepřítel, boj s nepřítelem....a to pořád dokola. Herci pro mě v tomto seriálu byli z velké části neokoukaní, a přesto nepůsobili nikterak protivně. Jsme zvědavý na další serii.

• 27.10.2014  17:54

Originální sci-fi s velice slabým závěrem. Po úvodní půlhodině, kdy jsem byl ku vytržení přišlo rychlé ochlazení, které by se dalo přirovnat k počasí po vypuštění CW-7, když pominu množství nelogických souvislostí, Snowpiercer rozhodně neurazí.

• 26.10.2014  13:34
    Hercules (2014)

Ani nemohu napsat, že by pro mě bylo toto zpracování Herkula zklamáním, protož jsem nic lepšího ani nečekal. Dwayne Johnson a jeho partička působí spíše tragicky, než-li epicky, a proto u mě Herkules v podání Kevina Sorba je stále číslem 1. Jediné + které můžu na adresu Herkula říct je asi to, že další letošní snímek Herkules: Zrození legendy byl ještě větším propadákem.