Aria.style

okres Tábor
Studentka

• 2.11.2014  20:32
    Hostitel (2013)

Opravdu skvělý film, nechápu, jak někdo může dát odpad. I když knížka byla lepší, film se jim taky poved. Dávám 5 hvězdiček.

• 2.11.2014  19:53

Miles Teller a Analeigh Tipton spolu-skvělý nápad. Miles opět nezklamal. Vtipný od začátku až do konce. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Děkuju za 86 minut zábavy. Dávám rozhodně 5 hvězdiček a doporučuju!!

• 2.11.2014  19:31

Skvělý film-známé osobnosti, napětí, akce, nepředvídatelnost, žádná nuda, konečné odhalení mě dostalo! Už se těším na dvojku. Vřele doporučuju. BOMBA!! Zaslouží si nejméně 4 hvězdy! Dylan O'Brien nezklamal.

• 5.8.2014  11:41
    Divergence (2014)

Perfektní film od začátku do konce. Skvělé obsazní. Takový příběh jsem ještě v žádném filmu neviděla. Některé scény byly nepředvídatelné. Mohu jenom doporučit! Zaslouží si 5 hvězd a těším se na pokračování.

• 5.8.2014  11:35
    (Ne)zadaní (2013)

Páni, tak to jsem nečekala. Herecké obsazení boží. Miles Teller je prostě nejlepší. Perfektně jsem se u toho bavila. Fakt bezva komedie! Skvěle vymyšlený.

• 26.9.2013  16:37
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Naprosto perfektní seriál!!! skvělé obsazení...Dylam O´Brien je prostě božííí! :D

• 18.8.2013  15:42
    Tři kluci a nemluvně (TV seriál) (2012)

Z Bena se stane otec, Riley je do něj zamilovaná, ale Ben do ní ne. A pak je tu Benův bratr Danny, který je zamilován do Riley, ale Riley mu lásku neopětuje. Hodně vtipný seriál. Vynikající obsazení, a ty hlášky!!! Co jiného dodat......Musíte se přesvědčit sami.

• 14.8.2013  17:33
    Wolfsbergská bestie (TV film) (2010)

Tenhle film od Nickelodeonu je spíš B-čkovej.Zachraňuje ho ale hlavní postava (Victorie Justice). Film je spíš pro děti. Některé efekty určitě zaujaly. Např. když hlavní postavě tekla slina s pusy, to se jim moc povedlo! Jelikož je to rodinný horor, tak je zřejmé, že tam není moc lekaček, aby se děti nerozbrečely. Film si zaslouží 3-4 hvězdy.

• 14.8.2013  17:31

Fajn animák s roztomilým drakem v hlavní roly. Já na animáky moc nejsem, ale tenhle byl fakt supr. Dialogy naprosto perfektní. Konečně animák se super příběhem a skvělou hudbou.

• 14.8.2013  17:30
    Já, legenda (2007)

Když jsem tenhle film viděla poprvé, hodně se mi líbil. Ty příšery jsou opravdu mistrovsky udělané, vypadají jako živý. Obsazení: Wil Smith, co jiného dodat, Will Smith je profesionální herec, a v tomhle filmu vše krásně prociťuje. Jestli nevíte na co se kouknout, tak se určitě podívejte na Já legenda.

• 14.8.2013  17:29
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Nečekala jsem že to bude tak výborný, ale teď je hltám po každém dílu. Režiséři si opravdu vyhráli s tímto seriálem. Skvělé obsazení hlavních postav, určitě doporučuju! Skvělý seriál.