tinedzer

tinedzer

Pavol Kuna

okres Šaľa

• 8.3.2014  21:01

http://medialne.blog.etrend.sk/bbs/bohumilov-zapisnik-live-oto-2013.html taká škoda toho Lelkesa, mohlo byt 5... Speváčka: Celeste Buckingham- Moderátor/ka tv spravodajstva: Lucia Barmošová- Moderátor/ka TV športu: Peter Varinský- Komentátor/ka TV športu: Marcel Merčiak- Seriál roka: Búrlivé víno- Redaktor/ka TV spravodajstva: Jozef Kubány- Osobnosť TV publicistiky: Patrik Herman- Spevák: Miroslav Žbirka- Moderátor/ka zábavných programov: Andrej Bičan- Zábavný program: Milujem Slovensko- Program (event) roka: Srdce pre deti- Hudobná skupina: Fragile- Herecký TV objav roka: Marcel Chlpík- Cena časopisu Život: Pavol Barabáš- Sieň slávy: Juraj Kukura- Herečka roka: Helena Krajčiová- Herec roka: Lukáš Latinák- Absolútny OTO: Marcel Merčiak

• 7.3.2014  23:06
    5 proti 5 špeciál (TV pořad) (2012)

hnidopichovia!!!

• 19.2.2014  19:22

VEĽKÝ prúser. Ani raz som sa nezasmial, nič. Ani deti okolo... Jednu hviezdicku necham za pesnicku... odisiel som 15 minut pred koncom

• 30.1.2014  21:48
    SOS (TV pořad) (2004)

How you dare?

• 27.1.2014  21:50
    Kukátko (TV pořad) (2014)

Zaujímavý pokus od Dangla oživiť starú partičku,dojem nemastný neslaný, je pravda že to má vyložene zlé chvíle, ale aj svetlé chvíle. Každopádne dobrý pokus.

• 14.1.2014  20:46

Odkaz pre ekofašistov typu whack: nehodnoťte to, dobre viem že ste to nevideli, a podľa môjho skromneho názoru je davanie odpadu či jednej hviezdičky iba preto, že je v rozpore s vašou ekoideológiou trošku vadné. Pekný zostrih, kráľovsky som sa bavil najmä pri scéne s Hummerom.

• 1.1.2014  23:04
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Perfektné a strhujúco vtipné prelínanie sa humoru a vysokej rýchlosti. Teda ak to nie je vašou ekoideológiu zaradené ako neprijateľné, nech je to akokoľvek vtipné (whack) P.S. Vždy som fandil Hammondovi, i keď najzábavnejší je Clarkson.

• 29.12.2013  19:21
    Tweenies (TV seriál) (1999)

Ako maly som to zboznoval. Nemôžem inak ako za päť

• 23.12.2013  22:31
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Pilot je perfektný...

• 9.11.2013  10:21
    Move Up! (TV pořad) (2013)

Len pre tých čo majú radi tanec.

• 8.11.2013  23:45

Sympaťák, ten vydierač.

• 31.10.2013  19:38

Ty vole. To bol ZLÝ film. Pre porovnanie, Turbu som dal 4 hviezdičky. Pretože som po skončení filmu mal dobrý pocit. Po tomto.... Bol som otrávený, vtipné miesta sa ku koncu stávali nevtipnými, boli otravné, príbeh stupídny a infantilný a soundtrack ma totálne zarazil. Accidentaly in love bez slov? Seriously? Takmer odpad. Nechoďte do kina, radšej podporte nejakého bezdomovca alebo dajte peniaze na Dobrého Anjela...ušetríte čas. !Spoiler! . . Vtip s angry birds absolútne dorazil dabing.

• 26.10.2013  22:32
    Kandidát (2013)

Mne to sedí. Ten film je nadpriemerný, má humor, napätie, satiru. Tak na štyri... ale je to zo Slovenska. P.S. Scéna z McDonaldu je geniálna.

• 18.10.2013  16:17
    Zeiten ändern Dich (2010)

Nechapem tie hodnotenia, ten film bol priserny. Kazdy s tych "hercov" mi bol taky sympaticky ako ze by som im najradsej dal cez hubu. Odporne, nepozeratelne.

• 6.10.2013  21:23

Celkom zaujímavé

• 6.10.2013  21:17
    Big Lebowski (1998)

AM I THE ONLY ONE AROUND HERE, who likes this movie???

• 5.10.2013  22:03
    Gravitace (2013)

Perfektne a strhujuce, ale bez poriadneho pribehu a miestami nudne. Ako povedal POMO, jedine v kine.

• 5.10.2013  11:19
    Rivalové (2013)

Pre všetkých, čo majú radi F1, mali radi F1 alebo aspoň vedia čo F1 je, označujem ako MUST SEE. Úžasné, perfektne skomponovaný film. Polku filmu budete si budete hrýzť nechty. Masterpiece.

• 22.9.2013  18:37
    Cena je správna (TV pořad) (2013)

Ale ono to človeka strhne, aj keď vie, že to nie je to pravé orechové. No na nedeľný podvečer dobré.

• 19.9.2013  18:29

Hoď po mne kura!!

• 16.9.2013  19:08
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Kult s veľkým K. *Bolo preukázané, že je tam skrytá narážka okolo každých 20 sekúnd. Nemôžem dať nič len päť, navyše som so Simpsonovcami vyrastal.

• 16.9.2013  18:40
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Perfektný seriál. Je veľmi vtipný, drzý, ale aj romantický (ale neponúka lacnú romantiku) a niekedy aj akčný. Neil Patrick Harris perfektne zvláda postavu Barneyho a Cobie Smulders je proste pekná. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo hlášok ale aj životných právd (Po druhej nadránom sa nestane nikdy nič dobrého.) a aj pekných pesničiek http://www.youtube.com/watch?v=CiweaZQ8g5U 1-3. séria-100% 4.séria 95% 5.-6 séria 80% 7.séria 70% 8.séria 75% 9.séria uvidíme... priemer zatiaľ 78%.. ale musím dať päť hviezdičiek, pretože spoľahlivo dostane z každej depky a SPOILER! v 8x11 Barneyho žiadosť o ruku bola najromantickejšia scéna, akú som vo filmoch kedy videl. Takže za päť.