Příkaz k smrti (1983) odpad!

Vzrušující blbost. Opět ztráta času. Režisér si měl pořádně nafackoval, než se pustil do natáčení takové nudné blbosti.

Záhada Silver Lake (2018) odpad!

Dalších naprosto ztracených 139 minut mého vzácného života takovou zbytečnou sračkou.

Treffpunkt Flughafen (1986) (seriál)

Vynikající seriál o pilotech.Dnes se v Německu už v životě tak kvalitní seriál nenatočí.

Než poznáš první úsměv (1989) (TV film) odpad!

Vilma byla a je krásná baba,ale život s ní bude hodně těžký.Co role to tragédie.Ta ženská snad v životě nic jiného nehrála než tragedku nebo hysterku.V každém filmu má alespoň jeden hysterický záchvat. Vůbec se nedivím, že sní žáden chlap nikdy nevydržel.Tak oni ti sasci,co snímá byla taky stojí akorát za starou Belu. Hlavně ubožák koviďak Etzler, horší debílek snad kromě totálního magora Ivana Trojana českou kinematografii zatím ještě neznasilnil. Jinak snímek je poplatný době. Přišla perestrojka a všechno se účelově začalo krytizovat,aby ty největší bezpáteřní hovada ve straně a vládě mohli svrhnout režim a vznikla tzv.sametova,kazeťakova šaškarna.A ty samá hovada ovšem s převlečenýma kabatama,jestli nenatahli brka tady otravuju lidem život do dneška.

Jeptiška (2005) odpad!

Španělé v žádném případě neumí vůbec točit filmy, natož horory. Několikrát jsem se o tom přesvědčil. I když takoví Italové a Francouzi, které jsem považoval za nejlepší filmaře vůbec,taky hluboko za posledních 40let klesli skoro na dno.

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (pořad) odpad!

Jedna velká nuda, tancování a nic jiného než tancování.Proto mám rád estrády,tam je kromě tancování i humor.A klidně si mě kritizujte.

Toulavé kočky (1991) (TV film)

Film jsem v životě neviděl,jen vím že svého času jej do programu neustále zařazovala Německa RTL,snad každý měsíc 2 roky v kuse.

S ex ve městě (2023) (pořad) odpad!

Něco příšerného.Facebookove maminy a jeden táta poslouchají Kajinkový historky z kriminálního života.Trapný název, trapné obsazení,trapný pořad.Soukup už je totálně v hajzlu.

O štěstí a kráse (1986) (TV film)

Tahle pohádka mě nikdy nezaujala, připadá mi  taková nijaká, spíchnutá moc horkou jehlou,taková  kýčovitá.

Iveta (2021) (seriál) odpad!

Hřebejk je stejný kokot,jako jeho kokotiny