• Publicistický

Svatá Judy (2018)

Palec nahoru za ten konec, kde si zahrála opravdová Judy. Krásný film o boji s nepravedlností

Dokud jsi se mnou (2020)

Pro tvrdé duše a drsné kritiky to není, ale pro fanoušky filmů na základě skutečných událostí a jemné duše jistě ano.

Henry ze zkumavky (2011)

Tohle se mi tak líbilo! :D Je to příjemný film o  malém géniovi.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Jsem u třetí série, ale tento seriál si mě získal a určitě ho chci vidět celý. K některým postavám jsem si vytvořila takový "blízký vztah". Baví mě sledovat jejich vývoj. Jsou tam i momenty, které zanechají smutek (SPOILER- když John Bennett ze seriálu zmizel a nechal v tom Dayu. Zajímá mě, jak tohle celé dopadne). Je to sympatický seriál.

Sexuální výchova (2019) (seriál)

Tenhle seriál se mi hodně líbil. Poslední díl ve mně zanechal pocit smutku, že už to skončilo a na další sérii si bude potřeba ještě chvíli počkat. Hlavní hrdina je hrozně sympatický.

LOVEní (2019)

Naprosto super film... U tohoto filmu není třeba "tvrdá kritika". Tenhle film k tomu ani není určený, k tomu jsou určené jiné filmy. K odreagování a pobavení tenhle film slouží dokonale. V kině jsem si přála, aby tenhle film trval ještě dlouho... Jak film dopadne je jasné už během prvních pár minut a konec je snadno předvídatelný, ale to se u české romantické komedie prostě dá čekat. I když přála jsem si, aby hlavní hrdinka skončila s jejím kamarádem ze svatby, byl to neskutečný fešák a sympaťák :D. Rande naslepo byla ve filmu skvělá, klidně tam mohlo být i o jedno více! :D

Slečna zamilovaná (2009)

Hlavní hrdinka, i když má působit roztomile a mile a trochu otravně, působí strašně otravně a nutí vás film přepnout. Film mi běžel jenom do pozadí a k takovým účelům asi i vznikl. Stačí jej vidět jednou. Hlavní hrdinku popisují jako krásnou mladou ženu. Nechci tím říci, že by byla ošklivá, ale působí jako průměrná žena středního věku. Jako krásnou mladou ženu si jistě vybavím úplně někoho jiného. Hlavní hrdinku měla hrát jiná osoba.... Za to hlavní hrdina se moc povedl. Je pohlendý, příjemný, po všech stránkách se do filmu hodí

Chvilky (2018)

Tento film se mi jeví jako takový průměrný český film. Neurazí, nenadchne. Vlastně jsem jej viděla zcela náhodou. Potřebovala jsem zabít samotu, tak jsem šla do kina s cílem jít první film, který v kině budou po mém příchodu dávat. Po skončení filmu jsem vlastně nevěděla co se nám snažil říci. Ukazoval pouze setkání s různými lidmi, ale závěr vlastně žádný. U takových filmů většinou očekávám, že na konci někdo zemře, v tomhle film překvapil a je dobře, že taková scéna se v něm neukázala

Bohemian Rhapsody (2018)

Určitě si zaslouží 5 hvězdiček. Zaslouží si i být viděn k kině, protože doma nejde takovou atmosféru udělat. A přesto, že jsem se o tuto kapelu nikdy moc nezajímala, film ve mně zanechal úžasný dojem. Škoda jen, že u konce filmu nebyl zobrazen i konec života Fredddieho. Jako milovnici koček mě zahřály u srdce kouzelné záběry na kočičky. Bylo jich pár a byly krátké, nicméně takto to bylo naprosto dostačující

Turecky snadno a rychle (2012)

Mně se tento film líbil. Jedná se o takovou příjemnou oddychovku a místy se i skutečně pobavíte. Rozhodně film doporučuji.