• Sportovní

4 bloky (2017) (seriál)

Tak tohle, je zatím mezi  TOP3 co sme kdy viděl.. bylo zde vše co je potřeba a opět sem mírně naštván z toho, že takováhle kvalita, je tak strašně krátká.. Tohle je naprosto geniální věc po všech stránkách a bude hodně dlouho trvat než najdu a jestli vůbec co by bylo lepší :))

Ad Astra (2019)

Tak sem se těšil na Breda a asi sem zklamanej.. Zajimavej námět, který mohl mít velký potenciál. Nevím no, snad je t ok jen můj pocit ale prostě mě z větší části nebavilo a mistama i nudilo..

Orange Is the New Black - Série 2 (2014) (série)

Trošičku sem se bál po perfektní první sérii, ale zklamání zde nebylo. Opět perfektní příběh, perfektní propletani životu a výborné nové postavy tomu dávají ten správný šmrnc.

Orange Is the New Black - Série 1 (2013) (série)

Tak toto sem opravdu nečekal. Měl sem zato, že se bude jednat o slataninu, kterou budu koukat jen z nudy. Opak je ale pravdou. Příběh vás uchvátí už od prvního dílu a doslova budete tuto první sérii hltat a seznamovat se s hlavními postavami.

TY - Série 1 (2018) (série)

Tak tohle je jiná lahůdka. S ženou sme to doslova hltali. Trochu sme se obávali po skvělé první sérii, jestli ta druhá náhodou nebude stát zaprd jako se to často stává.. Ba naopak, druhá série tomu dala ještě větší grády a můžu říct, že poslední 2 díly 2 série sou na sólo film, oskary atd.. Neskutečně propracovaný seriál pro všechny kdo má čas a chuť kloudný seriál co má hlavu a patu. Za mě snad i 11/10

TY - Série 2 (2019) (série)

TY (2018) (seriál)

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

Tak tohle bylo (a třeba i bude v dalších řadách?) fenomenální! Jsem vyloženě milovník F1ček jako takových a zpočátku jsem si říkal, že to spíš bude jen "reklama" aby přitáhli více diváku, protože je prostě fakt to, že už není tolik diváků jako dříve. Ale to co zde dokázali opravdu ukázat, nastínit jak kdo vystupuje, chová se. Jak zvládají jezdci i vedoucí týmů emoce a pracují stím vším za pochodu je prostě na smeknutí kloboučku. Je mi jasné, že plno věcí bylo určitě upraveno aby to bylo zajímavější apod, jako v každém dokumentu ale toto prostě to jak mě toto doslova pohltilo a společně semnou i osoby, které moc F1čky neprožívají je perfektní příklad jak udělat kvalitní dokument, který osloví i nezasvěcené. Doufám i v další série kór v letošní sezóně, kde by dokonce mohlo skončit i víc týmů ale hlavně budou doufám velké přestupy když končí ty smlouvy. Doporučuji opravdu každému toto bych klidně dal i za 11/10.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Opět povedený seriál v podání Netflixu. Je to takovej scifi The End of the fucking world. Trošičku škoda že je to jen po 20ti minutách, takže sem seriál dal na jeden zátah a nebylo to ani dohromady 3h. Každopádně zábava super, příběh velmi dobrý a zpracování prostě úžasný. Nenudil sem se ani vteřinu a doufám, že to dostane zelenou pro další sérii. Každopádně jednoduše shrnuto to je takovej temnej "scififantasmagory" díky mámo, že si mě tohle slovo naučila.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

1 Série - Naprosto perfektní, Kinnaman to zahrál dokonale a vžil se do role jakoby to bylo opravdu reálné. Příběh byl výborný a tak nějak se stále něco řešilo a dělo takže první série jako start za mě 85%. 2 Série - Čekal sem, že se to odváže ještě více a bude to ve stejném duchu, bohužel už to nebylo tak napínavé ani propracované, některé pasáže mě přišli doslova na sílu.. nechci nikomu nic vyzrazovat, takže jen jednoduše za mě zklamání a zhruba těch 55-60% a i tak je to možná moc.. škoda.