Terezinka198

Terezinka198

Česko
Mrtvola, pesimisticky střelená realistka, otaku, vyznávačka satanismu, věřitelka v démony, upřímný snílek, požíračka energie, shinigami, sarkastická bestie, znuděná studentka lingvistiky

Skype: akumasat

6 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Durarara!! (TV seriál) (2010)

 • poster

  One Piece (TV seriál) (1999)

 • poster

  Mo dao zu shi (TV seriál) (2018)

 • poster

  Fullmetal Alchemist: Bratrství (TV seriál) (2009)

  Nezapomenutelné anime, u kterého jsem ani nepostřehla, že by bylo nějak dlouhé. Krása - ani v jedné chvíli jsem se nenudila! Openingy i endingy - nádhera. Spokojenost nejvyšší kvality. :3 (A v pořadí mé pravděpodobně čtvrté anime celkově.. Potom jsem tomu propadla úplně)

 • poster

  Kurošicudži (TV seriál) (2008)

  Anime, které odstartovalo mé velké šílenství pro všechny Japonské postavičky. Jak bych mohla zapomenout na kawaii (=roztomilého) Cielka a ... total handsome and sexy butler SEBASTIAN-SAMA?! K tomu trojice naprosto nešikovných a přesto neskutečných sluhů v Phantomhivově sídlu. A Tanako byl také úžasný - zajímalo by mě, co skutečně pil po celou tu dobu. Příběh? Je opravdu nutné se mě ptát na tuto věc?! *fangirling* LONDÝN, 19. STOLETÍ! JACK ROZPAROVAČ! .... Koukněte se sami, zatraceně, ať Vás pohltí ten neskonale dokonalý soundtrack!! 5* bez přemýšlení.

 • poster

  Pinokio (TV seriál) (2014)

  Zajímavá dorama, která si mě získala hned prvním dílem a potom mě odmítala pustit ze svých spárů. Hlavní hrdinové vynikající, média byla ukázána přesně taková, jaká doopravdy jsou. Nemám námitek...

 • poster

  Otomen (TV seriál) (2009)

  Ending mě zaujal ihned, nĕkteré soundtracky nebo narážky na filmy mě dostávaly do kolen okamžitĕ. Ano, máme tady opĕt klišovní moment – dívka silnĕjší, než kluk, zatímco kluk dĕlá nĕco, co je pro jeho rodinu nepřípustné. A přesto jsem se bavila! Ach, má úplnĕ první dorama, co si pamatuji. Zaujala mě od počátku (tehdy). Asi se na ni brzy zase podívám.

 • poster

  Kazoku gému (TV seriál) (2013)

  Tak toto se mi opravdu líbilo. Od první scény až do konce... Někdy jsem se smála jako šílenec, jindy jsem jen tiše hleděla a kousala se do nehtů. Posléze jsem si vytvořila stejný návyk jako paní domu. (Nežertuji... uvědomuji si to a je to dost nepříjemné.. ale během sledování tohoto seriálu jsem si prostě nemohla pomoct a kdykoliv mě něco zaujalo, palec mi už jel k zubům.) Všechny postavy jsem si pro něco oblíbila. Každá z nich měla své zvláštní kouzlo, které mě okouzlilo. V podstatě je to příběh takové jedné japonské rodiny, která je stejná jako ostatní - navenek se tváří jako šťastná rodina, zatímco zevnitř je pomalu sžírána zaživa. Manžel tvrdě pracuje a zanedbává rodinu. Žena v domácnosti, která hraje přetvářku před svými sousedkami. Starší syn je považován za excelentního, chytrého syna, zatímco krade. Mladší syn je šikanován spolužáky, a proto do školy nechce chodit. A v tu chvíli je potřeba zasáhnout! Na scénu přichází prapodivný domácí učitel, který má svůj vlastní způsob výuky. Konec osmého dílu byl vrchol jejich hereckých výkonů a já dostala pocit, že to nehrajou... že je to prostě záznam skutečné rodiny. A Yoshimoto-sensei se mi líbil už od počátku. Byl mi sympatický jen tím pohledem... a potom jeho "druhá" osobnost - Tago-sensei - byl naprostý psychopat, který chtěl očistit svět od jeho temné stránky svým vlastním způsobem, ale díky němu jsem ani na chvíli nemohla zastavit sledování. A ten konec? Po titulkách? Skvost! Mám slabé nutkání se podrbat na hlavě a začít se pídit po stránkách, zda čirou náhodou neexistuje někde ztracený 11. díl? Nějaký bonus? Jasně - vše bylo vysvětleno... ale kruci! Kdo by nechtěl vidět Taga-senseie znovu v akci? Aby to nebyl nekončící komentář, nyní už ho ukončím slovy: Myslím si, že mé hodnocení už nepotřebuje komentář. 5* bez váhání.

 • poster

  91 Days (TV seriál) (2016)

 • poster

  Šówa genroku rakugo šindžú (TV seriál) (2016)

  Jak popsat zážitek, který jsem z tohoto (opravdu hodně krátkého!!!) anime měla? Nemožné.. Nemám slov. Už první díl mě hodně zaujal. Animace a soundtrack překrásné.. Nevídané prostředí.. Postavy sympatické (až na jednu nejmenovanou dámu, kterou mám chuť zaškrtit... ale mám smůlu) a téměř všechny jsem si v průběhu příběhu prostě zamilovala.. Příběh působil realisticky, možná proto mě tolik pohltil. A překvapivě jsem se i několikrát zasmála. Přeci jenom - hlavní náplní příběhu byly humorné příběhy - rakugo. (některé byly opravdu povedené a já se nemohla přestat smát :) autoři se mi trefili do noty) Pro člověka, který toto slovo nikdy předtím neslyšel, se tak odkrývá nové dobrodružství. Yakumo mi přirostl k srdci a trpěla jsem s ním v průběhu 12. dílu. ("Just let go of that bitch, already!" křičela jsem na Shina.. ale ne. Tvůrci neradi poslouchají rady diváků :') *just crush my heart more, I really need it*) No, nezbývá nic jiného, než se zhluboka párkrát nadechnout, pustit si druhou sérii a zaposlouchat se do dalších příběhů od Yakumy. Určitě případným zájemcům doporučuji shlédnout. 10/10 a jedno z mála anime, které mi v paměti rozhodně zůstanou dlouho a ještě déle v srdci.