Mejdzula

ATP

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 25.3.2019  22:24
    Rapl - Série 1 (série) (2016)

Silné hlavně v oblasti atmosférických jevů způsobujících silné pocity tísně a napětí, Jáchymov je príma.

• 25.3.2019  22:23
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Zpětně nelze hodnotit jinak než jako velice poctivě vypečený sranec.

• 22.2.2019  23:09
    Rapl - Bubáci (S02E07) (epizoda) (2019)

Nevím v čem je problém, asi jsem moc jednoduchej :)

• 8.3.2018  00:11
    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

No hele, asi takhle. Sdělte někdo prosím mojí babičce, že to, že nějaký muž vystupuje v televizi a sděluje jejím prostřednictvím velké množství informací (pochybného charakteru), ještě nemusí nutně znamenat, že se tímto procesem stává jediným uznávaným zdrojem pravdy a že i on sám si nemůže přetvářet pravdu k obrazu svému. Vysvětlení ve stylu "Věřte mi, říkám vám pravdu, protože vám říkám pravdu" mi nepřipadá dostatečné. A někdo jí prosím taky vysvětlete, že kultivovaný jazykový přednes vhodný pro prezentaci v médiích vypadá poněkud jinak. Já jsem tyto záležitosti zkoušel s babičkou vykomunikovat, bohužel jsem v tomto snažení nebyl úspěšný. Ale rád ji samozřejmě mám, o tom žádná.

• 25.2.2018  22:19
    Lokomotiva Tomáš (TV seriál) (1984)

Teď mi úplně došlo, jak jsem to vždycky hrozně miloval a chtěl mít doma všechny modely od všech výrobců a jak jsem pořád sjížděl nějaké katalogy a jak jsem fakt jeden model dostal k Vánocům a jak se mi o tom zdály sny a jak mám doma od toho úplně nejvíc knížek a jak je to prostě naprosto boží točit mašinky, zkuste to někdo ještě!

• 19.2.2018  23:03
    Big Shaq - Man's Not Hot (hudební videoklip) (2017)

Bum.

• 15.8.2017  14:53
    Dunkerk (2017)

Jakože bylo to solidně na pohodu. Trochu se v tom člověk historicky málo políbený Alenkou motal, ale to nevadí, ono se to stejně motalo samo mezi několika různými proudy příběhu, a to velice působivě, podpořené navíc príma muzikou. Opravdu krásné a krásně podané pak bylo hrdinství jednotlivých válečníků, z nichž nejobdivuhodnější pro mě byl létající Tomáš Tvrdý. Ve výsledku to sice nechytí za prdelku, ale aspoň ji to pěkně plácne :)

• 17.10.2016  21:12

Všechno dobrý, konec dobré.

• 2.10.2015  21:07

Nedokonale využitý potenciál. Veškeré myšlenkovstvo a nápadstvo je vskutku pozoruhodno, ale je z toho akorát nějaké nijaké pobíhání. Takže si užívejme nějaká ta Dřevěnájezera a Něcosmaženého a další drobnosti, já se poroučím.

• 19.6.2015  21:51

Velká šestka & velká překvapení. Náš milý kulatý zdravotní pomocník je naprosto zoufale nejroztomilejší stvoření, a to i jeho vyjadřovací schopnosti kombinující retardaci s inteligencí...nebo to jeho objetí...hej já se upe roztekl...ehm. Baymax pak společně zejména s tím retardovaným školním maskotem tvořil nejvíc funny personas, takže i vtipovatost byla nejvícovatější. Nevím, proč jsem se na to vůbec díval, s animovanými filmy za poslední dobu nemám žádný společný zážitek, ale velice si vděčím za to, že jsem snímeček zhlédnul...hlavně že to dopadlo dobře. #TyJsiSpadl

• 5.6.2015  19:48

Abych byl upřímný, já po nějakých tady vizuálních orgiích neprahnu (3D taky prakticky k ničemu), nicméně naštěstí byly zabírané skutečnosti abych tak řekl skutečně nestandardní a pozoruhodné, tudíž i přesto, že chovám větší sympatie ke klidným a romantickým záběrům, to bylo moc moc...dobrý. Ze začátku jsem tedy spíše zvracel a musel jsem si zvykat na všechnu ohavnost, kterou s sebou snímek nesl jako motýl, kterému nenávist a zloba utrhly chapadla, ovšem časem se z toho stala celkem zábava, navíc když hrdinní hrdinové se nakonec ukázali býti krásnými bytostmi. S blížícím se konečníkem jsem se více a více nervydrásal (panďulácí a panďulačky mi pomalu ale jistě přirostli k plícím), což považuji za pozitivní faktor a nakonec došlo k třem tečkám...

• 26.4.2015  09:48
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Nešlo uniknout tomu, jak na to všichni zvrací, takže jsem neměl potřebu tento výtvor někdy zhlédnout, no ale když to na mě znenadání vybafinkalo z televíze, zkusil jsem to. No a asi to stačilo, vůbec jsem nepochopil, co se tam vlastně dělo a co to mělo za smysl, vlastně tam nebylo ani nic vtipného...a to mám ty panďuláky z toho největšího internetového serveru pro sdílení videosouborů aj celkem rád :/ Tak třeba příště...

• 26.4.2015  09:40
    Fair Play (2014)

Jako celek mi to nepřišlo nikterak převratné, pořádně mne zaujaly jen jisté drobnosti týkající se hlavně prostředí filmu nebo přihlouplý název toho přípravku. Hercování se mi taky někdy nepozdávalo úplně nepřekonatelné a vůbec jsem do toho nějak moc hluboko nevniknul. Ale tak, je to od nás, tak proč né...

• 30.3.2015  19:50

Samozřejmě je to samo o sobě dost trapné, imbecilní, nelogické a co já vím co všechno, zkráceně koko. Ovšem v oblasti komolenění mi to přišlo tak bezkonkurenčně bezkonkurenční, že je to až bezkonkurenční. Skvělá inspirace.

• 7.3.2015  23:50
    Švédská trojka (TV pořad) (2013)

Dobrý vtip se tomu člověku povede opravdu jen málokdy, ale nikdy mi to moc nevadilo, účel (zabavení na pár minutek) to bez problémů plní, dívat se na to dá velice jednoduše, stačí mít otevřené oči.

• 5.3.2015  20:37

Smál jsem se u toho na celý čtverec, což jsem opravdu nečekal a byl jsem tím nesmírně potěšen.

• 14.2.2015  18:57

Na můj fkuz je to děsně přehnaný a přemrtvený (jsou tam jisté moc moc smutné záležitosti brány moc moc zvesela nebo kurva vulgárně) , zas na čtvrtou stranu je to samozřejmě děsně k popukání, k čemuž mi tedy pomohl český dabing, který mi přišel nějak jako dobrý..?

• 4.12.2014  21:45

Kdo to točil a kdo to stříhal? Obrazová stránka nebyla v ničem zajímavá a vypadala dost uboze, obzvlášť pár střihů bylo skoro až vtipných. A co ten film? To na mou duši vlastně ani nevím. Jen ten jazyk rumunský byl poměrně zajímavý a kombinatoricky prokombinovaný.

• 24.11.2014  22:37
    Michael Jackson: Thriller (hudební videoklip) (1983)

Chce se mi z toho zvracet...

• 13.11.2014  22:35

Vypadá to jak kostka ledu. To byl žert. Celé to bylo žertovné. Ale ne úplně plně jak by si to já přál, avšak rozhodně jsem se u toho (aspoň myslím) smál, což teoreticky vzato možná mohl býti i účel.

• 13.11.2014  21:46
    Jen 17 (2013)

Co to je? To je film nebo tak něco?

• 12.10.2014  19:16
    Muži proti ženám (TV pořad) (2014)

Uřvaná, upištěná, udebilizovaná věc. To neznamená, že by se na to nedalo dívat (nenáročná zábava na sobotní večer to je...), ale opravdu je to o ničem. Banální otázky, průzkumy, které nikdy neproběhly, retardované úkoly atd. a hlavně hloupí hosté...no prostě tragédie, ale sledovatelná...

• 31.8.2014  12:37
    Závody Nascar (TV seriál) (1999)

Jako malinkatý se mi to kvůli všem těm závodním autům líbilo opravdu hodně, koukal jsem na to často. Když jsem si nedávno chtěl vzpomenout, jak to vypadalo a podíval se na to, tak jsem zjistil mnoho špatných informací. Styl té animace/kresby (nebo obojího dohromady, já nevím), mi přijde velice nepříjemný a vyvolává ve mě úzkost, v něčem škaredém byl asi též. Jinak je tam řada sci-fi nechutností a debilit, atd...jenom ta autíčka byla pořád celkem pěkná.

• 28.8.2014  17:59

Příliš velké zklamání. Neznám důvody svého zklamání, ale rozhodně vím, že mě prakticky nic nezaujalo, ať už šlo o postavy, děj nebo vtipy. Tak teď nevím, jestli mám ty filmy <1945 ještě dál sledovat, protože je to čím dál horší. Patrně jsem špatný divák.

• 21.8.2014  11:42

Těšilo mne pane Black. Proti vaší délce nic nenamítám, v domácím prostředí v pohodě, ovšem při promítání v zájezdním autobuse jste byl trošku na obtíž z důvodu potřeby spánku. Soundtrack mě ničím nezaujal (na rozdíl od vás všech evidentně), klasická nic neříkající filmová hudba, tzn. nepřekáží, ale nezaujme.

• 11.8.2014  14:51

Proboha proč zas tolik nedorozumění? Proč?! Já jsem pak na nervy celý film kdy konečně všichni všechno pochopí, abych se aspoň uklidnil, ale tady to vyřešení totálně zazdili! Narvali to do jedné vteřiny a navíc se nevyřešilo skoro nic...a poslední záběr na milisekundu taky nechápu. Tak nejlepší film to mohl být, ale v důsledku tisíce nedorozumění a omylů založených na shodném jméně dvou hotelů mi tento snímek pro kosmonauty nepřijde vůbec vtipný, celý závěr filmu jsem neskutečně trpěl! Kurva když už se hned při prvním omylu přišlo na dvě Modré hvězdy, tak už se to nemuselo tolikrát opakovat...4* dávám, protože je prostě dávám...

• 19.7.2014  19:03

Počet hodnocení 6,037Počet komentářů 15,089Počet trapných komentářů 15,089▐ niekto chcel byť strašne trápny pri tejto hre na komentovanie, kde chcel odovzdať úžasnú demenciu hýriaceho mladca doplnenú s retardovanym podmazom ale postupne je to len čoraz viac trapne keď sa to výdatne nikam neposúvá, prehodnotelý uživatel /0%/ Jinak za mě je vše vystiženo v názvu filmu :)

• 23.6.2014  13:21

Pro mě obrovské zklamání, možná dokonce největší...jistě, film měl spoustu skvělých momentů, ale též tolik chvil, které mne tak iritovaly a svou absurditou mne dováděly k velikananánskému rozzlobeníčku. Co se týče hodnocení, tak pocitově bych dal asi 3*, ale z důvodu zvýraznění zklamání jednu hvězdu ubírám, aby se vědělo...

• 23.6.2014  13:17

No, jisté věci byly až moc absurdní. Též byl celý film postaven na omylu několika kreténů, což je to nejhorší, co se mi může stát...proto i při výskytu velkého množství skutečně vtipných momentů zůstanu u 4* za osobní zklamání z děje.

• 9.6.2014  18:04

Ze všeho nejdříve musím opravdu vyzdvihnout ty debilní kecy komunistů o "imperialistických zrůdách". Něco takového poslouchat, to člověk neví, jak má emočně zareagovat - smát se, brečet, nakopat prdel...ten pobyt v trezoru tedy ničím nepřekvapí...jakožto mladistvé osobě mi zůstává záhadou, jak se tedy povedlo film natočit? To to nikdo nekontroloval již při natáčení? Hm...na závěr pochvala trefně volených vulgarismů a opravdu nespočet hlášek. Pro mě zatím nejlepší Menzel-Hrabalovský film!

<< předchozí 1 2 3 4