kockodan

kockodan

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 19.2.2021  05:00
    Můžu tě zničit (TV seriál) (2020)

Opravdu hodně, ale hodně nesympatická hlavní hrdinka, co ráda chlastá a tvrdě fetuje, a pak se diví, proč je pořád sexuálně zneužívána, a dokonce v delíriu, které si sama přivodila drogami a alkoholem, znásilněna na špinavém pánském hajzlu nějakým úchylným frustrovaným hajzlem. Spajknutý drink byla už jen třešnička na rape cakeu. To znásilnění by se jí dříve či později stalo i bez toho, zadělala si na něj svou debilitou sama tak na 99%. Neskutečně debilní postavy, hlavní počínaje, její kamarádka mi lezla na nervy snad ještě víc. V ofiko popisu k filmu se píše že jí znásilnění převrátilo její doposud skvělý život "s partou skvělých kamarádů, novým přítelem z Itálie a take se vzkvétající spisovatelskou kariérou" na ruby. Ehm, z "přítele" z Itálie se vyklube obyčejný drogový dealer, který jí a kámošce akorát tak prodá fet, a pouze s ní několikrát šuká, páč taky co s takovou vlezlou fetkou, která se mu úlisně a hlavně neohlášená nakvartýruje v noci až do bytu, když není doma, že? LOL! A který na ni v tom jejím vysněném pseudo-vztahu na dálku z vysoka sere a měl jí celou dobu na háku. LOL! Ze skvělých kamarádů se vyklubou stejné trosky na chlastu a drogách, které se na ni vyserou z vysoka uprostřed noci při fet a chlast pařbě, když je na padrť a velmi zranitelná a nechají ji na pospas divnejm týpkům a znásilnění, a když se snaží dopátrat co se tu noc stalo, ještě jí kolektivně lžou! LOL! Opravdu skvělá parta kamarádů!... Její vzkvétající kariéra je de facto jen štěstěna, kdy si jejích tweetů všimlo nějaké hype, snowflake nakladatelství a rozhodlo se vydat její bláboly, když po ní ale chtějí pokračování a má od nakladatelství deadline, namísto aby seděla doma a psala, jde chlastat a fetovat! Nedá se na to chvílemi opravdu koukat. Druhého dne s opicí a stále ještě v polo-delíriu z chlastu a drog se zvesela přizná, že měla v sobě kombinaci pěti drog, a na to samozřejmě chlast! Ta odporná revenge fantasy jedné frustrované černošky na konci seriálu vůči jejímu znásilňovateli, kterého si sama vypátrá, to je opravdu ohavná hate filled parodie na to, jak se pomstít chlapům, a taky bílým všeobecně. Že měl jakéhosi barevného komplice, to je ponecháno stranou, černošky se vyřádí na sice hajzlovi, ale bělochovi. Je mi jasné, že po tomto contentu HBO skočilo jako slípka po flusu. Herecké "schopnosti" a výrazový range hlavní hrdinky nebudu vůbec komentovat! To mě krom tématu a debilním vývoji série sralo snad nejvíc. Nedalo se na ty její výlevy před kamerou dívat. Hrozná ochotničina na stále jednu notu. Hlavně být a vypadat furt cool! A natáčet live stremy a videa na sítě i uprostřed návštěvy u lékaře, když k vám mluví. Rádoby vtipné, ale na facku! Takto se nechová sympatická mladá mileniálka moderní doby, ale arogantní a hloupá kráva-feťačka. Dále pak naprosto ploché vedlejší postavy jako její gay kamarád, co jej taky furt jen znásilňují jiní černoši na randech, či jakýsi bílý spolubydlící, co se jen neustále mírně usmívá a zastřihuje stromek na balkóně, jako idiot! Tyto postavy jsou tak statické, toporné a bez jakékoliv hloubky, že by snad bylo lepší aby tam vůbec nebyly. Interakce hrdinky s nimi je spíše na škodu jejího příběhu. Některé, jako např. majitelka nakladatelství, byly pojaty až jako karikatury. Vypadalo by to líp, kdyby se to pojalo jako minimalistické drama rozervané mladé mileniálky, co si řeší osobní traumata, znásilnění, boj s chlastem a drogami a zpackanou kariéru pouze přes optiku svého vlastního pohledu, s kamerou nalepenu na čele... Ty její neustálé puberťácké z očí do očí s její bestie kámoškou byly opravdu cringy. To bych myslím zkousnul lépe, jako upřímné one woman show drama, než dementní mudrcování na trapném a nezáživném wine and paint Halloween večírku o hovně, se stejně debilními, nanicovatými kamarády, v kostýmu s rohama na hlavě! Taky bych to v tomto komorním pojetí jen jedné postavy zkrátil tak na 3 - 4 díly max! Za otřesný, nesympatický, monotónní herecký výkon hlavní hrdinky, zbytečné vedlejší postavy bez plasticity a kredibility, a celkově úchylné téma mileniálské snowflakačky, která se nás snaží přesvědčit, že má nezadatelné právo chlastat a fetovat jak najatá kdykoliv a kdekoliv se jí zachce, a že na tom přece není v dnešní moderní, progresívní době nic špatného: 20%

• 16.2.2021  23:41
    Byl by to hřích (TV seriál) (2021)

Britská Pose! Nic co bychom už neviděli v americké verzi, včetně komunálního bydlení queer lidí ve velkém desolátním bytě s mnoha ložnicemi a společnou kuchyní. Další historicky naučný seriál o průběhu AIDS pandemie v 80's, tentokrát z UK. Pomalý spread HIV-AIDS, neznalost, nedostatek informací, stupidní bigotní a nenávistní rodiče, arogantní a povýšenecké autority, represe, démonizace, ostrakizace a stigmatizace postižených. Hodně dějově napěchované, důležitým a srdceryvným scénám je ale dán patřičný prostor, ale zase ne tak moc jako v Pose, což byla jedna cséna-doják za druhou! Klipovitost a zkratkovitost zde nevadí, lépe to odsejpá a i mladí pod 20 let věku si takto lépe o této historické době doplní a načerpají vědomosti. Jen nechápu proč se v druhém dílu Collin z Londýna roku 1983 najednou při služební cestě se šéfem ocitá v New Yorku 60. a 70. let? Auta (taxíky), móda extras na ulicích, i hotelový pokoj bylo všechno z 60's a 70's. To trochu produkce nezvládla. Ulice NYC rozhodně nevypadaly v 80's tak jak to bylo ukázáno v seriálu. https://www.youtube.com/watch?v=TGhM0IKONkQ

• 3.2.2021  20:43
    Emily in Paris (TV seriál) (2020)

Je ti twenty something a sníš o dream jobu v Paříži u luxusní marketingové firmy, ale místo toho jsi v pandemické krizi lanlda pouze job restockování šelfů v Tescu na Čerňáku? Pak ti Netflix nabídne na večer po práci možnost snít o tom jaké by to bylo, kdyby... si se lépe učila, o takových 150% lépe vypadala, lépe se narodila a vůbec, byla celá jiná... jako tady ta hrdinka! (blicí smajl) Odpad!

• 22.1.2021  22:20

Takže v prvním díle názorně vidíme, že Vision umí prostupovat hmotou, zdmi, nábytkem i lidským tělem, a proto také dokáže bez chirurgického zákroku vytáhnout překážku z hrdla dusícího se šéfa u večeře, a tím mu zachránit život, ale hned ve druhém díle si nedokáže poradit se žvýkačkou, kterou sám spolkne a která mu zalepí kolečka v jeho vlastních útrobách?? Jako WTF? S tím mu musí pomoci až manželka po té, co ze sebe kvůli žvýkačce ve svém vnitřním androidním strojku udělá totálního idiota přede všemi na jakési talent show. Dále je před ostatními v jakési utopické suburbii, ve které žijí, a která nepatří k žádnému většímu, nebo konkrétnímu městu, vždy v lidské podobě, kterou na sebe vezme aby zapadl, když ale vchází s Wandou do jejich domu vchodovými dveřmi z venku, už je v podobě android-robota s červeným bionickým ksichtem, jakoby tak běžně chodil před ostatními po venku! Nezmění se až po té, co vejde dovnitř. Už jako android vejde!!! No, čekám na ještě další píčoviny, zkraty, hrubé nekonsistence a totální nelogické fuckupy! Titulky na koci každého dílu jsou delší než celá epizoda samotná! Nechápu to nadšení a těch 95% na RT! Zatím po třetím díle se to rozehrává dost pomalu a celkově je to docela nuda. Prozatím 30%, ale nevylučuji, že jestli se to dobře a s nějakým náznakem logiky rozjede, hodnocení upravím. P.S. To, že nejsem zrovna kovaný marvelovský geek asi taky nepomáhá. LOL!

• 16.1.2021  18:48
    The Tonight Show Starring Jimmy Fallon (TV pořad) (2014)

Otřesně křečovitě trapné a nevtipné!

• 6.1.2021  02:52
    Dějiny nadávání (TV seriál) (2021)

Opravdu velmi trapné a nezáživné a hlavně trapně zpracované. Typická a 100krát omletá forma laciného "dokumentu", kdy jsou před green screen posazeny různé "celebrity" a pseudo celebrity a rádoby experti a vyjadřují se v krátkých a rádoby vtipných příspěvcích k danému tématu, ale spíš jen toto téma laicky komentují a sdělují nám své osobní názory a pocity na něj, (zde v prvním díle bylo tématem slovo "fuck")! Jakoby to někoho zajímalo, co si zrovna tahle vybraná individua myslí, proboha! Že vůbec někdo dá takovouhle dementní píčovinu pod kategorii Dokumentární je samo o sobě imbecilita první třídy. Je to spíš takové nanicovaté tlachání praštěných kamarádek u kafe s otevřeným Googlem pro ověření pár faktů z historie... Opravdu ubohost! Vidět dospělou ženskou na křesle před kamerou jak se hihňá slovíčku "fuck" a jak nám popisuje jaký má k němu vztah a jaké v ní vyvolává pocity, nebo trapné ploškové animace o králích a šukajících lidech někde ve středověku, to nedávám ani při těžké nudě karantény a totálního lockdownu 2021. Jakoby někoho zajímalo, co si náhodně vybraná skupinka lidí posazených před kameru myslí o slově "fuck", nebo, který herec v kterém filmu kdy řekl historicky nejvíckrát "fuck"! A když nám konečně toho herce odhalí, tak zase následuje kolotoč záběrů na skupinku našich blbečků pěkně jednoho po druhém posazených před "dokumentární" kameru, a jejich udivených, nevěřících výrazů, jak jsou z toho v šoku a že by to nikdy nečekali! Really??? Jeden díl stačil, a i 20 minut byla při té bídě mučivě dlouhá stopáž! Nicolas Cage uváděním tohoto braku oficiálně spadl až na úplné dno své kariéry! ODPAD!!! 0%

• 6.1.2021  00:59

Jako předloha k tomuto filmu posloužil hrůzostrašný propadák z roku 1957 s názvem "Zero Hour!", ze kterého tvůrci Airplane! udělali po 23 letech dokonalou parodii. https://www.youtube.com/watch?v=8-v2BHNBVCs

• 6.1.2021  00:34
    Zero Hour! (1957)

Totál sračka z let padesátých, se špatnými herci, ale jako předloha ke kultovnímu Airplane! o 23 let později (okopírovali i ten vykřičník v názvu, LOL) posloužil tento film naprosto dokonale!!! Proto 20%, jinak by to byl odpad. https://www.youtube.com/watch?v=8-v2BHNBVCs

• 24.12.2020  01:29
    Letuška (TV seriál) (2020)

Nedivím se že herci v Hollywoodu fetujou jak o závod, když musej hrát v takovejch píčovinách. TOTO REVIEW OBSAHUJE SPOILERS! Bože to byla slátanina, která začala celkem slibně jako svižně klipovitě odstartovaný poctivý whodunnit, kterýžto ale po pár epizodách dokonale vyšuměl díky nelogickým a za vlasy přitaženým zvratům, i zcela dementnímu chování nejen hlavní postavy, ale i všech vedlejších, které, snad krom dvou dementních agentů FBI, byly všechny zapleteny do nějaké kriminální činnosti, kterou měli jako svůj vedlejšák!!! Největší úlet? Gay campy steward, kolega hlavní hrdinky, ze kterého se ve finále vyklubal cvičený a ozbrojený tajný agent CIA, který hlavní hrdince zachránil last minute život zastřelením záporáka (se kterým skoro celou dobu chrápala) v akci, za kterou by se nemusel stydět příslušník Mossadu! (Vykopnout dveře, během vteřiny přečíst situaci v neznámém hotelovém pokoji, rozeznat v místnosti záporáka a sejmout ho na první ránu.LOL!) Dialogy byly na stejné úrovni jako v sitcomu (a to není kompliment), herectví o kapánek lepší. Tím chci říct, že to Kaley Cuoco po herecké stránce zvládla, takže to bylo díky ní docela koukatelné, bohužel to ale scénář nezachrání! Po takové čtvrté, páté epizodě už jsem se musel nutit to dokoukat. 30%

• 22.12.2020  20:10
    Schulz zachraňuje Ameriku (TV pořad) (2020)

Jokes are not landing, pokud je na vás chrlí kadencí- ratatatatatatata - kulometu!!! Na stad up možná dobrý, kdyby tempo rozvolnil a mezi jednotlivými vtípky byly malé přestávky na smích aby joke mohl dýchat a člověk si ho vychutnal a docvakl mu naplno! A propos vtípky. Schultzovy jsou jen a pouze "legrační" přirovnání, nic jiného. Tedy někdo něco (dělá, říká, je) JAKO někdo něco (vtipného). Prvních 5 -10 ještě skousnete, ale když je ta baráž z těchto kolikrát trapných přirovnání k nezastavení a jede přes vás jako plně naložený freight train, tak už se o zábavu nejedná ale je to jen trapné a zbrklé mudrcování o konspiračních teoriích, BLM, Trumpovi, zbraních, body positivity, levici, pravici, a prostě o všem možném, čím dnes Amerika žije a co řeší. A to je trochu dost nuda, a v Schultzově kulometném podání navíc i dost annoying! Navíc nic zas tak světoborného neříká, co bychom už dávno nevěděli, millionaire Hollyweird stars jsou pokrytci, politici jsou pokrytci, morbidně tlustá prasata ála Lizzo jsou hloupá a nebezpečná (zvláště teď při covidu), atd.. Bohužel, unavilo mě to. Smích nevyvolalo a ani nic nového nepřineslo. A to ani nový, či inovovaný žánr komedie. Ale co taky čekat od milleniála rozvaleného 20 minut v křesle před kamerou, a který se na každou epizodu oblékne jako totální douchebag. Tudíž za mě 10%

• 15.12.2020  04:12
    Tak nějak (TV seriál) (2020)

Neskutečně otravné, nevtipné a stejná opening hudba jako u Rick & Morty. Ti byli alespoň o trochu zábavnější. Tohle je nevydařená trapárna už tisíckrát omletých a zrecyklovaných situací a gagů násilně našroubovaných nesmyslů na sebe aby vytvářeli "vtipné" a "šokující" dění. Spíš mě ale iritují svou stupiditou. Nedá se na to koukat. Po 4. dílu jsem hodil ručník do ringu, a to je co říct, za pandemie, kdy by člověk nudou sledoval i zasedání parlamentu! Zápletky jsou strašně dětinské, ale ne zábavným a ulítlým způsobem, jako třeba u ztřeštěného SpongeBoba! Ten se mi líbí víc i když je pro rozhodně mladší publikum. Tady je vše tak polopatické a naservírované do detailu, jako pro blbečky. Fakt to uráží mou inteligenci, a to snesu hodně! 10%

• 9.12.2020  03:37
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

To je špatný. Jakože opravdu hodně špatný! Na to se nedá dívat ani pod vlivem! To je hrozná ostuda pro všechny zúčastněné! Nenechte se zmást tím, že jedou už šestou sezónu, a tudíž byste si mohli myslet, že na tom seriálu něco musí být, když na to lidi koukaj, ale není a nebude, ani když pojedou třeba šedesátou sezónu! Ta rodina je prostě trapná a nezáživná a nudná a scénář omílá stokrát omleté vztahové lapálie jedné otravné, uřvané, buranské židovské rodiny, nekoukatelným způsobem! Osumdesátky a jakousi snahu o jejich parodii chápu, tady se to ale nepovedlo a to krutě!

• 8.12.2020  15:14
    Big Mouth - Série 4 (série) (2020)

Čtvrtá byla asi ze všech nejlepší. Skvěle popsaný coming of age ve 14 letech, a hlavně co se týče vývoje postav, všichni dostali skvělý prostor pro své back stories. Hlasově opět dokonalé, nejvíc bavili Jay a Lola a jejich trailer trash romance dvou naprostých zoufalců! Za mě 100%

• 8.12.2020  02:21

Slabota. Párkrát se člověk zasmál, ale to je asi tak vše. Filmařsky je to regrese do osumdesátek. Prostě klasická nudná a nezáživná holywoodská rutina. Přesně podle šablony, nic kreativního ani umělecky osvěžujícího tu nehledejte, jen dobré a poctivé filmařské řemeslo made in USA. Nic, ale opravdu nic zvláštního, ani moderního v kameře, střihu, režii, dialozích, či výkonech herců, co bychom za posledních 40 let neviděli v 90% americké mainstreamové produkce. Někdo má tuto sázku na jistotu rád a nevadí mu. Mě už nudí, některé části tohohle jinak námětově zajímavého dílka opravdu neodsýpaly a docela se vlekly. Vaughn skvělý jako teenagerka v těle dospěléo chlapa??? To jako vážně??? Ten byl bohužel pro mě nejslabším článkem! Na tuto roli bych si představoval spíš výkon ve stylu campy pitvoření Jima Carreyho když hrál puberťačky v SNL, než civilní, nemastný neslaný výkon Vaughna s občasným zavlněním v kyčlích a povoleným, svěšeným zápěstím... Celé to byl úlet, tak proč se nevyřádit a neudělat 18tku v těle 50tníka taky pořádně ulítle? Vaughn nudil a výkonem nenadchl. Promarněná šance jak režiséra, tak Vaughna a jasný miscast! 30% za těch pár vtipů které jinak předvídatelný scénář docela oživily, ale celkově z toho mohla být mnohem větší a ulítlejší řachanda, kdyby vynechali trapno-scény o osamělé matce připravující se na syndrom prázdného hnízda, o šikaně na střední, homo-tématiku, apod. woke partonizing, poučno-výchovné nesmysly pro mládež. Film je plný PG-13 sprosťáren a sexuálních nechutností, o gory věcech s cirkulárkou a motorovou pilou ani nemluvě, přitom má sladkobolné výchovné scény jak pro pre-teens, pro které rozhodně určen není! Nás dospělé nad 21 už takové výchovné woke pasáže fakt nudí. V tom jsem viděl velkou diskrepanci. Scény jako ta s matkou povídající si se svou dcerou přes dveře zkušební kabiny o tom jak je sama po smrti manžela a bude ještě osamělejší až jí dcera odejde na vysokou, byla opravdu jednou z těch totálně mimo, které filmu hodně ubraly jak na tempu, tak na celkové atmosféře.

• 6.12.2020  12:48
    Láska nebeská (2003)

Nikdy jsem neviděl celé (a jsem na to patřičně hrdý), jen kdysi trailer a pak následně snippets jelikož film byl kulturně referencován všude možně, a pak také samozřejmě známou stalkerskou scénu s Andrew Lincolnem a jeho pečlivě připravenými kartičkami s vlezdoprdelními vzkazy jeho milé, kterážto byla parodována donekonečna! Z Lincolna a jeho postavy je mi na blití dodnes, neboť dobrovolně ztvárnit chlapa, který se takto ponižuje před ženskou, která ho nechce a jasně (svatbou s jiným!) ho odmítla, to chce opravdu totální absenci páteře a sebeúcty! I kdybych byl finančně na dně a jako herec bych si ve scénáři přečetl tuto scénu, musel bych tuto roli odmítnout! Jen z těchto úryvků a celé premisy téhle schmaltzy shitty píčoviny je mi dodnes na blití, kdykoliv se tato trapná cringey hrůza i jen někde zmíní!!!

• 29.11.2020  17:01
    O chloupek (2020)

Fuj! Hnus odpornej! Hlavní hrdinka nemá ani špetku sebeúcty. Z toho jak se chovala je mi na blití. Ani to, že ji opustila matka (údajně - jak to doopravdy v její rodině bylo se nikdy nedozvíme), neospravedlňuje její ubohé chování hraničící se stalkingem a harassmentem, vůči stoickému debílkovi, který si jí vůbec nevšímá a sere na ni z vysoka! Kdo tohle napsal je psychopat! Tohle se asi těm úchylným Japoncům líbí, ženy ponižující se před stoickými muži, kteří je ignorují. Mně to vtipné, roztomilé ani k smíchu nepřipadá. A nepasuje to ani na tento specifický věk adolescence před střední školou (13-14let). Bývá to spíš naopak, kluci ztřeštění, neví jak se dvořit holkám a děvčata už rozumně a dospěleji se chovající slečny. Bůhví proč je to v Japonských anime vždy naopak. Dále mi vadila nejasná motivace většiny postav a to i těch (možná především těch) nadpřirozených. Odkud se z ničeho nic vzaly masky k přeměně z člověka na kočku? Spadly z nebe? A do klína zrovna hlavní hrdince? A z jakého důvodu? Z neopětované pubertální lásky k tomu třídnímu hezounovi? A co měla znamenat ta úvodní scéna??? Ta to měla jako nějak vysvětlit? A hlavně co motivovalo tlustého kočičího Mask Sellera aby šikanoval a zaměřil se zrovna na hlavní hrdinku a chtěl po ní její lidskou masku a získat tím její lidský life-span navždy, když zrovna ona nebyla zas až tak rozhodnutá stát se navždy kočkou? Proč tu životní sílu co z ní chtěl vysát nebral mnohem snadněji od nějakých depresivních sebevražedných zoufalců, co opravdu chtěli život mezi lidmi v lidské podobě ukončit a opravdu se stát kočkou a přejít navždy do zvířecí říše??? Vždyť jich tam takových na tom kočičím stromě byli milióny!!! Absolutní slátanina s docela dobrým nápadem, ale dokonale zabité debilním scénářem! S trochou umělecké nadsázky a sarkastickým zpracováním se z tohoto zajímavého námětu dalo udělat existenciální drama se suchým a drsným humorem ála když dáte někomu na výběr mezi životem polotoulavé kočky, která si může dělat co chce a dokonce být i na blízku se svým milým, versus lidský život svázaný povinnostmi, školou, konvencemi a dysfunkčním rodinným zázemím...Jak se bude chovat, co bude zkoušet, jak se bude rozhodovat, čím bude vyvažovat svá rozhodnutí, atd.. Z toho mohlo plynout spousta zajímavých a humorných situací. Ale bohužel se z toho stala trapná a ulítlá (jak to jen Japonci dovedou) love story pro teenagery s nechutně a otravně ztřeštěnou hlavní hrdinkou která snad musela všem lízt na nervy! Zmiňovat vynikající uměleckou vizuální stránku a animaci, v dnešní době vyspělých digitálních technologií a finančně neomezených možností bohatého Netflixu najmout ty nejlepší z nejlepších a vše zasypat unlimited funds, je asi zbytečné a tak nějak se to očekává a nikoho to dnes dvakrát neohromí a nenadchne! Co by ohromilo by byl dobrý a zajímavě vystavěný scénář a klidnější, méně rozhárané vyprávění které by vás vtáhlo do děje tak, abyste se v průběhu filmu vedoucímu k nemastnému-neslanému finále třeba několikrát nenudili! 0%

• 12.11.2020  06:18
    Genndy Tartakovsky's Primal (TV seriál) (2019)

Nejdřív jsem nepochopil tu 70's estetiku jak výtvarnou, tak i animační, a myslel jsem si, že je to nějaká přes 40 let stará vychytávka, která mi nějakým záhadným způsobem unikla. Musel jsem se několikrát přesvědčit, že jde o animák z roku 2019, a ne 1977. :) Prostě nádhera, nám silným ročníkům normalizačních let to připomíná ilustrace v Ábíčku, a tudíž dospívání a krásné retro. Mně tedy aspoň určitě! Nejkrásnější na celém je ale to, že tady voice artists nepochodí, o všechny "dialogy" se zde starají řvoucí, burácející, nasraní a útočící Tyranosauři. LOL! Neskutečně osvěžující podívaná. 100% P.S. Nový bonmot? "Jsi důležitej jak titulky k Primalu!"

• 8.11.2020  02:46

Skvěle propracovaný příběh a zajímavá zápletka. I když trochu otřepaná, ale stále fungující jako nosný prostředek pro výborné bojové scény! Outsider z lidu se stane "vyvoleným" hrdinou, a pomocí šamanů a mistrů se vytrénuje (co se týče 80's kung-fu training montages se musí Stein ještě hodně filmařsky potrénovat sám) v silného přemožitele nasazeného utlačovaným lidem z vesnice, aby zničil trýznitele v místní kung-fu competition a zrušil tak jejich náckovsko-japonskou kletbu kterou ovládají a tyranizují vesničany. Když už nic, tak se prostřednictvím této klasické nízkorozpočtové béčkovky a jejich lokací podíváte do Ghany a zjistíte že je tam spousta dobrých herců, ale i neherců (no, spíš víc těch neherců), ale zase na druhé straně uvidíte život v západní Africe pěkně zblízka. A když se tam objeví bohatý západní Němec jako Sebastian Stein se svými almighty eury natáčet celovečerní, dlouhometrážní film, a dá tímto podnikem vydělat "hercům" a komparsistům z místních vesnic, a to včetně dětí a žen, je to vlastně zábavná podívaná. Takovou srandu v podobě Evropana natáčejícího béčkové kung-fu bojovky v Ghaně určitě nemají každý den. Párkrát se zasmějete a to opravdu od srdce. Je to poctivý kus nízkorozpočtové filmařiny dělané se zápalem a nadšením a to především domorodců. Stein se v roli Hitlera přímo vyžívá a je vidět jak si ten Ghanský úlet i s místními užívá naplno! Je to tak špatný, až je to dobrý. Doporučuju sledovat zhulený! Já se bavil skvěle (i střízlivej a nesjetej, teda). Za mě určitě 100%

• 30.10.2020  03:34

Jakšemáááš! 100%

• 26.10.2020  23:15
    The Eric Andre Show (TV pořad) (2012)

Konečně něco na co se dá koukat! 100%

• 25.10.2020  21:58
    The Way I See It (2020)

Starý zhrzený ufňukánek Souza si stěžuje na Trumpa a vychvaluje Obamu nekriticky až do nebe, až mu na konci dokumentu koukaj z Obamovy prdele jen boty! Nechutnost od MSNBC, takže co jiného, než proti-trumpovskou agitku před volbami taky čekat, že! Nejvíc mě dostala nechutná óda na psychopatické masové vrahy a válečné zločince z Vajt Hauzu, vyobrazená na začátku dokumentu montáží z fotek těchto narcisistických elitářských zrůd, a jejich patolízalských fotografů napříč historií, kde nejvíc utkvělo foto George W. hrajícího si rozšafně a roztomile s palácovým psíkem na pohodlné vajt haus sofa. Jakoby tenhle psychopat neměl na rukou krev milionů civilistů a vojáků, a na triku zničené životy mnoha generací v Iráku a vznik ISIS! K zblití! 0%

• 21.10.2020  05:53

Věra Hustá a Kikin Kostěj Nesmrtelný! Nechápu co bylo na jeho zjevu, či herectví tak dechberoucího, že je z něj byla v devadesátkách hollyweirdská superstár. Pro mě je to výrazem i výzorem obyčejnej tuctovej podvraťák. A vychrtlá sjetá fetka z echt feťácké rodiny (kdo jste o ní viděli poslední posmrtný dokument, víte o čem mluvím), kde strýčkové a tety chodili na návštevy za účelem perníkových dýchánků a to přímo v domě kde vyrůstala a před dětmi se celá rodina sjížděli. Prostě hnus z negerského ghetta! No a vidíte, kam to dotáhli fetka s podvraťákem co má celej život jeden výraz v ksichtě a to je dokonale strnulý poker face! Dotáhli to do trapného, podprůměrného filměčku, který je dnes po 28 letech všem k smíchu svým debilním scénářem a prkenností sjeté Věry "Crack is Whack" Husté. 20%

• 21.10.2020  05:07
    Dolly Parton: Here I Am (TV film) (2019)

Nečekejte žádné senzace a pikantnosti z osobního či milostného života. Dylina Dolly je stará škola a správná Southern Belle, who doesn't kiss and tell. Dokument je striktně profesní o její písničkářské, hudební a filmové kariéře, a tuto začíná popisovat od jejich šesti let (!). Proto toho kántry taky musíme přetrpět přes dvě hodiny (aspoň tak nekonečně dlouhý mi to připadalo). Nedozvíte se nic bližšího ani o její rodině (až na pár starých zažloutlých fotek, který nikoho nezajímají a který nikdo dooparvdy nechce vidět), vztahu s matkou (krom toho, že ji Dylina "loved dearly"), či sourozenci (je z 12 fakanů, tedy z dob, kdy šprcka ještě nebyla vynalezena), či nedejbože s otcem, o tom se nedozvíme lautrnic. Manžela se kterým je sezdaná 50 let zahlídneme taky jen na pár retro fotkách ze sedmdesátek, a tím je soukr. život Dyliny v tomto filmu uzavřen. Takže celý dokument jen krafání o tom, jak nonstop skládá kántry písně, a to i když sere na hajzlu, a cestuje po štacích, vystupuje v nevkusnejch klaunskejch hadrech s třásněma i na zadku v TV, hraje v jednom podělaným filmu, ke kterýmu složila písničku, a jak je jedinečná a úžasná jak nemrtelná teta. Ale i tak určitě stojí za to se ohledně Dyliny Dolly dovzdělat (já např. jen vágně tušil, že někdo jako Dolly Parton existuje, a to se považuju už za semi-pamětníka!). Právě proto doporučuji shlédnout, a to i když nejste fandou country ani bluegrassu, už jen pro to, dozvědět se třeba, že Elvis a jeho manažerský tým v roce 1974 škemral u Dolly o práva na I will always love you, jen aby jim vychcaná Dolly, drsná to byznysmenka řekla Ne, a dobře udělala, jelikož o 20 let později ji cover verze od Věry Husté k filmu Bobykrát s Kikinou Kostějem Nesmrtelným udělala milionářkou! LOL! Celkově dokument i samotná Dylina Dolly vyznívají dost nudně. Na druhou stranu, i přesto že vypadá jak nafukovací panna ze sexšopu, má jakousi zvláštní starosvětskou úroveň (jak profesní, tak lidskou), její život i kariéra jsou prosty trapných tabloidních skandálů, a délka její kariéry naznačuje, že asi něco dělá dobře, tedy rozhodně v očích jejích redneckovských kántry fanoušků a záplavy gayů a transek, co ji dodnes milují a imitují. 65%

• 21.10.2020  02:39
    Adult Material (TV seriál) (2020)

Tak komedie to nebyla ani omylem, a i když by se ze začátku mohlo zdát že to bude taková britská verze The Deuce, nakonec se z toho rozvine malé komorní drama jedné pornoherky, její rodiny a jejích pracovních trablí, které tato profese zákonitě přináší. Celé čtyřdílné drama stálo naštěstí velice dobře na skvělé Hayley Squires, kterou jsem doposud neznal. Konec trošku rozvláčnější a zbytečně moc zadumaný, a s debilním hap"pyj"endem (doslova!), ale jinak zajímavý příběh z prostředí profi porno natáčení. 90%

• 18.10.2020  05:13

Dokonalá oddechovka. Na chvíli vám dá zapomenout na svět kolem nás i na vaše osobní trable. Nic vás nenutí se zamýšlet nad vlastním životem, jelikož jste přeneseni do úplně nového post apokalyptického světa kde se s ničím nedá ztotožnit. A to je hlavní známka dobře odvedené práce feel good movie. Chvílemi trošinku zdlouhavější, a taky hodně vykradených scén ze Spielbergova Jurassicu, a všech možných post apokalyptických klišé zombieovek všeho druhu, ale i tak je to poctivá práce a člověk si fakt odpočine u sympatického příběhu uderdoga, který v sobě nalezne sílu poprat se s osudem. 85%

• 17.10.2020  23:37

Jsem schopen recenze pouze v bullet points protože jsem pln velice silných dojmů :) - ZVŮLE MOCI - TOTÁLNÍ BEZMOC PROTI ZVŮLI MOCI - FYZICKY POCIŤOVANÁ NAUZEA NEJEN U SCÉN POLICEJNÍHO NÁSILÍ - DŮLEŽITÝ NADČASOVÝ FILM - EXCELUJÍCÍ SASHA BARON COHEN - NEBYL BY LEPŠÍ ČESKÝ NÁZEV: "PROCES CHICAGSKÉ SEDMY"? Jednoznačně 100%

• 15.10.2020  04:30
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Naprostý top v animované inteligentní zábavě pro inteligentní diváky! Kdo je stupidní debil, tomu se Brickleberry ani Paradise PD líbit nebudou! 100%

• 9.10.2020  01:01
    Piti Piti Pa (1970)

Hned po četnících a mimozemšťanech (Funése jako jeptišku zpívající ve sboru nic nepřekoná), je tohle můj druhý nejoblíbenější film s ním! Jako husákovo dítě vidět nějakou náhodou, kdy rodiče dovolili se kouknout na film po 20:00 (!), tenhle film bylo neskutečně exotické, a obzory a náhled na svět rozšiřující pro předpubertální dítě! Celá ta atmosféra filmu a barevnost a bohémství tanečního sboru na mě tehdy velice zapůsobili! Bylo to nevšední a zajímavé prostředí. O vtipných scénách ani nemluvě! 100%

• 4.10.2020  01:16

Mnohem nudnější a zdlouhavější Bob's Burgers, a to hlavně díky neustálým písňovým vložkám. Ano, tato trapárna je pojata formou muzikálu. Vtipů či komedie po málu, ale za to protagonistů bursting into songs habaděj! 30%

• 3.10.2020  17:24

Proboha jaké kopyto psalo ten popisek? "..., protože dostat se zpátky do civilizace nebylo vůbec snadná..."??? Seriously? A určitě Juliane neletěla se svou matkou do "Pucalpy", neboť takové město v jižním Peru neexistuje. Pouze Pucallpa. Na čtyřech řádcích taková paseka! Hnus! Styďte se! Jinak film mi jako dítěti učaroval. Opravdu zajímavá podívaná pro předpubertálního spratka vyrůstajícího v normalizačním ČSSR! Nádech exotiky, a pak drama zřícení letadla a následný boj o život v pralese, kde asi nikdo z nás nezapomeneme na červy lezoucí Juliane z kůže! Dále si vzpomínám, že našla pytlík bonbónů, šátek svojí matky (z čehož pochopila že je asi mrtvá), a červený strom, podle kterého se snažila orientovat v pralese a podle kterého taky záhy poznala, že chodí furt dokola... 100%

<< předchozí 1 2 3 4 6 7