Sympy

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 8.6.2020  01:16

Možná by někdo mohl říci přeslazené, ale tady to i tak funguje-takovéto obsazení nemůže vyprodukovat špatný film. Samotný soud bylo jediné co mi přišlo přetažené, ale kdo ví jak to vlastně bylo. Film byl krásný a já jsem moc rád, že jsem ho měl možnost vidět.

• 6.6.2020  19:24

Nevím co každý hledá v akčňáku, ale tohle očekávání splnilo ba přesáhlo. Každý je tu odborník na herecké řemeslo (kritiků jak najebáno) Určitě doporučuji poměrně realistická střelba samozřejmě s lepším umem než u protivníků. Mě nejvíce bavili fighty, kde byly použity různé a realně fungující techniky-trošku sentimentality a záběr výbuchu po vyskočení z auta pod most lehce prominu! Závěrečný sentiment byl supr a na místě- dnes to již nikoho nerozpláče, svět je plný drsňáků, ale dobře že se na to tvůrci vysraly.

• 24.4.2020  09:01
    Hnüs (2019)

Měl jsem možnost,si Dirt přečíst a ještě se dostat na jejich koncert.... takže musím říct i když se něco líbit nemusí, líp to asi natočit už nejde.Spokojenost/samozřejmě oproti knize okrouhaný.... M

• 3.4.2020  23:02

Čekal jsem od toho hodně a to byla asi chyba, film je vlastně založený jen na akci, jednička měla alespoň nějaký příběh a tak ji lid shazuje kvůli údajné lacinosti. Na mě až moc jednoduché-nedivím se, že to zfilmovali znova -složitější či nedej bože umělečtější díla dnes již nejsou v módě / jednoduchost a hlavně PC efekty, aby film vydělal a hned se na něj dalo zapomenout...

• 31.3.2020  22:31

Pro mne lepší jak jednička, více promyšlené jednání hlavní postavy a konečně pořádná flinta ta prťavá osmatřicítka mě pěkně srala-jak flusačka z vesatelky...

• 31.3.2020  13:54

Třetí hvězda, ta loďku. Příběh byl propracovanější, přesto jsem se tolik nebavil...

• 28.3.2020  15:37
    Barry Lyndon (1975)

Tomu říkám filmařina !! Film byl jako kniha-samo sebou dlouhý, aby zvládl obsáhnout Barryho příběh, skvěle se rozvíjející a v pozvolném tempu, které nikterak nenudilo. Prostě paráda, po dlouhé době zhlédnutí nových počinů často o ničem, jsem si napravil chuť dobře odvedenou prací se skvělým příběhem.

• 2.3.2018  16:20
    Pianistka (2001)

Vím je to umění, ale mě to nesedlo a hodnotím podle toho, jak mě film bavil.

• 3.11.2016  14:43
    1864 (TV seriál) (2014)

Nejsem seriálový tip,ale tohle sem si nemohl nechat uniknout a nelituji. Opravdu úžasně zpracované,zahrané i pojaté. Touhle dobou se navíc velmi zabývám i když knižně je k mání spíš následující válka prusko-rakouská nebo francouzsko-pruská,pojetí konfliktu předešlého mě víc než nadchlo. Takže nemůžu než nedoporučit. Úžasná scéna s husary v 5.díle nebo "zabití hudby" už jen kvůli tomu jsem byl rád za toto bez keců dílo!

• 22.9.2016  09:21
    Kolonie (2015)

Velice silný příběh,míst mě až mrazilo-nemohu pochopit,že tyhle věci se na světě opravdu dějí a bohužel je mnoho důkazů jak z filmů tak knih,že se podobný hnusy dějí pořád. Kéž by se mi takovejhle zkurvysyn dostal do rukou!! Do prdele s tou naší humanitou ať už se jedná o jakýkoliv zmrdy!! Jinak Emma Watson mě překvapila,trochu sem se bál jejího herectví,ale fajn.

• 10.8.2016  16:38

Hrozně milá komedie-není to přeplácané a nepřehledné,krásně navazuje a baví. Člověku pak nezbyde,než mít dobrou náladu a radost z dobrého filmu. McQueen je zde úžasný-role mu dokonale sedla. Jen jsem nesehnal jiné titulky než slovenské i tak to bylo skvělé--->kdyby někdo měl tit CZ dejte vědět-pustil bych si to klidně hned znovu!!

• 5.8.2016  09:35
    Nebezpečná mise (TV film) (1999)

Na tohle téma vlastně přímo na tento příběh jsem četl knihu,avšak v podání Chrise,který jediný unikl. Proto jsem si myslel,že film nebude nic moc jak to tak bývá "kniha navrch mívá",ale film se mic moc líbil.Byl jsem rád,že film je situovaný podle příběhu Andyho,který o tom napsal knihu "Konečná stanice Bagdád" a tento jiný úhel byl taky zajímavý.

• 11.5.2016  22:51
    Belmondo (TV film) (2015)

Dnes jsme na tom byli v kině a dlouho jsem neměl po snímku tak dobrou náladu-prostě skvělé,vtipné a historky z natáčení byly takové,kvůli čemu se z těchhle třech slov stalo pořekadlo<--PARÁDNÍ a to zdaleka nevylíčili vše.Škoda že je tu jen 5 hvězd...!

• 22.3.2016  22:56

Film je opravdu umělecký,na mě však až moc-bylo mi jasné co chce básník říci,ale šíleně mě nudilo pořád stejné tempo,ponuré prostředí města a vlastně i děj.Sic originální Ztvárnění lásky bez polibku,to se jen tak nevidí,ale hodnotím jak se to líbilo mě-takže za umění a podání hlavních dvou představitelů alespoň takhle.

• 10.2.2016  16:05

Jako pro vandráka to pro mě byl milý zážitek,brát se to musí jako komedie. Má něco čím to upoutá,u mě to byla hlavně příroda,která je zde nádherná.

• 9.2.2016  15:59
    Království (2007)

Zde se potvrdilo jak jsou Američané nejen nesmrtelní,ale dokonce i netrefitelní. Ta první akce poměrně hezká,ale ta závěrečná která asi spousty lidí upoutala do křesel a znemožnila mrkání je teda solidní pohádka pro dospělé : 2 miliony nábojů vystřílených všemi směry a parta FBI se nejenže nemusí krýt ale může se v tom parádně přeskupit a postupně rozstřílet obklíčení-nějáká taktika krytí tu proběhla jen v budově takže tam byli už komplet neporazitelní,avšak největší její prvek co mě zaujal byl:když ten negr vyskočil na kapotu auta a vystřelil po útočnících na střeše z brokovnice.

• 1.2.2016  16:14

Každý si tak nějak hledáme svůj vzor,hrdinu,osobnost do které se buď snažíme vcítit,nebo uvažujem jaké by to bylo být v jeho roli. Tyto úvahy většinou sklízí-co si budeme povídat 2.světová válka-jakožto konflikt pro dnešní společnost pořád tolik zajímavý. Spousta lidí se tedy rádo ať už srovná,nebo alespoň najde zalíbení v některé z jejích postav. Mnoho zájmu samozřejmě sklízí i mnoha dalších konfliktů a válek. Avšak kolik lidí se vcítí do vojáků války první? Do válečníků a jejich myšlenek,úvah,strachu a odhodlání-lídí často nemyšlenkovitě a beze strategie vedených rovnou do mlýnů na maso,postavy bojující většinou v bahně a vlhkosti nejen proti kulkám a šrapnelům,ale i proti stále se vyvíjejícím plynům. PO DLOUHÉ DOBĚ FILM CO OPRAVDU ZAUJAL-DÍVÍM SE,ŽE JE HODNOCEN TAKHLE MÁLO,NENÍ TO VELKOFILM S TISÍCEM PROLÍNAJÍCÍCH SE POSTAV A PŘÍBĚHŮ,ALE SVŮJ PŘÍNOS PRO DIVÁKA URČITĚ NEPOSTRÁDÁ,NAVÍC HERECKÉ VÝKONY ROZHODNĚ NEJSOU NĚCO ZA CO BY SE MUSELI HERCI STYDĚT...

• 28.1.2016  15:30

Byl jsem úplně nadšen !! To je přesně to,co u válečného filmu z tohoto období hledám. Již se těším na knížky Alana Whita,které už si na tenhle popud sháním :)

• 20.1.2016  14:37

Na film sem se těšil,měl úžasný tedy pro mne potencionál.11.husarský pluk,už začátek s výcvikem nových rekrutů mě těšil a napovídal že to bude fakt něco. Avšak nakonec se z toho vyvinul epos o stupiditě a nafoukanosti důstojníků a pohlavárů,což mě mrzí. Za zmínku stojí závěrečný útok kavalerie,za to ty dvě hvězdy!!

• 19.1.2016  17:09
    Středozemí (1991)

Ze začátku mě film trochu nudil a podle slabšího humoru jsem se bál,že mě vůbec nebude bavit. Jenže pak se to změnilo,začlo to být neskonale zajímavé a místy i zábavné. Snímek se navíc vedl takovou cestou jakou bych si v situaci těchto hochů nejspíš vybral-za to jsem byl rád. ZÁVĚR JE TAKOVÝ,ŽE JSEM RÁD TAKOVÝ FILM VIDĚL-O NIČEM TO URČITĚ NENÍ :)

• 18.11.2015  23:04

Taková kravinka kde si dělají blázny z císaře a husarské odvahy. Krásné tu jsou však kostýmy,ale linka dobrodružství je takřka průměrná né však pod.

• 26.10.2015  16:54

Zde je opravdu vidět,že film je točen 10 let po válce.Veškeré výbuchy,zbraně,uniformy,technika to vše je velmi povedené. Herecké zpracování se mi líbilo též. Přec jen Talvisota mě přímo pohltil proto dávám tři což neznamená že film je průměrný ba naopak,určitě doporučuji příznivcům válečných filmů-neměli by jste o to přijít!!

• 15.10.2015  17:39
    Neúplatní (1987)

Jak jinak to asi s takovýmhle rejžou a herci mohlo asi dopadnou. Pořádně mě dostala scéna na nádrží-skvěle zpracovaná a odvedená,ale to rozhodně není jediné z čeho "dostaný" jsem byl.

• 23.9.2015  14:37
    Revolver (2005)

Trošku složitější film nežli jsem čekal,ale nakonec se mi líbil.Nejvíce asi zaujal nájemný vrah s brýlemi,avšak ztvárnění role Stathemem né příliš typické bylo také zajímavé.Taková mozaika která se postupně skládá.Rozhodně 3+ na 4 to však u mě nebylo.

• 23.9.2015  12:42

Boje scény překvapivě pěkné střed filmu mne trochu nudil,závěr si však hvězdu navíc zasloužil.

• 3.9.2015  16:37

Podle očekávání,na tohle jít do kina tak se zeseru.Smutnej Hardy jede celej film pouští pár holek mu do toho kecá. S klasickými Maxem nesrovnatelné.

• 28.8.2015  21:47

Matador a admirál v podání těchto dvou nadúžasných herců.SNÍMEK BYL ÚŽASNÝ-parádně vtipné scény a dialogy,skvělá kamera s úžasným prostředím maloměstečka. NADČASOVÝ SNÍMEK,KTERÝ DOVEDE VYKOUZLIT SKVĚLOU NÁLADU.Podle toho co jsem již dávno četl si hlavní dvojice při a večer po natáčení snímku užívala podobným popíjením možná proto se jim to tak krásně dalo věřit. Byla by chyba zde superlativy šetřit !!

• 28.8.2015  14:04
    96 hodin (2008)

Po milionech keců jak je film úžasnej jsem zhlédnutí pořád oddaloval.Dnes jsem viděl a musím uznat-fakt je to pěkný.

• 26.8.2015  16:41
    Serena (2014)

Koukal jsem na o protože se to natáčelo v naší vesnici u Kladna,ale velkolepé dílo jsem nečekal a opravdu mě to moc nezaujalo.Asi to prostě není moje parketa,na mě příběh v jedné lince.

• 18.8.2015  14:58
    Last Knights (2015)

Nepředvídatelnost příběhu mne někde u půlky dovedla k nudě,avšak začátek a posloupností 3. dějství bylo tak neuvěřitelně silné,že musím hodnotit přinejmenším takto (možná by si snímek zasloužil i více) Film plný neuvěřitelné cti a to i v podání protivníků,parádní taktiky a provedení bojových scén které mě vzali za srdce. Zklamán sem opravdu nebyl,JEN SE NENECHAT ODRATIT HODNOCENÍM ZDE NA ČSFD.

<< předchozí 1 2 3