Spartakus (2010) (seriál)

som rada ze som sa k tomu to serialu dostal az po jeho skonceni. neskutocna podivana, akcne. srdce revuce a hot.

Věž smrti (2012)

Scenar a a namet klišé, ale natocene to bolo fakt dobre, a efekty .. bez slov. ani hollywood by sa nehanbilo zato

Velký draft (2014)

Zaujimavy film z prostredia sportu ktory v europe nieje az tak rozsireny. nie kazdemu sa musi pacit, ale nakolko mam blizko k zamorskym sportom a rozumiem dolezitosti draftu, pre mna top film. viac sa toho snad uz ani neda napisat.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

niekomu sa nemoze pozdavat herecke vykony niekomu zasa sceny, Expendables je ale o akcii, preto su tam take mena ake su a mne nevadia, ze nepodavaju take vykony ako DiCaprio. je to plne akcii od zaciatku az do konca a nenudil som sa ani chvilku.

Nevyřízený účet (2013)

Ako väcsina Stathamovych filmov, nejde az tak o scenar, ani o herecke vykony alebo klišé ci nelogicke sceny. ide o to, ze jason nakopal par chlapom zadky bez pomoci inych. priemerny film.

Transcendence (2014)

po prezreti filmu, som pol hodiny cumel do blba a pytal sa sam seba, ci to bol vtip a ci naozajstny film este len pride. cely cas som cakal na nejake to BOOM kedy sa zazerem do deja, bohuzial neprisiel. cely film bol monotonny, nic nevynikalo. z celeho filmu som pochopil len to co bolo v popise. absolutny nezazitok, ak by som mal ratat kolko krat som sa pozrej na mobil pocas pozerania tohto filmu, asi by som sa nedoratal. no mozno je to len mnou a mojou inteligenciou ze som ten film nepochopil, kazdopadne kolko ludi tolko chuti.

Na hraně zítřka (2014)

splnilo to moje ocakavania, kedze som nic neocakaval, lebo som si neprecital popis filmu predtym ako som si ho pozrel. nevtieravy humor spojene s atraktivnostou pani Bluntovej a sarm Toma dodalo filmu tu spravnu iskru. Zaujimavy namet nie velmi klišé. velmi dobre natocene