CharlieSs

CharlieSs

Carolina von Wagnerová

okres Ostrava
If I could just see it all, just like a fly on the wall, would I be able to accept what I can't control? Horror Maniac.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 7.7.2019  12:17
    Dům s tajemstvím (TV film) (2014)

Naprosto souhlasím s většinou komentářů tady. Zejména by mě taky zajímalo, kde sehnali tu opici v hlavní roli, protože na tu se fakt koukat nedalo. 1* je za pejska a Mandylora, který byl hlavním důvodem, proč jsem na ten film vůbec koukala.

• 21.4.2019  14:37
    The Bad Seed (TV film) (2018)

Uživatel "grizly007" to vystihl asi nejvíc. Mckenna mě srala už od předchozího hororu ve kterým hrála podobného spratka, ale bohužel ani tentokrát to neskončilo, jak by mělo. Škoda, potenciál to mělo, stejně jako všechny filmy na tohle téma, ale bohužel to až tak moc nevyšlo.

• 30.3.2019  15:26

Pardon, ale... Tahle neskutečná zkurvená fraška se nazývá filmem, a ještě to má tag "New French Extremity"? To snad není pravda. Horší """film""" jsem už pěkně dlouho neviděla.

• 24.3.2019  13:52
    Bojovka (2017)

Boha jeho... ne horší jak Camp Dread, ale dost podobný... Navíc strašně předvídatelný...

• 16.2.2019  14:24

Zajímavý film, ne až tak moc záživný jak by jsme někteří asi chtěli, ale přesto. Hlavní hrdinka byla navíc moc sympatická, stejně jako děda soused. Škoda toho nevysvětleného momentu s kamerou, a trochu zvláštního závěru, u kterého jen doufám, že jsem ho víceméně pochopila správně. :-D Jednou asi stačilo, ale nelituju.

• 30.12.2018  12:14
    Cliffhanger (1993)

Ráda bych dala 5*, kterou už jsem měla připravenou, ale stejně jako u minulého "Train to Busan" to nedokážu, protože mě to totálně psychicky zdeptalo u jedný scénky. Hodnocení tedy nechávám 4-5*, film byl skvělý, napínavý, poutavý a člověk se ani minutu nenudí. Nehledě na to, že Stallone v roce 93... Jeden z nejatraktivnějších herců vůbec.

• 29.12.2018  15:34

Úžasný, ale nedokážu dát 5*, protože mi to tak trochu zlomilo srdce. Někdy si říkám, proč sleduju takové filmy, když vím, co to se mnou dělá ;-;

• 28.12.2018  18:06

Strašná zmatenina, přišlo mi bez pointy. Nějak se mi nechce tomu dát odpad, po tom, co jsem viděla Ludo nebo Camp Dread, ale stejně... Konec byl taky na nic, ale aspoň ta hudba byla celkem kick-ass.

• 27.12.2018  19:34
    Ludo (2015)

Ježiši kriste. Mě se fakt naprosto vzácně stane, že nedočumím film do konce. Ale tady tohle už fakt nešlo. Zkoušela jsem to na konci ještě posunout a najít tam nějaký part, který by se dal vydržet, ale ne... Tahle sračka mi zkurvila super zážitek po Jane Doe, takže pěkně děkuji. Bacha, je dost možný, že to trumflo Camp Dread!!!

• 26.12.2018  21:06

Překvapivě hodně, hodně dobrý film a z nějakého důvodu mi i dost sedl. Jen velká škoda toho konce, nějak jsem doufala přesně v ten opačný. Škoda, ale přesto super film.

• 26.12.2018  18:04

Strašně podobné na Summer of 84, dokonce je to i v kategorii "související". Ale s tím nemám žádný problém, Summer of 84 je jeden z mých oblíbených filmů. Tento taky nebyl špatný, ale nezaujal mě až tolik. 3* jsou tak akorát.

• 24.12.2018  13:21
    Bird Box (2018)

Nádherné, úžasné, skvělé, luxusní! Díky za konečně další dobrý film!

• 22.12.2018  13:30

V pohodě film. Ne zase tak poutavý sice, ale nijak špatný. Konec se mi líbil. Příběh taky, ale 3* už by bylo zase moc.

• 15.12.2018  13:11
    Sestra (2018)

Já fakt nevím... Ale absolutně mě to nevzalo. Nevím, co se mnou poslední dobou je, asi na mě padá nějaká kritika všeho možného, ale názor je takový. V zajetí démonů se mi líbilo (teda aspoň před těmi x lety, co jsem to viděla), ale the Nun mě nebavilo vůbec. Škoda, měla jsem velké očekávání...

• 9.12.2018  14:44

Nevím co se mnou dneska je... Nebo nevím, jestli to je těma sračkama, na které dneska narážím... Každopádně, ugh. Já ani nevím, co k tomuhle mám říct, a co mám říct k tomu konci, to už nevím vůbec... Ta jedna * je za herecký výkon hl. hrdiny, jinak bych sem pleskla akorát další odpad.

• 9.12.2018  13:11

Nápad špatný vůbec nebyl, ale to provedení, obraz, zvuk, herci, ztvárnění, prostředí... To bylo tak otřesné, že jsem to chtěla vypnout... Achjo, bože.

• 8.12.2018  16:01
    Lasso (2018)

No. Ti, co mě tady znají okamžitě pochopí, která dementní situace ubrala na mém hodnocení...

• 8.12.2018  13:47

Mnohem lepší, než jsem čekala. Na konci mi to docela připomnělo Yandere Simulator, ale to není nic špatnýho.

• 4.11.2018  17:58
    Kruh Osmi (2009)

Whaaaaaaaaat? Co to má bejt? Časová smyčka bez pointy, or...?

• 4.11.2018  16:22
    It's Alive (2009)

Prosím, zabijte mě někdo hned, že jsem na tomhle ztratila 90 minut... Fakt, sračka, že to není snad ani možný.

• 3.11.2018  19:08

Excuse me... Konec, prosím pěkně, pobral někdo?

• 31.10.2018  19:17
    Slender Man (2018)

Jako... Nedám tomu odpad, jak jsem původně tipovala, ale... Fakt si nemyslím, že by se měly točit horory podle creepypast, už jen čekám, kdy vyjde Eyeless Jack, Jeff the Killer, Laughing Jack, Smiling dog a kdoví co ještě. Creepypasty jsou prostě lepší, co si budem kecat.

• 31.10.2018  17:33
    Malicious (2018)

Překvapivě hodně dobré, ale dát sem 4* mi přeci jen přijde trochu moc. 3+* :-D

• 30.10.2018  20:03
    Já, legenda (2007)

Já nebrečím, ty brečíš!

• 20.10.2018  18:04

Tak blbý to nebylo náhodou. Hlavně oceňuji, že tam nikdo nerozřezal psa na kusy, nepřejel ho, nebo neoběsil. :)

• 20.10.2018  11:33

Oh... Já si tak říkala: "Jo, super! Tohle bude nějakej katastrofickej, post-apo film!" a asi do 3/4 filmu to tak pořád i připadalo, ale potom přišly ty zvraty a já si říkám... "Prosím...?"... Nemluvím ani o tom debilním pánbíčkáři, který byl naprosto nesnesitelný, bezcitný a veden božím plánem a nařízením... :) :) :) a ten konec, to mě naprosto utvrdilo v tom, že ani náhodou nemůžu dát ty 4*, které jsem původně dát chtěla. Jo, originalita... Ale stejně sračka.

• 14.10.2018  19:59

Jojo, další takový film, který ne každému sedne a kupodivu, mi sedl. Rozhodně mi sedl víc, než nedávné otřesné Hereditary, etc. Neříkám, že jsem naprosto pobrala, o co přesně šlo, ale tak či tak, film se mi moc líbil. A dost mě bavil. O to víc, když ta debilní kráva chcípla. :-)

• 14.10.2018  17:59
    Stvoření (2009)

Náhodou to nebylo tak blbý, dokonce i krve tam T R O C H U bylo.

• 14.10.2018  11:52

Jedna hnusná jak já po ránu, s IQ -10, druhá zas až tak hnusná není, ale z nějakého důvodu bych jí taky nejradši nakopala prdel. Jak už tady někdo zmínil, zachránilo to prostředí.

• 8.10.2018  17:59

Home invasion. A je to zase tady. Můj oblíbený žánr hororů. Každý je více méně stejný, ale zároveň má každý něco, co jiný nemá. Stejně jako tady. Nemůžu říct, že by to bylo něco dokonalého, přehnaně děsivého nebo krvavého. Krve ve filmu moc není, za to nepříjemného a tísnivého pocitu teroru ano. Což je za mě velké plus. Konec byl otřesné klišé, ale co už s tímhle můžeme dělat... Mě to neurazilo, nenasralo a bavilo mě to. 3* je tak akorát.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11