CharlieSs

CharlieSs

Carolina von Wagnerová

okres Ostrava
If I could just see it all, just like a fly on the wall, would I be able to accept what I can't control? Horror Maniac.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 20.1.2021  12:22
    Siberia (2018)

POMO, LIVINGDEAD, Marze, Enšpígl, SeBig - lépe bych to neřekla, strašný a otravný propadák... Co v tomhle filmu dělá Keanu jsem fakt nepochopila.

• 5.11.2020  14:08
    Experiment (2010)

Tak toto bylo opravdu psychicky těžké sledovat. O experimentu jsem věděla už ze školních let na psychologii, ale film jsem našla teprve teď na netflixu. No, málem jsem to nezvládla. Adrien a Forest hráli naprosto skvěle, a i veškeré ostatní herecké výkony byly tak uvěřitelné a výborné, že nemám slov. Pátou hvězdičku nedám, ale na takových 4,5* to bude.

• 4.11.2020  14:24
    Calibre (2018)

No, tak tohle byl těžkej kalibr... Takhle zle a nepříjemně psychicky mi z filmu nebylo už dlouho a nějak tak tuším, že ten pocit jen tak neodejde. Solidní zážitek.

• 13.10.2020  11:01
    Nenávist (2020)

No jo, remakovat (nebo co to vlastně bylo) japonské horory, natož ještě Ju-on se fakt nevyplácí.

• 7.7.2020  15:26
    23 (2007)

Dobré psycho. Hádejte, v kolik jsem se noc po zkouknutí tohoto filmu probudila :-). Spoiler: 3:23 :-)

• 21.6.2020  14:25

Chápu, ne každému sedne a také souhlasím s komentářem, který napsal LIVINGDEAD - jde spíše o psychologické drama, ale pro mě teda opravdu dobré. Je tam kombinace různých věcí (např. v určitých momentech připomíná zápletku Interstellaru) a rozhodně to je chvílemi i dost nepříjemné a napínavé. Zklamaná nejsem, vlastně spíše naopak - čekala jsem méně a dostala víc než dost.

• 16.6.2020  14:30

Konec to docela pohřbil, ale jinak dost solidní.

• 12.6.2020  16:25
    Květiny v podkroví (TV film) (2014)

Tak tohle byl solidní hnus. Dlouho jsem neviděla film, kde jsem vyloženě měla chuť být na místě dětí a jak babku, tak matku nejméně zaškrtit. Zahrát takhle protivné, nesympatické a dementní postavy, to chce fakt talent. Nervy my místy přetékaly a upřímně jsem doufala v nějaké dobré vyústění. Spoiler o konci dávat samozřejmě nebudu. Hodnocení by bylo vyšší, kdyby přidali trošku na napětí a emocích, ale já si nestěžuji. Fuj, myslím, že se jen tak neuklidním.

• 12.6.2020  11:59

(Zhlédnuto 2019). Strašně jsem se na tenhle film těšila, protože jednička je jedním z mých nejoblíbenějších hororů vůbec. Zklamání to rozhodně nebylo, ačkoliv jedničku to těžko překoná, ostatně jako jakákoliv jiná home invasion. Navíc pro Pullmana mám speciální slabost, takže já si rozhodně nestěžuji.

• 11.6.2020  11:12
    Extracurricular (2018)

Sračka, která se sice nerovná těm klasickým, naprosto nesledovatelným, amatérsky natočeným blbostem (Camp Dread, Ludo, Cry Havoc...), ale stejně to pro mě bylo utrpení. Člověk v tomhle případě čeká nějaký zvrat, nějaký děj, který se rozjede, jenže ono se v podstatě celou dobu neděje vůbec nic a je to přesný opak toho, než si sledující slibuje. Nechci to tu rozebírat do detailů, protože bych hodila velký spoiler, ale při sledování to myslím každého napadne. Měla jsem chuť vyhodit notebook oknem, a rozhodně ne z pozitivního hlediska. Nikdy víc.

• 8.6.2020  17:16
    Cry Havoc (2020)

Nenapravitelná sračka typu Camp Dread... Navíc řádně hnusný obraz, divné efekty, nulový příběh a brutálně nesympatičtí herci, když nepočítám detektiva a tu jeho dceru ze začátku. Konec taky naprosté fiasko. Achjo.

• 8.6.2020  15:30
    Awoken (2019)

V pohodě. Démonické filmy o posedlosti jsou víceméně na jedno brdo, ale kombinaci se spánkovou poruchou jsem viděla poprvé. Opět je tu ta věc - když něco nevidíš, neznamená to, že to neexistuje. Zajímalo by mě, kdy se tohle lidi naučí. :-)

• 8.6.2020  10:48
    Parker (2013)

Souhlasím s komentářem svého kamaráda (Ouwen), film není až tak akční, postavy nejsou extra zajímavé a příběh je celkově dost ohraný, ale nenudila jsem se ani chvíli, jelikož to u filmu se Stathamem asi ani nejde. Bezkonkurenčně jeden z nejlepších herců. Mimo jiné to tady velmi slušelo Jenni.

• 7.6.2020  18:10
    Slunovrat (2019)

No... Po zhlédnutí druhého filmu tohoto režiséra jsem o to více přesvědčená, že jeho tvorba mi nesedí, ale musím uznat, že tento film mě chytl o něco víc, než Hereditary, po kterém jsem měla chuť se zabít minimálně ještě další měsíc. Midsommar není sám o sobě špatný film, ale už jen ta délka je velký problém. Je strašně dlouhý, nepřirozeně dlouhý, až tak moc, že jsem v půlce nevěděla, co se stalo na začátku. Dlouhé filmy mi nevadí, pokud mají pořádný děj, který se dá užít celou dobu, jenže tady to prostě není. Na 2* to je, ale více bych nedala, ani kdyby mi někdo zaplatil. Navzdory tomuhle všemu, komunita byla zvrácená dost, takže se na to nějak dalo dodívat, avšak jednou asi stačilo.

• 7.6.2020  15:17
    1BR (2019)

Dobrovolně jsem neviděla Slunovrat, tudíž nemůžu posoudit jakoukoliv podobnost těchto dvou filmů. Slunovrat jsem neviděla z důvodu, že jakýkoliv scénář s komunitou nikdy nebylo nic pro mě, ale po zhlédnutí totohle jsem zjistila, že to není až tak špatné. Na základě 1BR tedy plánuji kouknout i na Slunovrat a uvidím, co vyleze z toho, jelikož plno uživatelů zde píše o podobě. Konec to trošku pohřbil, ale účel to splnilo - nenudila jsem se.

• 30.5.2020  15:30

Asi lepší než originál, ale pekelně nasírací konec...

• 29.5.2020  15:04

No. A význam SD karty asi zůstává neznámý.

• 28.5.2020  13:37
    Shazam! (2019)

Asi do větší poloviny to bylo fajn a dokonce i vtipné, že jsem se chvílemi upřímně zasmála, ale pak se to bohužel změnilo v romaticko-dojemný trash, čímž do kompletně dos*ali. Vytočilo mě to poměrně dost, ale níže než 3* nepůjdu, protože dívat jsem se vydržela, což je u mě někdy těžké. Taky nasadili dobré a koukatelné herce do hlavních rolí (Strong, Levi, Angel), takže to je takové malé, bezvýznamné plus.

• 20.4.2020  12:17
    Kořist (2019)

Prosím, na*rat na romantické filmíky, tady jsem se nabrečela víc, než dost. 100%.

• 17.4.2020  15:30
    Pod vlivem (2019)

Ježiši... Tak tohle fakt ne. Tak trochu už mi dochází filmy na Netflixu, tak jsem se rozhodla dát šanci tomuhle, ale vidím, že jsem to radši neměla dělat a měla jsem se nudit. Protože koneckonců bych se určitě nudila míň, než při téhle otřesné sračce. Film o hnusném, nesympatickém, posedlém děcku, které zabíjí psy, škrábe auta kusem skla a čarodějnici v kómatu. Fakt krása - uživatel J*A*S*M tu psal, že je to vykrádačka Hereditary, což by se tak dalo vcelku říct - a jelikož ten film z duše nenávidím, tenhle dopadl tak nějak stejně. Waste of my fucking time.

• 4.4.2020  15:28

Na Leelee se opravdu dá dívat klidně i skoro 2 hodiny, stejně jako na Trevora. Je pravda, že byl film často hodně okatý a průhledný, ale to psychické napětí, které člověk má i tak po celou dobu to zachraňuje. Mně se osobně moc líbil, a jelikož mě nepříjemně vydeptal, přidávám hvězdičku navíc - mnoho filmů na mě nemá takový efekt, jak bych uvítala, ale zde se to povedlo.

• 3.4.2020  11:52

Dávali v telce s českým dabingem a musím uznat, že některé hlášky mě dostaly, viz "tvé lži jsou jako banány... přichází ve velkých, žlutých trsech". Očividně Leslie se až příliš hodí do těchto rolí a nemyslím si, že tím pádem existuje špatný film. Skoro jsem umřela smíchy, a to se mi moc často nestává, takže - díky!

• 25.3.2020  14:44

Konec to dosti pohřbil, takže za tohle -1*, ale když pominu tohle, beze sporu jeden z nejlepších zombie filmů, co jsem kdy viděla.

• 5.2.2020  15:07

Za mě určitě průměr, možná i lepší průměr. Filmy, které nám ukazují nebezpečí internetu mám fakt ráda a mají něco do sebe. Hlavní hrdinka hnusná jak cyp, ale to hádám byl účel:-)

• 1.2.2020  11:30

Náhodou, námět to nebyl špatný, zatím to je asi jediný film s touhle tematikou, co jsem viděla a natočené to taky nebylo nejhůř. Některé efekty sice byly na ten způsob, že jsem si chtěla vyšlehat oči mixerem, ale jinak za mě v pohodě.

• 9.1.2020  08:07

Obvykle nemám ráda komedie a už vůbec ne takového rázu, ale tady jsem myslela, že skapu smíchy. P.S. pokud někdo víte, co za filmy tam byly použity kromě Vymítače, napište mi prosím!

• 1.8.2019  14:58

Psy neodpouštím, ale jinak fakt pecka. Josh Stewart je výbornej.

• 7.7.2019  12:17
    Dům s tajemstvím (TV film) (2014)

Naprosto souhlasím s většinou komentářů tady. Zejména by mě taky zajímalo, kde sehnali tu opici v hlavní roli, protože na tu se fakt koukat nedalo. 1* je za pejska a Mandylora, který byl hlavním důvodem, proč jsem na ten film vůbec koukala.

• 21.4.2019  14:37
    The Bad Seed (TV film) (2018)

Uživatel "grizly007" to vystihl asi nejvíc. Mckenna mě srala už od předchozího hororu ve kterým hrála podobného spratka, ale bohužel ani tentokrát to neskončilo, jak by mělo. Škoda, potenciál to mělo, stejně jako všechny filmy na tohle téma, ale bohužel to až tak moc nevyšlo.

• 30.3.2019  15:26

Pardon, ale... Tahle neskutečná zkurvená fraška se nazývá filmem, a ještě to má tag "New French Extremity"? To snad není pravda. Horší """film""" jsem už pěkně dlouho neviděla.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12