Výměna (2008)

Prvý Eastwoodov film, ktorý ma vyslovene nebavil, nezaujal, neužil som si ho... Proste tento nie. Jediné, na čo som počas pozerania dokázal myslieť, bol ten neskutočne iritujúci utrápený výraz Angeliny Jolie, ktorá so slzami v očiach a rozstrasenými rukami podľa mňa takýmto štýlom nenašla ani keksy v kuchyni, nieto vlastné dieťa.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Nič viac, nič menej, iba ... Donde esta la biblioteca?!

Nebezpečná metoda (2011)

2 hviezdičky dávam po tom, ako som film ani na druhý krát nedokázal dopozerať, pretože to jednoducho nešlo... strácal som sa v ňom, prišiel mi absolútne nezaujímavý, nepresvedčivý, nedotiahnutý. Proste tento nie.

Podfukáři (2004) (seriál)

Po dvoch sériách musím povedať, že je to neskutočná namotávka! Skvelé postavy, perfektný príbeh v každej časti, absolútne žiadna nuda. Plných 100%.

Colombiana (2011)

Na 100x obohratá platňa, akurát so zmeneným hlavným hrdinom.

Melancholie (2011)

Rád by som to zhodnotil a napísal nejaký zmysluplný a duchaplný komentár... no ja som to jednoducho nepochytal. Možno niekedy príde ten moment, kedy si poviem, že "Ahaaa! Tak toto tým chcel básnik povedať!", ale zatiaľ bohužiaľ neprišiel.

Johnny English se vrací (2011)

Miestami vtipné, miestami nie, niekedy zábavy, inokedy zase ani veľmi nie. Moje očakávania sa však splnili do bodky, druhý Johnny English mi dal presne to, čo som si dopredu myslel, že mi dá - hodinku a pol úplne klasickej "Mr. Banovskej" komédie.

Kůže, kterou nosím (2011)

Vskutku provokatívne, myšlienkovo vzďaľujúce sa všetkému čo by ste snáď mohli čakať, filmársky veľmi zručné, až priam perfektné. Ostáva iba nevýslovný "what the fuck" pri zistení kto je kto a pri závere filmu.

Ocelová pěst (2011)

Čo potrebujeme k príprave osvedčeného hollywoodskeho blockbustru pre malých i veľkých - 1 jednoduchú zápletku, 1 okaté vysmiate dieťa, ktoré svojim sarkazmom a tvrdohlavosťou pobaví každého, 1 strateného otca, ktorý sa počas filmu "nájde", 1 sympatickú slečnu, ktorá to všetko dopĺňa, 1 "bestfriend" postavu (robot, kosatka, zlatý retriever...), 5 polievkových lžíc akcie, 4 lyžice vtipných scén, 2 lyžice romantiky, 1 lyžicu drámy, štipku správnych záporákov a 1 bohatý párik, bez ktorého by romantika nefungovala. Prísady voľne zmiešame a necháme variť približne 2 hodiny. Podávame s klasickým záverečným happyendom, ktorý nadchne každého návštevníka reštaurácie.