Protektor (2009)

Oni udělali hipsterství, už i z židovství na území okupovaného Československa, to snad není možné. Tyhle filmy akorát u lidí neznalých historie vzbuzují pocit, že okupace, genocida a ŠOA, byla v podstatě procházka zahradou, kdy teda vlastně jen nebylo máslo a po ulicích jezdili Němci, ale jinak vlastně žádná změna.

Polednice (2016)

To leto.....to leto. Takhle krásně je jen u nás.

Kam zmizel kurýr (1981)

Film,, ve kterém koukáte na kousky jiných filmů a tak pořád dokola.

Pusinky (2007)

No to byla pěkná kravina, fakt nevím proč tohle někdo točí, jako duševní pochody dospívajících dívek v Čechách? Trošku moc žluče a málo sluníčka ne? Koho tím chceme demotivovat, ty holky, nebo nás co to tak doposud neviděli? Myslím, že ne...film chce šokovat a zase jen to.

Bez doteku (2013)

Mladí režiséři si myslí, že jediná možnost jak se u filmu prosadit je "šokovat", prostě čím víc sprosté, tím víc šokující, tak si pak ty lidi od kumštu řeknou "joo to je ON". Vznikne něco jako pornofilm, ale vlastně to má strašně hluboké téma, zneužívané holky a otce psychopata a ukáže to jaká je dnešní svět žumpa. Jedná se ale jen o to tu žumpu nějak roztáhnout ad absurdum, aby diváci vyvalili oči při první scéně a zavřeli je, až při konečných titulkách. Opravdu se mi nelíbí, že si dnes někdo může říkat pan režisér, když zplodí tohle, přece film je široké území možností, tak proč se poslední dobou omezil jen na sex, násilí a životní beznaděj? A Hádek je tam jako co...z těch dialogů mi bylo zle, princ, fízl, prase?

Anthropoid (2016)

Kdepak náš český Atentát je mnohem mnohem lepší.

Wilsonov (2015)

Tak tohle byla pěkná slátanina historických příběhů, historických neskutečností a věcí. V podstatě ani nevím co k tomu napsat, myslím, že jediné co se mi na tom líbilo, bylo prostředí filmových exteriérů a Macháček, který tomu všemu nesmyslu dodával aspoň vtip a částečnou eleganci, fakt nevím proč točíme již takhle dopředu ztracené filmy, když je stále ještě tolik nezfilmovaných témat. Některé věci ve filmu byly opravdu trapné a nevkusné, stejně jako pokus o ironizování některých historických skutečností. *-Macháček *-Prostory a kulisy *-Dialekty

Co jsme komu udělali? (2014)

Legrační film, který sice vtipně ale velmi smutně ukazuje asimilaci klasického prostředí evropského křesťanského života. Kde je naše kultura potlačovaná tou zahraniční a její kořeny jsou ovlivňovány kulturami, které se do malé Evropy tlačí vším čím mohou. Neříkám, že je to špatně je to přirozený proces migrace, ale trošku mě mrzí že to tak je.