Doupě (2014)

lepší předělávka strého dobrého okrusku 13 s walkrem

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Nemám nic proti 1D ,ale tento dokument stojí za hovno! očekával jsem že se něco dozvím o té skupině a ono hovno jedou z jednoho koncertu na druhý a to je vše škoda čekal jsem že aspon pak budu vědět jak,kde,kdy,proč se dali dohromady a ono nic prostě 1 hvězda je možná že i moc

jOBS (2013)

Jednoduše jak udělat z velmi zajímavého příběhu velkou nudu!

Tuningové války (2011) (pořad)

přeměna vraku na krásné auto za 72hod proč ne.Tento pořad je naprosto jednoduchý a proto svojí jednoduchostí z toho je velmi dobrý pořad který neomrzí jsou tam krásná auta ,napínavé scény ,hádky a nakonec euforie

Přátelé (1994) (seriál)

Kdo by neznal přátelé ! Přátelé byli svého času skutečná špička bohužel pak to jednoho roku skončilo a už nikdy nepokračovalo opravdu velká škoda osobně jsem ten seriál miloval je to naprosto krásný,vtipný příběh.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Je to klasika at už je vám 5 nebo 40 vždy se u toho zasmějete a Atkinsonova držka ta nemá chybu.MR.Bean je taková one-man-show a velmi povedená která patří do historie nejlepších seriálu

Vítejte doma! (2003) (pořad)

nechápu dnešní lidi můžete mi říct proč dáváte odpad atd ? proč ti lidi pomáhají postižením lidem nebo lidem kteří přídou o bydlení kvůli nějaké toranádu npř a ještě k tomu skoro vždy se jim povede krásný barák kolikrát dají peníze auto vše ! tak proč dávat méně jak 5 hvězd why ?

Terapie láskou (2012)

Krasný krasný film naprosto mě přivařil k židli opravdu jeden z největších filmových zážitků roku !Opravdu klobouk dolu pane Davide O. Russelle natočil jste ho velmi velmi dobře ve filmu jsem já osobě našel jen jednu chybu a to kameramana v zrcadle až na toto je to film bez chyby film o lásce,tanci,šíleních lidí který neomrzí zhlédnout vícekrát.moc jsem i líbil konec kdy to až do poslední chvíle vypadalo že se Pat bude i přes to vše chtít spět ke své ženě.co musíme opravdu pochválit je herecký výkon (v jednotném času)- Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro opravdu krásně to zahráli zvláště Jennifer která také posléze získala za tuto roli Oscara.A zas platí pravidlo nejlepší filmy se často rodě jí z knih.Ve zkratce Terapie láskou je Dojemný, působivý a filmově až neskutečně inteligentní. Ne nadarmo se stal nezávislým filmem roku.Určitě doporučuji moc krásný film !

Jaromír Jágr: stále na vrcholu (2012) (TV film)

je vidět že to točila parta lidí kteří si koupily kameru lístek do USA a na zápas však kvalitě to moc neubírá dokument je zajímaví pěkný určitě pro fandy hokeje a Jágra pouční kam to de dotáhnout ze statku až po hráče amerického týmu s platem 100 000 milionu : )