Ice123

Jan Jindříšek

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 3.8.2017  14:38

No pár vítek bych měl.... Jednak mě takhle rozesmutnit (filmem, koncem série) to je prostě podpásovka :D A pak, že jsem od x-menů vždy očekával hlavně akci, mutanty a souboje, atd. Toho jsem se v první polovině moc nedočkal, respektive za první hodinu se tam toho moc nestane.... Tím ovšem nechci říct, že by to byl špatnej film, to určitě ne. Jen při pohledu na starého Logana si uvědomíte co všechno má za sebou a začne vám ho být líto, což u komiksových hrdinů nechcete.... Nicméně film je úžasnej, dává smysl, krásně natočenej i zahranej. Prostě je super, jen mě sakra hrozně rozesmutněl :( :D 85%.

• 4.5.2017  16:26

No, řekněme, že už kniha byla dost ujetá a naprosto mimo. Ale ve finále z naprosté ujetosti dokázala vytáhnout tak přemrštěnou změť kravin, že jste častokrát umírali smíchy, nebo naopak hnusem. Film se sice snaží o přehnanost, ale ve finále mu to moc nejde a spousta vtipných scén chybí a jsou nahrazeny nemastnými, neslanými nic moc scénami. Jedna hvězda snad spíše ze soucitu 20%

• 6.4.2017  13:56

Děs a hrůza. Kdysi skvělý a kultovní Underworld se odebírá do těžkého béčkového filmu. Původní síla a převaha nad Lycanty se v podstatě vytratila a upíři jsou nyní jen takový směšný figurky, kteří umí jen střílet ze zbraní. Díky čemuž se děj dostává na rovinu Ramba, kdy po sobě všichni jen střílí, ale zde téměř nikdo neumírá (respektive to není vidět) a dějová linka? No nevím jak jí popsat slušně :( Zklamání a hvězda jen za to, že je mi líto série. Doporučuji nekoukat 10%!

• 6.4.2017  12:12
    47 róninů (2013)

Tak tohle snad ne.... Docela jsem se na to těšil a ve finále je to poměrně nezáživná, mystická, japonská blbost založená na (podle Japonců) pravdě.... Celé to podtrhává dost smutný fakt, že ač má film odrážet východní kulturu a ukazovat její vznešenost, tak kompletně celý to táhne Keanu, který si opět tak trochu zahrál na Nea..... A do propadliště dějin to navíc shazuje závěr, který je tak uhozenej a nepochopitelnej, až to není možný.... Horko těžko vydolovaných 30% a to jen za Reevese!

• 28.3.2017  13:41

Nemůžu říci, že by to byla úplná kokotina, i když bůh dildo by byl určitě zklamaný. Má to svojí hlavu i patu a některý hlášky jsou dobrý, ale není jich tam dostatek.... Prostě upírky plný spermatu či čeho nejsou úplnej propadák, jak by se na začátku mohlo zdát ;) 40%

• 17.3.2017  13:04
    Marťan (2015)

Ačkoliv jsem neměl absolutně žádnou náladu na nějaký vesmírný film a očekával jsem něco hrozného ve stylu Intercellar nebo Gravitace, tak jsem byl neuvěřitelně hezky překvapen. Skvělé zpracování, skvělé herecké výkony, hudba, atd. Prostě na to, že jde o film jednoho herce, tak je to bomba! 100%.

• 16.3.2017  15:10

Pohodová, příjemná oddychovka, které se někde opravdu zasmějete, ale bohužel opravdu jen někdy. Škoda.... Kdyby se tam narvalo více střeštěností, které Franco už několikrát dokázal, že opravdu umí, tak by šlo zajisté o mnohem zajímavější snímek, pro který by stálo za to jít i do kina..... Ale takhle vám stačí pohodlí obýváku. 60%.

• 16.3.2017  11:38

Chybělo mi tam trochu více akce se zombíky a stále mi vadí jak se to vyvinulo. Tedy, že sejmout hordy zombie je ok, ale jednoho člena umbrelly je dost hard core. Nicméně se Resident Evil vrátil zpět z předimenzovaných, ultra nabušených lidí k normálnějším akčním bojům a zase mi začal dávat smysl. Komentář sice nezní moc pozitivně, ale je to film, na který se určitě stojí za to kouknout! Čtyři hvězdy hlavně za vyhrabání se z hnoje, kterým poslední dva filmy byly a úctyhodné zakončení ságy ;) 75%

• 15.3.2017  12:12

Šípková Růženka jinak? Bože proč předělávat klasiku a mršit jí? Tak to bylo to co jsem si nejdříve říkal. Ale pryč s klasikou, ať žije Maleficent! Tak krásně předělanou pohádku jsem už dlouho neviděl. Źádný čistý zlo a dobro, ale něco reálnějšího, i když je to stále nereálné. Moc krásně zpracovaný a nepředvídatelný (konečně...). Doporučuji všemi deseti prsty, nosem, jazykem a čímkoliv dalším ;) Nicméně stále se jedná o pohádku, na které si moc nepotrpím (jako malého mě přepohádkovali). 85%

• 14.3.2017  17:14
    Vzmuž se (2015)

Příjemná a vtipná oddychovka. Simon Peg opět nezklamal a ukázal, že vtip i romantika v něm stále je. Jinými slovy, pokud máte chuť na Notting Hill, ale chcete ho vidět v jiném hávu, tak tohle je jasná volba ;) 90%.

• 14.3.2017  15:28
    Rohy (2013)

Dobrej film, ale obrovská škoda konce. Kdyby to totálně neshodili do brány pekelné a naprostého zatracení, dal bych i pět hvězd.... Moje rada tedy zní: Deset min. před koncem vypnout a domislet si zbytek ;) 55%.

• 13.3.2017  14:58

Taková správná kravina pro zlehčení ponurých dnů ;) Neb pohádky se dají vyprávět i jinak a mnohem zajímavěji, než všechny ostatní ;) 95%.

• 13.3.2017  12:47
    John Wick (2014)

Skvělá akce a konečně hl. hrdina nestřílí zběsile okolo sebe jak kdyby byl Rambo. Hezky uvážlivě jednu střelu do hrudi, druhou do hlavy a je zaručeně po záporácích. Ani bojové scény nejsou přemrštěné a Keanu nemá nadlidské schopnosti v boji, hezky pár pořádných šlupek taky schytá. Za mě bezva akčňárna a Keanu po delší pauze opět ukazuje, že hrát opravdu umí. Za mě 100%.

• 9.3.2017  18:13

Rozhodně nejde o šálek mého čaje.... Sice krásně je vystižena kritika společnosti a že je něco špatně a nikdo se nad tím nepozastavuje. Ale celé bych to vyjádřil citací právě z onoho filmu "Je to vyprávěné z jeho pohledu. Člověk ho pochopí a soucítí s ním, což je nečekané, jelikož zneužívá děti.". Film poukazuje, jak je společnost zkažená, ale zároveň staví rozhodnutí Viggo Mortensona jako úžasný způsob bytí. Možná, kdyby to nebylo tak zbytečně přehnané, tak by to bylo stravitelnější. Nicméně ve světě, kde má každý svých depresí víc než dost, nemá smysl dodávat si další.... 35%

• 9.3.2017  15:16

Po Budoucí minulosti, kterou bych velice slušně nazval hrozně splácanou demencí jsem opravdu rád za Apokalypsu. Sice trochu vykradli upíry a jejich všemocného Drákulu, ale vůbec to nevadí. Hromada akce, starý známý mutanti a skvělej příběh.... No řekněte, co víc si přát? 100%

• 17.7.2016  00:00

Americka kravina. Neb jak z naprosto dokonaleho kultovniho bijaku udelat hnus, na kterej se neda koukat. Americka mainstreamova blbost, na kterou se vrele NEdoporucuji koukat!!!

• 29.2.2016  18:06

Naprostá nádhera a pro mě film roku 2015! Přesně takle má vypadat postapo.... Nemám co bych tomu vytknul (až snad lidi, kteří na to se mnou šli :( )... Za mě naprostá BOMBA!

• 29.2.2016  18:00
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Letošní udělování cen akademie bylo vydařené. Respektive mimo Chrise Rocka jehož vybraný žánr zábavy nebyl u mě strefou do černého. Potažmo, kdyby se sem tam objevila narážka na černí vs bílý, tak by to bylo OK, ale ne jako hlavní téma. V podstatě mi to někdy přišlo jako stěžování si rozmazleného fakana, jehož rodiče jsou pouhý milionáři a všichni okolo jsou synové a dcery miliardářů. Ceny pro Mad Maxe mě překvapily a ohromně potěšili. Mad Max si je opravdu zasloužil a "pouhé" tři výhry pro Revenanta byly z mého hlediska až moc. Respektive Leo to snad dostal pouze z principu, ne za hereckou zdatnost, jelikož v předešlích letech sehrál mnohem lepší role, za které dostal pouze nominaci. Ale pokud pominu těchto pár nepříjemností (Chris naštěstí tolik prostoru neměl), tak jsem se náramně bavil a s výsledky jsem byl spokojen ;)

• 28.2.2016  22:52
    Deadpool (2016)

Naprosto dokonaly a plny narazek ;) Nema smysl se dale rozepisovat, tohle proste chcete videt ;)

• 15.2.2016  15:40
    Prach a broky (amatérský film) (2015)

Naprostý zklamání. Čekal jsem hodně a dostal skoro nic. Námět měl obrovský potenciál a dalo se z toho vytřískat opravdu hodně. Na začátku promítání bylo několikrát zmíněno, že si nechtěli brát servítky a znázornit vše v sirové podobě. Já si ovšem sirovost představuji přesně naopak. Přišlo mi, že měli něco sepsané a pak to raději seškrtali, aby nebyly příliš vulgární, nebo drastický, díky čemuž vypadá celek hrozně rozpolceně a divně (popravdě by udělali lépe, kdyby jim tam běhali zombie, nad čímž původně přemýšleli). Prostě a zkrátka mimo soubojů, muziky a nevyužitého nápadu vám film bohužel nic nedá.....

• 14.2.2016  13:28

Revenant Zmrtvýchvstání? Mělo by se to spíše jmenovat Revenant Terminátor. Jediný co je na filmu opravdu skvělé je kamera, té skláním svůj hold a má můj obdiv. Jinak film pouze zachycuje nesmrtelnost DiCapria, v reálu by byl asi tak 20x mrtvej, indiáni by dávno zabili svého naprosto vyšinutého náčelníka, spousty dalších blbostí a celý to završuje naprosto nesmyslná stopáž a film téměř bez děje. To vše hází revenanta na dno (mimo zmíněné kamery). Nicméně na oscarech již dlouho jedou metodu, že herci dostávají oscara za film, jež je horší, než-li filmy, za které byli pouze nominování předtím, takže se může Leonardo konečně těšit na sošku. Sečteno, podtrženo, je to kravina a nemá cenu na to chodit do kina a utrácet za to peníze a čas.....

• 7.7.2015  23:45

Skvěle zpracovaný snímek a nemám takřka co bych mu vytknul. Děj vás vtáhne a nutí vás se zamyslet nad tím, co kdybyste prostě jednoho dne zmizeli? Zároveň je s lehkostí poukazováno jak snadné je na někoho ukázat, obvinit ho a převést na něho svůj veškerý vztek a bezmoc.

• 7.7.2015  23:34
    Humr (2015)

Film jak z jiného světa s neotřelým dějem, kdy si člověk uvědomí, že je rád za momentální společnost, která žije uprostřed obou extrémů. Po skončení filmu vás nutí myslet jak byste se v takovémto světě zachovali vy a pro jaké zvíře byste se rozhodli....

• 7.7.2015  23:31
    Theeb (2014)

Občas si říkám, že lidé musejí hodnotit film dobře, jelikož byl uveden na MFFKV. Theeb je neuvěřitelně zdlouhavý s nic moc dějem. Vzhledem k tomu, že jsem noc předtím nespal a pak jsem čekal na lístky od pěti v Thermalu, tak je možné, že jsem prospal akční scény, ale opravdu velice o tom pochybuji.... Prostě jedna velká NUDA!!!

• 7.7.2015  23:26
    Klub (2015)

Tak tohle bylo opravdu to nejhorší co jsem kdy na MFFKV viděl. Nudný zdlouhavý a prázdný scény jsou prokládány naprosto (promiňte mi) debilním dějem. Byly jsme tam čtyři a všichni jsme se shodli, že je to naprostá kravina. Tohle opravdu nedoporučuji. Lidé, kteří tohle doposavaď hodnotily (75%) předpokládám, že zastávají názor, že film je složité pochopit a má svojí hloubku, kterou musíte číst mezi řádky. Můj názor? Takhle to dopadá, když si někdo chce hrát na Mozarta, ale sotva zahraje Tichou noc...

• 7.7.2015  23:12

Naprosto skvělý snímek. Neotřelý nápad a člověk se baví od začátku do konce. Zkrátka nejlepší film co jsem viděl na 50. MFFKV ;)

• 13.8.2014  10:36

Tak tohle bylo trochu moc. Zatím se ještě nestalo, abych sledoval DOKUMENT s otevřenou pusou a musel ho dokoukat do konce.... HNUS.... Dokument o pedofilovi, lidech s problémem ohledněn jejich identity a hlavně ženskou, která přebaluje dospělý lidi (nevím jestli mají dovoleno i kálet do plín, jestli jo, tak je to mega humus.....) a týpkem co si otevírá sado-maso koutek, aby více vydělal.

• 30.7.2014  10:11

Ať si říká kdo chce, co chce, tak tenhle film je důležitým přínosem pro kinematografii. Jelikož původní myšlenka Očisty není až tak nereálná a možné budoucnosti vzdálená. Války a vlastenectví jsou velice důležitou součástí Ameriky a chuť být nadřazen je právě na tomto kontinentě největší na světě. Když jsem odcházel z kina, říkal jsem si jak je dnešní doba zkažená a zvrácená, když si připouštím, že by něco takového mohlo být a zároveň se koukat na billboard hlásající výstavu Wintonových vlaků. Tak rozporuplný pocit a nepřirozenost jsem již dlouho necítil. 90%

• 23.7.2014  16:28

Skvělej kraťas. Jde rovnou k věci a naostro, až jsem měl strach, že v práci sletím ze židle...

• 3.3.2014  07:17
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Ceny sice byly přidělené někomu jinému, než jsem chtěl, ale Ellen dokázala, že je skvělou bavičkou a z Oscarů udělala naprostý opak Čekých Lvů ;) Náramně jsem si to užil 95%!

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15