Ice123

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 26.2.2011  22:27
    10 000 př. n. l. (2008)

Tohle vážně nebylo možný.... v době 10 000př. n. l. s prehistorickýma ptákama, šavlozubýma tygrama a mamutama pobíhaj típci v šitým barevným oblečení s železnýma kopíma, dalekohledem (nebo to bylo na měření hvězd), ochočili si mamuty a též šavlozubího tykgra, orientovali se podle hvězd (a už znali i souhvězdí) a spustu dalších do očí bijících blbostí co se vážně nedalo..... tohle jsem od Emmericha vážně nečekal... 3% zcela zaslouženě!!!

• 12.2.2014  21:59

Krásně natočeno, zahráno a tak nějak vůbec všechno. Film je tak skvěle zpracovaný, že je mi z toho až špatně!! Pocit bezmoci, nelidskosti a nechutenství to vše vás doprovází celý film a slušnou dobu po dokoukání... 95%

• 19.2.2011  00:00
    127 hodin (2010)

Půlku filmu se můžete koukat na vážně krásný záběry, ale to je tak všechno, pak až téměř do konce nic moc a posledních 10min. naprosto neuvěřitlelně úžasných.... ke konci se vám chce zvracet, pak vás naplní beznaděj a strach a na úplný konec Vás to až skoro dojme.... přičemž, ale musíte vážně přetrpět nejdříve 4/5 filmu, jelikož když se kouknete jen na konec tak to úplně ztráci tu hloubku.... 80%.

• 27.7.2012  00:16

Skvělá komedie! Spousta nezapomenutelných hlášek a scén, u kterých se budete válet smíchy. Filmy s Jonah Hillem zrovna moc nemusím, ale tohle je opravdu bomba. Film je zkrátka narván hloupostí, nesmyslností, akcí a ani k tomu není potřeba super modelek a modelů, jelikož scénáristicky i režině je to bravůrně zvládnuté a z filmu to tak dělá neuvěřitelnou podívanou, u které se zasměje i ten největší suchar. 98%

• 13.11.2011  22:19
    2Bobule (2009)

Tak v tomto se neshodnu s většinou, která hlasovala. Dle mého pohledu jde o jednu z mála českých rarit, kde se opravdu zasmějete, jelikož vtipy jsou neohrané a v návaznosti na ději skvěle pasující. Dokonce mi tu sedl i Krampol, kterého většinou moc nemusím.... Opravdu nevím proč tak malé hodnocení, když z půvabu prvního dílu to neztratilo ani kousek... Pířjemně jsem se pobavil a přesně to měl snímek splnit. 100%.

• 23.6.2010  23:45

Tak i přesto, že westerny zcela nemusím tak tenhle mě docela uchvátil. A to nejen jakožto naprostého fandu do Russella Crowea, ale i režií a dalšími postavami (hlavně Christian Bale v roli Dana a Bena Fostera v roli Charlieho). Nehodlám zde opakovat to co tu bylo již mnohokrát řečeno. Mimo to sdílím naprosto stejný názor s "T2", ten to vystihl nejpřesněji ;) Jediný co mi trochu znepříjemňovalo zážitek, bylo úvodních cca 15min., které bych označil jako "klišé". A stále přetrvávající pocit, že je to žánr který normálně vidět opravdu nemusím. Proto 85%

• 23.8.2010  21:13

Příjemná komedie, na kterou se rádi kouknete večer v televizi. Ale to je tak vše, podruhé to vidět nemusíte a jít na to do kina by byla naprostá ztráta peněz. Prostě nic světa borného, ale ani to neurazí. 50%

• 6.4.2017  12:12
    47 róninů (2013)

Tak tohle snad ne.... Docela jsem se na to těšil a ve finále je to poměrně nezáživná, mystická, japonská blbost založená na (podle Japonců) pravdě.... Celé to podtrhává dost smutný fakt, že ač má film odrážet východní kulturu a ukazovat její vznešenost, tak kompletně celý to táhne Keanu, který si opět tak trochu zahrál na Nea..... A do propadliště dějin to navíc shazuje závěr, který je tak uhozenej a nepochopitelnej, až to není možný.... Horko těžko vydolovaných 30% a to jen za Reevese!

• 13.3.2010  15:14
    82. Annual Academy Awards (TV pořad) (2010)

Na udílení jsem se těšil už asi dva měsíce předem ale takové zklamání jsem vážně nečekal. Minulý rok jsem viděl poprvé udílení cen filmové akademie a v životě jsem neviděl lepší udílení jakýchkoliv cen. Nejen Hugh Jackman ale celý večer mě předtím bavil a proto jsem se těšil i na letošní a říkal si, že se Stevenem Martinem a Alecem Baldwinem to musí být ještě lepší. Bohužel moderátoři zklamali a s nimi i celý udílecí večer. Pokud vypustím reklamy, co běželi každých deset minut pořád tu budou nudní uvaděči s jejich dialogy. Až na pár vtipných scén (paranormal activity, Ben Stiller,...) a Neila Patricka Harrisna s jeho opening number to vážně nestálo za nic. Proto velice slabý 3*...

• 28.2.2011  21:07
    83. Annual Academy Awards (TV pořad) (2011)

Na udílení Oscarů se vždycky těším a po naprostý katostrofě, když loni uváděli Alleck Baldwin a Steve Martin, u kterých jsem se téměř vůbec nenasmál a ještě tehdy byly nominovaný naprosto hrozný filmy je letošek s Anne Hataway a Jamesem Francem naprosto skvělý... jediný co mě rušilo, byl až moc snaživý dabing pánů z HBO, když jsem to sledoval ve Světozoru, no jsem poučen pro příště = najít si stream opět doma na internetu a vyslechnout si Red Carpet (z kterýho jsme neměli nic, jelikož čeští moderátoři mektali naprosto něco jinýho) a slyšet celý diskuze a proslovy a ne jen to co se jim podařilo přeložit..... Ale jak řikám jinak opět zábava a spokojenost ;) 80%

• 27.2.2012  06:02
    84. Annual Academy Awards (TV pořad) (2012)

Možná se mnou nebude spousta lidí souhlasit, ale loňské udělování mě bavilo víc (ovšem pochybuju, že někdy bude překonán H. Jackman z udělování 2009). B. Crystal by mohl být více vtipnější a ne tak "suchý". Jinak na můj vkus dostal Hugo až moc cen, ale jsem nadmíru rád za The Artist, který jich také shrábl dost a hlavně ty nejdůležitější.... 60%

• 27.2.2013  15:35
    85. Annual Academy Awards (TV pořad) (2013)

Tak poslední dva roky tedy nic moc.... Seth MacFrlane se sice snažil (tedy až na "opening number" pokud se to tak dá nazývat, to bylo asi nejhorší co jsem viděl), ale měl málo prostoru a dvojice, kteří vyhlašovali nominované, byli suchý jak mrtvola na poušti.... Jinak výsledky jsou pro změnu poměrně slušné a dle mého vkusu... 50%

• 3.3.2014  07:17
    86. Annual Academy Awards (TV pořad) (2014)

Ceny sice byly přidělené někomu jinému, než jsem chtěl, ale Ellen dokázala, že je skvělou bavičkou a z Oscarů udělala naprostý opak Čekých Lvů ;) Náramně jsem si to užil 95%!

• 14.7.2012  01:09

Kdyby to byl studentský film, tak by se to ještě dalo překousnout, ale takhle opravdu ne. Je to hodina a půl nudy, nehereckých výkonů, většinou bez hudby, naprosté nelogičnosti (ještě by se dalo pochopit, že je zombie nevidí a neslyší, ale to že "agenti" nevidí a neslyší zombie, to už je moc.... a takových věcí je tam spousty) a hodně špatného scénáře i režie.... NEJHORŠÍ FILM LETOŠNÍHO ROKU 5%

• 6.3.2010  01:10

Sice slabší děj než má jednička ale prostě Carreyho humor to vynáší do vesmírných výšin a nedovoluje klesnout ani po bůhví kolikátým shlédnutí.... nejlepší je scéna s nosorožcem ;)

• 6.3.2010  01:07

Bombastická podívaná, v který kdyby nehrál Jim Carrey tak by se proměnila v nevkusnou a nudnou slátatninu.... Carreyho ksichty a podání různých hlášek jsou prostě k nezaplacení. Takovýhle talent se rodí jen jednou za sto let ;)

• 18.2.2013  12:21
    Adam a pes (2011)

Na to, že je to krátkometrážní film, tak to bylo na mě neuvěřitelně zdlouhavý a bez hudby..

• 3.8.2010  13:05
    Agora (2009)

Ze začátku to má nakročeno na velice dobrý film ale pak se to strhne do jedné roviny a nic nového se neděje. Je zde sice krásně ukázáno, že církev měle větší moc než-li hodnostáři a parlament ale chtělo by to trochu více akce a přidat i veldejší děj.... takhle to bohužel sklouzlo na 55%

• 26.5.2010  00:07

V HD na úhlopříčce 107cm nádherná podívaná ;) Krásné zpracování Alenky dle Tima Burtona, v pojetí napínavé pohádky... Pokud od toho očekáváte něco více nežli pohádku, tak se nekoukejte, jelikož film více nenabízí. A kdyby do zlé královny nebyla dosazena Helena Bonham Carter, tak bych přemýšlel jen o 3*, ale jelikož svojí roli zahrála skvěle tak jsem nepotřeboval dlouhé rozhodování pro 4* ;) Sklamáním pro mne byl spíše výkon Johnnyho Deppa, myslím že měl na mnohem víc než předvedl....

• 28.12.2010  13:46
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Tak tenhle seriál z právnického prostředí jsem hltal plnými doušky a to nejen proto, že tam hrajý velice nádherné herečky, ale i pro vtip a scénář, který nabízel jeden kuriózní případ za druhým se vsuvkou osobního života postav. Prostě seriál na který se můžete koukat stále a bude vás bavit ;) 95%.

• 14.8.2013  23:40

Jsem asi jeden z mála, ale mě se tenhle Spider-man líbil mnohem více, než ten původní. Ačkoliv jsem byl připraven na zklamání a kopii původního dílu, tak se mi dostalo nečekaného překvapení. The Amazing Spider-Man je pojat mnohem realističtěji a více dospěle, oproti svému předchůdci. Emocionální rozepře hlavního hrdiny jsou mnohem lépe zpracované a k nalezení skutečného „spider-mana“ se postupně propracovává a ne, že si ze dne na den řekne „Mám nadpřirozené schopnosti, budu skromný superhrdina!“95%

• 27.1.2010  22:53
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Stejný styl humoru jako u Family guye. Prostě odreagovačka u které dostane vaše bránice zabrat ;) pro mně jedna z nejlepší scén je: když se rodina vrátí domu a na zemi jsou dvě zmlácený a svázaný holky (resp. holka a monstrum) a Roger (ufon) vše okomentuje pohým: Funny story. Nemůžu jinak než pět hvězd ;)

• 15.12.2013  16:17

Nechápu proč tak záporné hodnocení. Fanda Trošky rozhodně nejsem, spíše naopak. Nicméně tento počin řadím mezi nejlepší filmy české kinematografie. Kdyby Pomeje zvládl svojí roli lépe, tak bych dal i plný počet hvězd! 85%.

• 29.10.2013  23:02

Ti, kteri nesnesou tvrdsi humor, kteremu neni nic svate a to vse bez jakekoliv cenzury, tem se to opravdu libit nebude... Vy vsichni ostatni se pripravte na necekane dokonalou podivanou. Kdyz se snazite natocit parodii a je z toho kravina, tak je to fiasko, ale pokud bude Vas zamer natocit kravinu hned od zacatku, muzete z toho udelat neco, co divaci jeste nevideli a budou naprosto uneseni. A presne tohle se povedlo Rogenovi! Klobouk dolu a radim mezi nejlepsi filmy 2013! Videno na CSFD projekci a cele kino umiralo smichy, neopakovatelna atmosfera...100%! Nemam tomu co vytknout!

• 21.2.2013  23:11
    Argo (2012)

Skvělá produkce, režie i výběr herců. Ze začátku sice trochu zdlouhavý, ale pak se to rozjede. A pokud jste historičtí analfabeti jako já, tak jste napjatí až do konce ;) 90%.

• 21.9.2011  22:48
    Arthur (2011)

Skvělá oddychovka... Prostě komedie ve stylu Russella Branda, tedy neustále opilýho, bohatýho, ne zrovna chytrýho a žen chtivýho dědice obrovské společnosti. Režie je trochu slabší, ale to plně vynahrazují skvělé herecké výkony a scénář prošpikovaný gegy zkrs nazkrs ;) 85%.

• 20.11.2010  23:06

No dá se na to jednou kouknout.... Dějově i herecky nic extra. Příběh nereálný, ale díky Mischa Barton je na co koukat a těch pár scének, kde se objeví Bruce Willis je taky dobrý... Co nemůžu upřít, je neočekávané rozuzlení a pár scén u kterých se pobavíte ;) 48%

• 6.3.2010  18:13
    Avatar (2009)

Docela mě dojímá, jak někdo řekne že je to úplně úžasnej film a všichni se toho hned chytnou a musí na to určitě jít a ohodnotit to co nejkladněji to půjde. Potom se dozví že to stálo 185mil. dolarů a natočil to Cameron tak to nemůže za žádnou cenu být nějakej shit. Pak přijdou do IMAX a řikaj si jak je to obyčejný dokud se nerozsvítí světýlka a všichni jsou jako pětiletý děti, říkají si jak je to úžasný, jak to svítí a že nic lepšího být nemůže (viděli jste někdy rozsvícený diody ve tmě?). A to jsem se nedostal k ději, kdy přijdou lidi (kteří vystupují v podstatě jako mimozemšťani vůči modré rase ) a všichni z modrý rasy (už nevim jak se ani jmenovali) o nich ví ale dělají jako by nic a že vše je v pořádku a se vším budou žít v symbióze, pche to určitě. O tomhle bych se mohl dlouhosáhle rozepsat ale "impaired" to vystihl dokonale (při čtení jsem se hodně bavil ;) ), jen bych snad ještě dodal, že stroj, v kterém bojuje na konci generál je v podstatě úplně stejnej jak stroje v Matrix Revolution kdy se snaží zachránit Sion. No prostě dějově blbost na druhou, efektově se nic extra nepředvedlo (jediný co je hezký, je zničení stromu). Plno lidí tady taky mluví že děj není všechno, no ale u filmu tomu náleží celých 90% hodnocení, jelikož pokud se budu chtít pokochat krásnými efekty a krajinou zahraji si nějakou hru a v nastavení grafiky si nastavím antialiasing 16x a budu mít ještě hezčí podívanou než u Avatara. Já jsem byl na tom taky v IMAXu, jelikož jsem si řikal, že film Camerona a taková přehršle kladných odkazů se nemůže mýlit, hmm tak sem se utvrdil o opaku. Chudáci Terminátoři a Titanic, ti si teď musí obracet filmový pásky v pouzdrech. A nezkoušejte někdo oporovat nominacema na oskara (bohužel asi i většinu vyhraje :( ), jelikož je to stejnak jen proto, že to natočil Cameron a vložil do toho spoustu času a Holywood spoustu peněz (viz The Doubt, který bylo nominovaný snad jen díky Meryl Streep, film je totálně bez duše a strašná ztráta času), filmy jako je Benjamin Button, Milionář z chatrče nebo i Blind Side shrábnou Avatara do kapsy a ještě jim tam zbude spoustu místa.... dvě hvězdy za výbuch a pár dalších světlých chvilek, které by ve 2D kině stejnak postrádali význam...

• 13.5.2012  23:14
    Avengers (2012)

Byl jsem naprosto unešenej. Whedonovi (ačkoliv jsem mu moc nevěřil) se to opravdu povedlo. Nechybí tomu vtip, akce, vizuální efekty, skvělí herci, vydařený scénář a již zmíněná dobrá režie. Doporučuji všem si na to zajít na 3D, jelikož je to u mě první film, u kterého to má opravdu smysl se na něj kouknout ve 3D. No prostě tomu nemám co vytknout a nemůžu hodnotit jinak než-li 100%!!

• 2.4.2011  17:14
    Bastardi (2010)

No co k tomu říci. Námět dobrý, ale zpracování hrozný. Kdyby alespoň hraní vypadalo na úrovni amatérského divadla, ale až na Potměšila (ten toho ředitele hraje výborně) je to té kvality, jaká tam ve skutečnosti je... Žádní herci jen posbíraný děti z ulice s učitelem, který se sice snaží hrát, ale je až moc vidět, že s tím nemá téměř žádné zkušenosti. Abych neopemenul, tak samozřejmě jsou zde další herečky, jako Šulcová, Leichtová, Bohdanová, ale ty tam maj tak malé role, že to na výsledku opravdu nic nemění.... 30% a můžou být ještě rádi.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15