Ice123

Ice123

Jan Jindříšek

Česko

• 30.12.2010  22:38
    Ctrl Emotion (studentský film) (2009)

Na první film pod taktovkou Kotka je to bomba..... Bezvadný krátkometrážní snímek o lidech jakožto loutkách se zapracovanými vtipy, které stojí zato ;) A Tereza Voříšková ukazuje že mladistvý talent se neskrývá pouze v Mádlovi, ale i v opačném pohlaví, jak už ostatně dokázala v Bobulích ;) 90%.

• 28.12.2010  20:33

Skvělá podívaná dána novým neomšelým scénářem, skvělým obsazením a hudbou. Pátý element je prostě film který vždy pobaví a co tam předvádí Chris Tucker, to jinde neuvidíte ;) 90%.

• 28.12.2010  13:46
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Tak tenhle seriál z právnického prostředí jsem hltal plnými doušky a to nejen proto, že tam hrajý velice nádherné herečky, ale i pro vtip a scénář, který nabízel jeden kuriózní případ za druhým se vsuvkou osobního života postav. Prostě seriál na který se můžete koukat stále a bude vás bavit ;) 95%.

• 28.12.2010  13:40
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Rowan Atkinson jako Mr. Bean se ani jinak hodnotit nedá ;) právě sem ho zase skouknul v televizi a prostě ikdyž vím co přijde pořád se musím válet smíchy.... jeho grymasy a gegy to je prostě něco neopakovatelnýho... Mr. Bean je jen jeden a ať se opováží ho někdo dubovat ;) 100%.

• 28.12.2010  12:13

Tak zde se s lidmi z mé topky neshodnu (hlavně s T2 a BinLadin).. Film je dle mého názoru naprosto skvělý, prozatím ten nejlepší díl.... Velice jsem byl zvědavý jak si Yates stylizuje kouzelnickou válku a jsem rád, že jí pojal jak válku v normálním světě, ostatně jak sestra podotkla "je to jak o nahánění židů v II. Světové Válce" a přesně v tom duchu se nese celý film a padl do mých představ jak ulitý. Ano film sice nemusel mít dvě a půl hodiny ale těch hluchých míst je tam vážně minimálně... Z mé strany spokojenost 90%.

• 26.12.2010  21:35

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;)

• 12.12.2010  23:50
    Brouk v hlavě (divadelní záznam) (1969)

Skvělá podívaná. Hlavně na "Butóna" v podání Vlastimila Brodského, ten byl naprosto geniální. Samozřejmě i ostatní postavy jsou zahrány velice pěkně, ale Brodský je jednoznačně přehrává na plné čáře (jeho hry byly vždy legendární)... 100%

• 23.11.2010  18:51
    Záskok (divadelní záznam) (1997)

"Kam se hrabe Bittner, to se nedá srovnat!" Tohle herecké obsazení (hlavně Svěrák a Brukner), vás dostane v této hře do naprosté křeči z neustálého smíchu ;) Cimmrman a jeho povídky jsou neuvěřitelné a ti kdo je mají rádi, tak tuto inscenaci nesmí propásnout ;) 100%.

• 20.11.2010  23:20
    Famílie (divadelní záznam) (2010)

Ach divadlo! Co říci... inscenace nám nabídne hodnotné pobavení i pořádnou dávku citu v podobě příbuzenecké lásky. Divadlo má a nejspší i vždycky bude mít své osobité kouzlo a tato scénka je toho jasným důkazem. 100%

• 9.11.2010  00:58
    Highlander (1986)

Životní role Christophera Lamberta a Sean Connery taky zahrál svoji roli skvěle (ostatně jako vždy ;) ), jen měl na můj vkus málo místa. Dějově je film skvělej a Mulcahynova režie je taky bezvadná (tedy jen bitky s mečem jsou hrozný, jelikož všechny pohyby jsou strašně pomalé, na to že mají být nesmrtelní a žít několik staletí, tak se ohání mečem jak kdyby ho drželi poprvé - nevím jestli to bylo tím, že meče byli moc těžké, nebo bylo přehnaně myšleno na bezpečí herců). Jinak vážně skvělý film. 90%

• 31.10.2010  17:28

Stejnak tohle už všichni viděli, tak co sem napsat... Snad jen: Jupi ja jej šmejde!

• 31.10.2010  17:18

Tohle je prostě rizí komedie... Jeden neslyší, druhý nevidí, přičemž nevidící Wally je skvěle potrhlej až bláznivej ;) A konečná otázka je odrovnávající ("Dave nepřipadáš si jako postiženej?" "Ne, znám tebe.") 95%.

• 29.10.2010  21:24

Dannyho parťáci 3 u mě dosáhli něčeho, co se mi u moc filmů nestává. Třetí díl je lepší než-li první díl! Po dvojce, kdy úroveň šla dolů, tak troka nám představuje ještě více promyšlenější schéma loupeže a herecké výkony jsou brilantní ;) No prostě nádhera. 95%.

• 29.10.2010  21:13

Film, na který stojí za to se na něj kouknout. Skupenství Clooney, Pitt, Damon, atd. nemohlo vyústit v nic jiného než ve skvělou podívanou ;) 90%.

• 22.10.2010  23:55
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Jo Chip a Dale, ale pro mě hlavně nezapomenutelná Gadgetka, která měla neustálý nával nápadů a strojů. A samozřejmě i Monty, který byl vždy jak zhypnotizovaný, když ucítil vůni sýr a nerozlučitelná dvojka s mouchou Zipem ;) 90%

• 22.10.2010  23:47
    Gumídci (TV seriál) (1985)

Gumítci s hopsinkovou štávou vs. zlý kníže Igor, který vždy dostal na pořádně na frak ;) Vždycky jsem si chtěl taky trochu loknou té šťávy, abych skákal několik metrů do výšky.... jeden z seriálů mého dětství (alias jeden ze seriálů, který za něco stojí, ne jako teď ty hrozný novodobý náhražky). 95%

• 22.10.2010  23:44

Jsem Willy Fog všem známý, mám dobrodužné plány, dlouhou cestu chystám. Mám pověst jentlemana, můj život to je změna........ no kdo by na to mohl zapomenout. Když jsem býval malý kluk tak jsem to nikdy neprošvihl, byl to vážně úžasný seriál se skvělými postavami (Willy, Barnabáš, Čiko, Romy a i ti pronásledovatelé) ;) 90%.

• 21.10.2010  22:42
    Velká ryba (2003)

Tak tenhle film Burtonem přímo dýchá... Nějak nevím co bych mu mohl tak vytknout, jelikož herci, hudba, scénář, režie, kamera to vše bylo skvělý... Ti co tenhle film ještě neviděli, tak by se měli na něj určitě kouknout. Zasmějete se, zamyslíte se a konec je smutej, takže i žánrově je to dostatečně obsáhlé ;) 95%

• 17.10.2010  21:23

Návrat do budoucnosti tentokrát ve westernovým stylu, no vážně tuhle trilogii žeru ;) jen mi bylo hodně líto toho konce (resp. nejdříve líto, pak jsem byl naštvanej)... 90%

• 17.10.2010  21:18

Všechny 3 díly jsou prostě úžasný, můžu se na ně koukat pořád... 95%.

• 17.10.2010  21:08

Naprosto úžasný jak Michael J. Fox tak doktor Christopher Lloyd... Když jsem byl malej, tak byl tenhle film jedním z nejoblíbenějších, který jsem viděl (myslím, že to bylo spolu s Nekonečným příběhem ;) ). No prostě úžasná podívaná o čemž svědčí i místní hodnocení ;) 100%.

• 14.10.2010  20:57
    Beetlejuice (1988)

Snad první věc co jsem viděl od Burtona (samozřejmě ne teď, už před x lety) a vážně mě to nadchlo... Taková prostá komedie s lacinými kulisy (viz. červ) a naprosto skvělou hudbou. No prostě pro fanoušky Burtona je tohle povinnost vidět a ostatní zajisté taky nebudou zklamáni ;) 90%.

• 12.10.2010  23:16

Po druhém díle kdy jsem byl naprosto zklamán přišla tahle skvělá řežba. U Residentu je každý díl pod jiným vedením (režií) a Russell Mulcahy dokázal, že Resident Evil může vypadat profesionálně a dosáhnout tak až na příčky nejvyšší. Dle mého zatím nejlepší díl (viděl jsem prozatím jen 3 díly). 90%.

• 2.10.2010  12:22
    Predátor (1987)

Nechápu jak jsem mohl zapomenout ohodnotit tento film :D. Šwanc v něm exeluje svou nikdy se neměnící tváří naprosté nepropustitelnosti, ikdyž kolem lítají jen zbytky jeho jednotky :D Film je naprostá akční bomba (resp. jedinej predátor na kterýho je radost pohledět). S odstupen času mi jen vadí konečná bitka Arnolda s prdátorem, kdy měl predátor snad bilion možností ho sejmout ale neudělal to....

• 18.9.2010  22:59
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

Skvělá, intelektuální krimi komedie. Tomáš Töpfe zahrál Arazíma úžasně (ostatně jako jakákoliv role, která se mu namane). A Ivan Trojan jakožto četník co dokáže vždy pobavit. Krásná oddechovka, na kterou se rád kouknu. Jen je škoda, že česká produkce nedokáže vytvářet více takových seriálů / filmů. 90%