Ice123

Česko

1 5 8 12 13 14 15 následující >>
    • 4.5.2008  13:36
    Gladiátor (2000)

Hollywoodský film, v kterém se poprvé spojila herecká zdatnost Russella Crowea, režisérská genialita Ridleyho Scotta a s hudbou od Zimmera to nemohlo dopadnout jinak než výborně. 12 nominací na oscara a z toho pět udělených je toho jasným důkazem. Scénář, kamera, obsazení i hudba to vše jsou přednosti Gladiátora, nemám mu co vytknout ani teď po 10ti letech a cca 15 shlédnutí. Naprostá pastva pro oči i uši. Pro mě jasných 100% ;) PS.: Další spolupráce Crowea se Scottem (Dobrý ročník, Americký gangster, Labyrint lží) také vytvořili bezvadnou podívanou.

• 4.2.2008  15:26
    Dogma (1999)

naprosto souhlasím se vším co řekla "Lima". Prostě chytře a vtipně zparcované s úžasným obsazením. Pro fanoušky Mlčenlivého Boba a Jaye, nebo alespoň pro fanoušky filmů z režie Kevina Smithe (Mlčenlivý Bob) je tenhle film úžasnou satirickou parodií, kterou by si neměli nechat ujít ;) PS.: Alanis Morrissette je tam úplně božská :D

• 14.1.2008  14:47
    Tak jde čas (TV seriál) (1965)

Snad nejhorší „věc“ co jsem kdy viděl. A nejsmutnějším faktem na tom je, že díky sledovanosti to nestáhli a místo toho tento paskvil dosáhl něco kolem 11 000 dílů (a myslím, že šel i přes tuto cifru). Abych to shrnul, pokud si necháte ujít každých 50 dílů, o nic nepřijdete, jelikož se nic nového neděje. V pozdějších dílech nastupuje na scénu i ďábel vtělený do jedné postavy. A jako jediný přínos tohoto seriálu bych mohl vzít v úvahu inspiraci pro roli Joeyho v Přátelích, kdy hrál („parodoval“ ) Dreyka Ramorraye.

1 5 8 12 13 14 15 následující >>