Ice123

Ice123

Jan Jindříšek

Česko

• 7.12.2012  23:03

Navzdory hodnocení bych to označil za vydařený, parodizující béčkový film. U některých replik jsem se smál víc než u leckterých komedií. Nesmyslnost a pohodovost z filmu přímo čiší a pokud překousnete prvních pár minut, tak se můžete těšit na hromadu přehnaných situací, kravin, fylozofických řečí a hlavně nezapomenutelých replik jako: „Cože? Zombie, že jsou ohroženej druh?“ „A kolik jsi jich ve volný přírodě viděla?“ ;) 80%.

• 13.11.2012  01:32
    V temnotě (2011)

Krásný, hluboký film, který má co nabídnout. Velice realisticky nastíněna celá scéna tehdejší nejistoty, strachu a šílenství. Hvězdička dolu, za scény, které byly v naprosté tmě a bohužel jich nebylo málo. 80%

• 28.10.2012  15:20

Tak to teda nic moc... Na to, že film má díky obsazení obrovský potenciál na skvělou komedii, tak naprostý zklamání. Děj je nic moc a naprosto nevyužité zkušenosti herců. Působí to na mě jak kdyby se ani nesnažili a šlo jim jen o to, aby to nějak odtočili... 40%

• 22.10.2012  12:47

Slušná odreagovačka. Diaz je občas na zabití, ale jelikož je celý film přehnaný, tak se dá i tohle překousnout. Snímek v celku nic extra nenabízí, ale ani rozhodně nenudí ;) Tak trochu nadprůměr 60%.

• 21.10.2012  23:35
    Madagaskar 3 (2012)

Naprostá spokojenost. Madagascar dokazuje, že s přibívajícími díly nemusí zábava ochabovat. Opět znova spousty vtipů, nových míst a nových zvířat dokázalo vykouzlit úsměv na mé tváři a nebyl zapotřebí ani bůh ví jak promyšlený děj ;) 100%.

• 21.10.2012  21:15

Hmmm, tak jsem to protrpěl až do konce. Novodobej souboj titánů si vzalo k srdci hlavně to novodobý a na Souboj titánů se totálně zapomnělo... Perseus postrádající mozek, obří štíři, džinové z černého uhlí, King Kong-krakatice alias Kraken a vše uzavírá ČERNEJ Pegas. Navíc to zabalte do laciných kulis a máte Souboj Titánů (2010).... Louis Leterrier musel být pod vlivem kokainu, nebo opravdu netuším jak mohl něco takového natočit a tvrdit, že je obdivovatelem původního filmu.... 30%.

• 13.9.2012  00:19

Popravdě jsem čekal tedy víc. Akce je sice plno a Jovovich opět rozjela svůj combo style na plný pecky, ale je to na mě moc přímočarý a některé věci jsou opravdu nepochopitelné. Nicméně není to tak hrozný jak druhý a čtvrtý díl a zároveň to nedosahuje kvalit prvního a třetího dílu (a ještě k tomu chybí scéna z traileru, která se mi opravdu zamlouvala....), takže zlatá střední cesta je mou volbou ;) 50%

• 12.9.2012  01:13
    Frankenstein (divadelní záznam) (2011)

Na můj vkus se hrozně táhl začátek, ale to je tak vše co bych tomu mohl vytknout. Frankenstein byl můj první přímý přenos z divadla do kina a bylo to.... famózní. Zpracování je velkolepý a úchvatný, plus skvělá hudba od Underworld. Nicméně tohle všechno bledne při srovnání s hereckými výkony hlavních herců. Boyle z obou (a hlavně z Cumberbatcha) vymáčkl naprosto všechno co v nich je a snad i to co v nich není. Nevím jak bych to popsal, tohle se prostě musí vidět abyste to pochopili. 98%!!!

• 10.9.2012  00:43

I přes osobní odpor ke Craigovi dávám za plnej počet, jelikož dějově i herecky je to skvěle zvládnuté... Jen bych možná čekal trochu více prozíravosti při odhalení vraha. Tedy pohrát si s tím trochu více a stanovit vrahem někoho jiného, ale když je to dle knižní předlohy, tak co se dá hold dělat... 95%

• 8.9.2012  23:28

Geniální!! To je to přesný slovo, které vyjadřuje celý film... Nevěřil jsem, že může být něco ještě více akčnějšího a prosáklejšího testosteronem než-li byla jednička, ale opak je pravdou. Dvojka nabízí akci hned od začátku a plno vtipných narážek na akční filmy (hlavně v podání Schwarzenegera) a samostatných hlášek (např. "Rest in pieces" :D ). A zcela doporučuji vidět film v kině, jelikož jedině tam si ho dokážete užít naplno ;) 100%

• 7.9.2012  00:04
    Psychoville (TV seriál) (2009)

Skvělý černý humor zabalený do jemného oparu hororu. Seriál střídá hororové prvky s vtipnými hláškami, naprostými absurditami, či nedorozumněními a vše je vměstnáno do promyšleného příběhu, který odhalí všechny karty až v posledním díle každé série. 95%

• 16.8.2012  22:23
    Total Recall (2012)

Je to něco mezi Total Recall (1990), Terminátor, Já, robot a Minority Report. A to vše ve velice špatné slátanině. Z Recallu to má jen název a že hlavní hrdina je dvojitý agent (abych nezapomněl, tak tříprsou prostituku to má taky) a Beckinsale tam zastupuje asi potomka T1000 z Terminátora. To celé dokopává ke dnu blbá dějová linie, výkony herců jsou nevýrazné a občasná stupidita dosahující nejvyššího bodu (Jak se můžou udržet, natož pak lézt po něčem, co dle mých výpočtů padá 44 985 km/h, nebo snažit se někoho oživit tím, že mu potřásáte hlavou a říkáte Wake up, tak to mi už hlava opravdu nebere). Jediný co opravdu stojí za zmínku jsou efekty a prostředí budoucnosti, na tom si vyhráli a vypadá to opravdu krásně, ale hezký cover bohužel nemůže zachránit zbytek filmu :( 30%

• 14.8.2012  13:25
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Chce si to dávat občasné přestávky mezi dílama, jelikož se vtipy opakují, ale vždy jde o něco trochu jiného a ačkoliv víte co bude následovat tak vás to neomrzí. Za zmínku stojí i hlody vypravěče, nad kterými zůstává mozek stát :D Prostě nechte mozek spát a užívejte si kraviny až nevkusných vtipů, které dohromady tvoří mistrovské dílo ;) 95%

• 13.8.2012  00:02

Skvělá podívaná!!! Spousty efektů a více než-li důstojné zakončení Nolanovi trilogie. Pokud jste schopni přijmout fakt, že je to dle komiksu, takže kraviny typu Hathaway s mega podpatkama utíká a skope všechny bez jakéhokoliv problému se musí přejít s nadhledem, tak se na tohle prostě podívat musíte ;) 100%!!

• 12.8.2012  14:24

Dle mého názoru vydařený fake trailer parodizující spousty jiných filmů s hvězdným opsazení a Damon jakožto hrozen, který bude vystřižen je prostě dokonalej :D

• 11.8.2012  00:11
    Hunger Games (2012)

Knihu jsem nečetl a proto hodnotím tak jak hodnotím ;) Až na dvě věci které jsem nepochopil zde všechno sedí a ladí tak jak má. Mladí herci zvládli své role opravdu bravůrně, nemám jim co vytknout. Děj je svyžný a bez hluchých míst, ikdyž má přes dvě hodiny. Scénář i režie jsou na tom stejně jako herci, prostě krásná podívaná až na těch pár věcí, co nejsou vysvětleny... 93%

• 9.8.2012  00:00
    Coriolanus (2011)

Zajímavý námět a ze začátku bylo asi těžké odhadnout zda to bude dobré nebo propadák. Nakonec se z toho vyklubalo to druhé. Coriolanus zasazený do dnešní doby prostě nefunguje. Režijní debut Fiennese opravdu nevyšel, je zde moc hluchých míst, občas herci neví co mají přesně hrát a veršovaná stará angličtina to celé jen zhoršuje, jelikož tam prostě vůbec nesedí. Na vzdory tomu všemu to přeci jen má nějaký děj a podobnost s originálem od Shakespeara tam najdete, proto 40%.

• 27.7.2012  00:16

Skvělá komedie! Spousta nezapomenutelných hlášek a scén, u kterých se budete válet smíchy. Filmy s Jonah Hillem zrovna moc nemusím, ale tohle je opravdu bomba. Film je zkrátka narván hloupostí, nesmyslností, akcí a ani k tomu není potřeba super modelek a modelů, jelikož scénáristicky i režině je to bravůrně zvládnuté a z filmu to tak dělá neuvěřitelnou podívanou, u které se zasměje i ten největší suchar. 98%

• 25.7.2012  01:08
    Havran (2012)

Krásně zpracovaný na styl Sedm v pojetí 19. století. V průběhu filmu Vás napadá pár potenciálních padouchů, ale závěr trochu zklame. Ještě by se dala vytknout přímočarost děje, ale to je tak vše. 80%.

• 14.7.2012  01:09

Kdyby to byl studentský film, tak by se to ještě dalo překousnout, ale takhle opravdu ne. Je to hodina a půl nudy, nehereckých výkonů, většinou bez hudby, naprosté nelogičnosti (ještě by se dalo pochopit, že je zombie nevidí a neslyší, ale to že "agenti" nevidí a neslyší zombie, to už je moc.... a takových věcí je tam spousty) a hodně špatného scénáře i režie.... NEJHORŠÍ FILM LETOŠNÍHO ROKU 5%

• 7.7.2012  23:31
    Projekt X (2012)

Tak takovouhle pařbu / party / oslavu narozenin by chtěl mít zaručně každej ;) Děje a intelektu to moc nepobralo (ostatně kdo očekával inteligenci od tohoto filmu, ten jí také moc nepobral), ale prostě bavíte se a čím víc se to "sere" tím více zábavi je..... nějak mi docházejí slova, prostě kdo čeká něco fundovaného a ne amatérské záběry účastníků mega akce, ať se na to nekouká!!! PS: Kdo tvrdí, že pořádá podobné party, nechť mě pozve, jinak kecá :D

• 5.7.2012  11:31

Krásný film. Jádro scénáře je sice trochu omšelé, ale je to rozvedeno tak, že ve výsledku jste podobný film ještě neviděli ;) Jediné co kazí příjemný filmový zážitek jsou zdlouhavé scény, které by se mohli úplně vyhodit, nebo alespoň zkrátit. 75%

• 1.7.2012  11:29

Už je to pěkná doba co jsem to naposledy viděl, ale vím, že mě to bavilo a to i přes to, že staré filmy neumsím. Pro kluka je to jak splněný sen, vydat se s partou kamarádů do pravěku a objevovat zde prehistorická zvířata a kostry.....

• 18.6.2012  23:55

Tohle mě opravdu potěšilo. Film je založenej hlavně na lekačkách a spousta se dá předvídat, za což jsem byl šťastnej, jelikož nemusím padat ze židle při každé scéně. Radcliffe dokázal, že ty léta strávené nad Potterem a následné angažmá v divadle (a to i na Broadwayi) mu opravdu pomohlo stát se plnohodnotným hercem. Film je sice trochu přímočarý a ne úplně dobře vysvětlený, ale mě se líbil.... a ten konec je opravdu geniální ;) 95%.

• 13.5.2012  23:56

Tohle mě hodně zklamalo. Čekal jsem něco pořádného, po sklizené záporné kritice na Alenku v říši divů. Trailer mě nabudil na slušnou Burtonovu komedii a místo toho se mi dostalo něčeho, co je místy nemastné a neslané a hraničí to s pohádkovým žánrem. Herci, ačkoliv se snažili, tak jim role asi moc nesedli (hlavně Helen Bonham Carter byla pro mě velkým sklamáním). Nicméně prostředí je stále čistě "Burtonovské" a hudba je taky vydařená. V konečném výsledku se jedná o průměr, ale pro mě osobně jde o velké zklamání 55%.

• 13.5.2012  23:14
    Avengers (2012)

Byl jsem naprosto unešenej. Whedonovi (ačkoliv jsem mu moc nevěřil) se to opravdu povedlo. Nechybí tomu vtip, akce, vizuální efekty, skvělí herci, vydařený scénář a již zmíněná dobrá režie. Doporučuji všem si na to zajít na 3D, jelikož je to u mě první film, u kterého to má opravdu smysl se na něj kouknout ve 3D. No prostě tomu nemám co vytknout a nemůžu hodnotit jinak než-li 100%!!

• 4.5.2012  00:26

Další pecka v podání Ethena Hunta. Nebyl jsem si jistý Simonem Peggem, zda z MI neudělá frašku. Naštěstí jsem se splet a režisér Brad Bird dokázal zakomponovat komické scény, hi-tech technologie a extrémní akce dohromady tak svkěle, že z toho vzniklo snad nejlepší Mission Impossible. Plynule přecházíte z výbuchů smíchu do akčních scén, aniž by jste postřehli tu rychlou změnu a ke konci samozřejmě nechybí ani melancholický konec ;) 95%.

• 27.4.2012  23:10

Očekával jsem hodně a hodně jsem i dostal. Celý film přímo srší přirozeností a vtipem. Francois Cluzet i Omar Sy jsou přesně takoví, jací by měli být, naprosto jsem jim věřil všechny strasti a chování. Pro mě konečně film v roce 2012, který stojí na 100% se na něj podívat. Tohle moc nedávám, ale opravdu si to zaslouží, 100%!!

• 10.4.2012  23:47

Nic moc. Takový podprůměr.... Kdyby tam bylo více čarovných postav, tak by to možná zaujalo více, nebo kdyby se T1000 vzchopil a došel si pro Conora :D. Je to nezáživný, místy trapný.... 40%

• 3.4.2012  00:28
    Very Potter Sequel, A (divadelní záznam) (2010)

Sice je to neuvěřitelně dlouhý, ale stojí to za to. Muskulaturní Umbridgeová je naprosto dokonalá (ostatně v prvním díle ztvárnil tento herec i Voldemorta a ten byl taky skvělý). Všem bych tohle doporučil, jen je velkoku výhodou znát děj, jelikož narážek na originál je zde spousty ;) 95%