• Krátkometrážní

Mrtví a neklidní (2013)

Konečně něco o zombících co není ohrané klišé. Námět skvělý a herecké obsazení jakby smet. Dobrá oddychovka, která Vás zaručeně pobaví. Neboli strčte si někam Twilight, je tady Warm Bodies! 70%

Kick-Ass 2 (2013)

U mě naprostá spokojenost. V půlce filmu to trochu zakolísá, ale v palbě kick assových akcí a vtipů při nichž se smíchy otřásalo celé kino se to ztratí ;) Kick Ass 2 je snad ještě lepší než jednička, aneb Kick Ass je pořádnej KICK ASS ;)100%!!

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Už nikdy nebudu zůstávat v práci jako poslední :D Skvělá atmosféra vhuštěná do 4min. Takhle se má točit, ne dvouhodinové filmy o ničem... 95%

Nevědomí (2013)

Ačkoliv je děj přímočarý a hlavní zápletka vyústí již v polovině filmu, tak se musí nechat originalita a nepředvídatelnost. A právě tyto dvě věci v poslední době u filmů extrémě postrádám, proto hodnotím tak jak hodnotím 80%.

Amazing Spider-Man (2012)

Jsem asi jeden z mála, ale mě se tenhle Spider-man líbil mnohem více, než ten původní. Ačkoliv jsem byl připraven na zklamání a kopii původního dílu, tak se mi dostalo nečekaného překvapení. The Amazing Spider-Man je pojat mnohem realističtěji a více dospěle, oproti svému předchůdci. Emocionální rozepře hlavního hrdiny jsou mnohem lépe zpracované a k nalezení skutečného „spider-mana“ se postupně propracovává a ne, že si ze dne na den řekne „Mám nadpřirozené schopnosti, budu skromný superhrdina!“95%

Pěsti ze železa (2012)

Silně béčková záležitost, u které se budete místy smát až vám upadne bránice :D Například taková snaha RZA o jakýkoliv herecký projev, je neuvěřitelně marná. Aneb každý záběr jeho tváře je obrazem jedné a té samé grimasy :D Dále téměř každá vážná scéna působí komicky a často to naprosto zabijí Byron Mann se svými pohrdavými a posměšnými narážkami.... Pokud bych měl hodnotit záměr filmu a jeho výslednou podobu, tak dám odpad, ale jelikož jde hlavně o to jak na Vás působí film a né zda to mělo být původně něco jiného, proto dávám 60%, jelikož jsem se prostě bavil ;)

Pobuda (2005)

Naprosto netuším jak bych měl tento film hodnotit. Zanechal ve mě tak rozporuplné pocity, že volím průměr. Chování téměř všech postav se naprosto rozchází s mým myšlením (kupodivu kromě G. Depardieu). Ke konci, když vše vyjde najevo, mi přijde chování všech herců naprosto nelogické a nepřirozené. Úplný konec je pak naprosto nepochopitelný, ale chápu ho (vím, odporuju si, ale nevím jak jinak to vyjádřit)... Prostě to pro mě byl nelogický a umělý film, ale mám pochopení pro zamýšlenou pointu :D 50%.

Woman's Day (2009) odpad!

Kdybych měl slovně vyjádřit co to je za kravinu, tak to budete číst déle, než je délka snímku. Nevím jestli jsem to nepochopil nebo co, ale je to zhovadilost a ještě k tomu totálně nic neříkající.... 0%

85. Annual Academy Awards (2013) (pořad)

Tak poslední dva roky tedy nic moc.... Seth MacFrlane se sice snažil (tedy až na "opening number" pokud se to tak dá nazývat, to bylo asi nejhorší co jsem viděl), ale měl málo prostoru a dvojice, kteří vyhlašovali nominované, byli suchý jak mrtvola na poušti.... Jinak výsledky jsou pro změnu poměrně slušné a dle mého vkusu... 50%

Argo (2012)

Skvělá produkce, režie i výběr herců. Ze začátku sice trochu zdlouhavý, ale pak se to rozjede. A pokud jste historičtí analfabeti jako já, tak jste napjatí až do konce ;) 90%.