Ice123

Ice123

Jan Jindříšek

Česko

• 26.1.2011  23:16

Skvěle napsaný film o netradičný rodině. Je to naprosto přirozený, úžasně napsaný a skvěle zahraný. Respektive naprosto souhlasím s názorem "gilmore_girl". A konec bych taky protáhl ještě třeba o deset minut na určitou událost, kterou bych tady nechtěl spoilerovat. Ostatně až se podívate, pochopíte ;)... 90%

• 26.1.2011  00:30

The Social Network nemá žádný možný průměr. Buď se vám ten film líbí anebo ho naprosto odsoudíte jakožto hroznou nudu, která Vám nic nedala. Já se řadím do té první skupiny (vidno dle hodnocení :D ), sice prvních asi 20min. jsem z monologů Jesse Eisenberga rozuměl asi tak každému pátému slovu, ale poté co se začne spíše jednat o doladění stránek a nastanou změny v sociálních vztazích je to naprosto perfektní. Pokud vás už trailer zaujme tak se stejně jako já řadíte do první kategorie a měli by jste se na tento film kouknout ;) 85%

• 26.1.2011  00:09

I přesto, že H. Granta i D. Barrymore mám rád, tak tenhle film, mě prostě nedokázal naladit do té správné atmosféry. Koukat se na to dá, občas se zasmějete, ale nic extra od toho nečekejte. Z momentálních 65% bych ještě takových 15% strhnul.... 50%.

• 18.1.2011  19:00
    Klíč (2005)

Ne, promiňte, ale jinak to vážně nejde... Tohle nebyl horor, to byla blbost a to rozuzlení ještě větší.... Kdyby tvůrce Kruhu Iain Softley nebyl vážně napsán v titulkách tak nevěřím, že to natočil on.... Tenhle film vážně nedoporučuji.... 25%

• 16.1.2011  00:34
    Vnadidlo (2000)

Komedie, ve stylu Jamieho Foxxe. Těm co připadají tyto komedie laciné ať se nedívají, těm kdo si to úžívají tak ať se kouknou. Ostatní (jako já), kteří se neřadí ani mezi první ani mezi druhou skupinu je "Bait" průměrná komedie, pro kterou nynějších 58% je naprosto přesných... Film ničím moc nepřekvapí a herecké výkony jsou obyčejné. Nevadí se na to kouknout, ale podruhé to vidět už nemusíte. Prostě a zkrátka průměrný televizní celovečerák... 55%.

• 13.1.2011  22:00

Film těžce balancuje mezi dvěma a třema hvězdama. Hlavní zásluhu na koukatelnosti má Jeffrey Morgan, který je prostě sympaťák s hereckým talentem a romantické komedie jsou pro něho jak ušité. Možná je trochu škoda, že Firth měl jen velice málo místa (klidně bych ho zaměnil za Umu, jelikož koukat se občas na její herecký (ne)um je vážně porod)... Jinak děj filmu je naprosto předvídaltený (ostatně tohle nemůže být bráno jako zápor, jelkož jsem ještě neviděl romantickou komedii, která by byla nepředvídatelná :( ) a hudba je místy nesnesitelná. Přes tohle všechno se ale na film koukat dá a občas vás i pobaví... vím, asi to teď vypadá jak největší brak, ale nenudil jsem se u něho ;) 50%

• 7.1.2011  22:28
    Já, padouch (2010)

Skvělej animák. Grafika povedená a ačkoliv je to dějově nic extra, tak je to vážně vtipný a hezký. Nejlepší jsou malý žlutý pomocníci, z nich jsem umíral smíchy. Rozhodně mě to potěšilo a pobavilo a to přesně od animáku chci ;) 80%.

• 3.1.2011  11:54

Invictus s herci formátu Freemana a Damona a ještě pod taktovkou Clinta Eastwooda nemohlo dopadnout jinak než pětihvězdičkově. Film krásně vysihuje napjatou atmosféru, kterou mimo vizuální stránky pořádně okořeňuje i hudba. Další z mála filmů co se objevili na 82. udílení cen akademie a stojí za zkouknutí, jelikož vám nedovolí odtrhnout oči od plátna / obrazovky / či čehokoliv jiného na čem je film právě promítán ;). 95%.

• 3.1.2011  11:43

Skvěle zpracovaný jak po režisérské tak herecké stránce - hlavně Sandry Bullock - (hudbu už si nějak moc nepamatuju). Jeden z mála filmů co na Oscarech 2010 vážně za něco stál. 95%.

• 2.1.2011  23:34

Zajímavá, koukatelná romantická komedie. Nic víc v tom nehledejte. 50%

• 2.1.2011  00:24

Hezký, dojemný snímek o rytíři a jeho věrném draku. Je to sice už dávno co jsem ho viděl, ale konec je velice dojemný při němž ani jedno mé oko nezůstalo suché. 80%.

• 2.1.2011  00:17

Ačkoliv hodnocení tomu nenapovídá, tak mě se tento film opravdu zamlouval (hlavně na první shlédnutí, kvůli druhému jsem ubral hvězdičku). Liga Výjimečných se stal posledním hereckým kouskem Seana Conneryho a dle mého to byl úctyhodný odchod do penze ;) Režie je také vydařená, krásně vystihuje tehdejší dobu a novodobé "hračky" hrdinů jsou svojí extravagantností a novotou až bijící do očí, ale kupodivu mi do děje zapadli bez větších starostí. 80%.

• 2.1.2011  00:05

Skvostný snímek od Smoljaka (nechť odpočívá v pokoji), kde hlavní roli podvodného vrchního ztvárnil Josef Abrhám je jedním z Českých skvostů na které máme to štěstí se podívat. Pro ty kteří mají rádi česko klasiku (Postřižiny, Na samotě u lesa,....) by měli tento snímek zaručeně shlédnout. 90%.

• 2.1.2011  00:00
    Sexy Pistols (2006)

Jednu hvězdu si film zasloužil sám o sobě, druhou za Salmu Hayek a třetí za Penélope Cruz. Víc k tomuto filmu ani nejde dodat:( stěží 50%.

• 1.1.2011  23:54

Na obsazení co film nabízí, je to opravdu hrozné, ale když pomineme tento fakt, tak je to poměrně dobrá podívaná. Tedy pokud se těšíte na velkofilm se Salmou, Piercem a Woodym tak na to honem rychle zapomeň te! Pokud ale hledáte obyčejný film jen tak pro pobavení tak si ho klidně vyberte, jelikož k tomu poslouží naprosto optimálně ;) 50%

• 31.12.2010  00:42
    Yes Man (2008)

Poměrně vydařený film. Nebudu to natahovat a řeknu jen, že těm kdo mají rádi humor Jima Carreyho tak se jim to určitě bude líbit a těm co ho rádi nemají, tak se na to raději nekoukejt ;) 80%.

• 30.12.2010  22:38
    Ctrl Emotion (studentský film) (2009)

Na první film pod taktovkou Kotka je to bomba..... Bezvadný krátkometrážní snímek o lidech jakožto loutkách se zapracovanými vtipy, které stojí zato ;) A Tereza Voříšková ukazuje že mladistvý talent se neskrývá pouze v Mádlovi, ale i v opačném pohlaví, jak už ostatně dokázala v Bobulích ;) 90%.

• 30.12.2010  19:11
    Gympl (2007)

Dějově nic moc, ale některý hlášky co tam padaj jsou k neuvěření.... Ty vám zůstanou zaryty v paměti dlouhou dobu ;) jinak herecky až na Milana Šteindlera nic moc... 50%.

• 28.12.2010  23:46
    Super Mac (2010)

Tak to je vážně blbost na entou.... Až na pár světlých chvil (které ovšem sotjí zato) je to naprostý odpad... nejlepší scéna je hned někdy v desáté minutě s C4 v autě, u toho sem vážně umíral smíchy. Ale jak jsem řekl, těchto chvil je tam velice málo.... 30%.

• 28.12.2010  20:33

Skvělá podívaná dána novým neomšelým scénářem, skvělým obsazením a hudbou. Pátý element je prostě film který vždy pobaví a co tam předvádí Chris Tucker, to jinde neuvidíte ;) 90%.

• 28.12.2010  13:46
    Ally McBealová (TV seriál) (1997)

Tak tenhle seriál z právnického prostředí jsem hltal plnými doušky a to nejen proto, že tam hrajý velice nádherné herečky, ale i pro vtip a scénář, který nabízel jeden kuriózní případ za druhým se vsuvkou osobního života postav. Prostě seriál na který se můžete koukat stále a bude vás bavit ;) 95%.

• 28.12.2010  13:43

Bohužel 5* dát nemohu, na standart Mr. Beana to bohužel nedosahuje, ale pořád si užijete spoustu srandy a to jak od Rowana Atkinsona tak od Petera MacNicola, který pro mne bude vždy Piškotem z Ally McBealový ;) 80%

• 28.12.2010  13:40
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

Rowan Atkinson jako Mr. Bean se ani jinak hodnotit nedá ;) právě sem ho zase skouknul v televizi a prostě ikdyž vím co přijde pořád se musím válet smíchy.... jeho grymasy a gegy to je prostě něco neopakovatelnýho... Mr. Bean je jen jeden a ať se opováží ho někdo dubovat ;) 100%.

• 28.12.2010  12:13

Tak zde se s lidmi z mé topky neshodnu (hlavně s T2 a BinLadin).. Film je dle mého názoru naprosto skvělý, prozatím ten nejlepší díl.... Velice jsem byl zvědavý jak si Yates stylizuje kouzelnickou válku a jsem rád, že jí pojal jak válku v normálním světě, ostatně jak sestra podotkla "je to jak o nahánění židů v II. Světové Válce" a přesně v tom duchu se nese celý film a padl do mých představ jak ulitý. Ano film sice nemusel mít dvě a půl hodiny ale těch hluchých míst je tam vážně minimálně... Z mé strany spokojenost 90%.

• 27.12.2010  16:26

Tohle je vážně hrozný.... jednu hvězdu jen proto, že jakožto odpad! dávám jen věci, na které se nedá koukat ale vůbec!!!

• 27.12.2010  16:24

od ságy Sám doma (mám na mysli první dva díly, to ostatní už pro mě není Sám doma) je znatelný pokles, ale Culkin už jako dítě měl velké charisma a hrát uměl. Díky čemuž tento film také dosahuje hodnocení 3*.... Vtipné scény a hlášky se zde objeví, ale někdy to postřádá šmrnc. V celku vzato je to hezká rodinná komedie na kterou se dá jednou za rok kouknout, když na to přijde chuť ;) 55%.

• 27.12.2010  00:54
    Vyvolený (2000)

Omlouvám se, ale tenhle film dosahuje sotva na ty dvě hvězdy (tedy dle mého názoru). Celý film čekáte až se to rozjede, až se konečně k něčemu doberou a když se to do toho bodu konečně dostane tak je konec filmu a to naprosto doslova. Vážně sem to nepochopil, pořád sem se těšil kdy to konečně pořádně začne a pak najednou konec... Je sice hezký že hlavní roli hraje Bruce Willis a vedlejší Samuel L. Jackson, ale to je taky asi všechno co film může nabýdnout. 30%.

• 27.12.2010  00:50

Mě osobně se film líbil. Má skvělý obsazení, bezva námět a hudba také není špatná. Hvězdičku ubírám za prazvláštně udělaný zvrat v ději, nějak sem to asi nepochopil nebo nevim... Bylo to pro mě takový jako že všechno dobrý, všechno v pohodě a najednou kvůli jedné věci se všichni probrali z tranzu nebo co... jak říkám asi sem to pořádně nepochopil... 80%.

• 26.12.2010  21:35

Klasika s CZ dubingem od Františka Filipovského, jehož hlas i sám Louis de Funés označil, že je lepší než jeho vlastní ;)

• 26.12.2010  21:35