Andílek na nervy (2015)

film som videl 2x a bol som z neho nadseny :) od zaciatku do konca, zrejme tym ze som ho uz predtym videl som ocakaval ze 1. polovica bude menej putava a hoc som si to vobec nepametal tak mi to zrejme pomohlo si to uzit a velmi :) az sa cudujem ako som to mohol pred 2ma rokmi takto hodnotit: prva polovica filmu katastrofa hruza, ale zrejme pravdivy obraz dnesnych mestskych pipiek no mal som chut dat tomu odpad ale ked sa zacala spravat normalne nerozkazovat vsetkym a usmievat sa ma ten fim zacal bavit a ked si to tak nejako spriemerujem tak ta slaba 3ka moze byt nelutujem ze som ten fim videl, skoda ale tej poslednej vety vo filme ... jedine naozaj ta posledna veta vo filme trochu obmedzi ten velice pozitivny dojem

Bojovnice (2007)

mne sa ten film velmi pacil, videl som kusok v tv aj to som popri tom sledoval internetovy prenos futbalu ale napriek vsetkemu sa mi to zpacilo tak som si to pozrel cele a bolo to super, aj Semra skvely herecky vykon strasne sympaticka, ale koniec to podla mna pokazil proste som si predstavoval ze to skonci inac a ak uuz to neskoncilo tak to nemuselo takto neurcito

Cech panen kutnohorských (1938)

snazilo sa to o moje 4* ale neuspesne, historicke to mohlo byt aj viac aj viac som cakal ze to tolko nebude take podrobne v style ako to bolo, cakal by som nejake sceny s alchymistom, viac s mincami, havirmi priblizit aj ine osudy a postavy nielen tych par vyvolenych do podrobna ale bolo to fajn

Copak je to za vojáka... (1987)

film bol natoceny este pred mojim vznikom ale v dobe ked moj oco nastupil na vojnu, je to u nas doma velka klasika nieco ako popelka na vianoce, akurat tym ze ho nevysielaju kazdy rok ma pre mna vacsiu cenu vzdy ked ho vidim rovnako pobavi a nikdy neomrzi ba priam cim som starsi tym ma to viac bavi

Děvčata, nedejte se! (1937)

no veru nečakal som ze tento film sa mi tak zalubi! :) ako vyborny Hugo Haas od sameho zaciatku dokonca, dej dobry len to dieťa bolo až do kým sa o ňom dozvedeli tie dievčatá bolo take kaziace dojem ale potom momente to bol uplne uzasny film! :)

Dokud máš maminku (1934)

ja neviem, ten film mal snad len 1 chybu a bola tam vidno snaha ale napriek tomu mi pocit z toho filmu brani dat lepsie hodnotenie ale ani sam neviem preco, ta jedina chyba bolo to ako Nedosinska sa zasekla vo vytahu potom este aj to auto a koli tomu havaria lietadla, to bola taka nadbytocna zapletka aj som sa obcas zasmial ale nebolo to proste ono kazdy z hercov natocil aj lepsie filmy

Funebrák (1932)

mne sa toto moc nepáčilo, Burian sa sice snazil ale nepacil sa mi az tak ako napriklad v Lelíčkovi, som rad ze som ten film videl ale zopakovat si to neplanujem

Gangy New Yorku (2002)

super film bal som sa dlzky ale nenudil ani sekundu, dobry plynuly vyvoj deja, skoda toho zaveru ten mi prijde uponahlany a to co sa budovalo viac ako 2 hodiny znicene SPOILER, ten zasah armady na konci uplne nanic mali si to tak ako aj na zaciatku rozdat tie gangy to by bolo ovela lepsie ale aj tak musim dat 5*

Godzilla (2014)

velmi slaby film vela som od neho neocakaval a aj tak ma sklamal viac krat si ho uz nepozriem, skoda slo z toho vytrieskat omnoho viac premarneny potencial filmu

Grandhotel Nevada (1934)

zo začiatku a občas aj v priebehu deja to bolo moc psychologické, potom však to bol naozaj pekný film v peknej prírode, s pekným koncom, škoda, že len tam nebolo ešte na konci nejaká scéna s kúpením sanatória