Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Komedie
  • Sci-Fi

plakát

For All Mankind - Season 4 (2023) (série) odpad!

Hnus. V podstatě stejná recenze jako pod S03, takže si jí odemně přečtěte. S02 až S04 je jeden a ten samý příběh přes šablonu, jen s výměnou prostředí. Zabijeme pár bílejch, dáme vám najevo že jsme političtí aktivisti, a shrábneme prachy od hájpoustů kteří potřebují pro svojí partaj zaškrtnout pár čtverečků na A4ce inkluze. Opět jeden z nejhorších zakončení seriálu vůbec. Chtěl jsem napsat, že to konkuruje Game Of Thrones a House Of Cards ve zmrveném zakončení, jenže to by většina tohoto "seriálu" musela být alespoň dobrá.

plakát

For All Mankind (2019) (seriál)

Ti co si tento seriál chtějí užít, koukejte jen na první sérii. Zbytek pak už nemá absolutně žádný smysl, je to jen wokeistické politické manifesto neomarxistů z Kalifornie, kteří nesnáší bílé muže a seriálový průmysl využívají jen jako médium pro politickou propagandu. S01 only. S02 až S04 je jeden a ten samý příběh přes šablonu, jen s výměnou prostředí. Zabijeme pár bílejch, dáme vám najevo že jsme političtí aktivisti, a shrábneme prachy od hájpoustů kteří potřebují pro svojí partaj zaškrtnout pár čtverečků na A4ce inkluze.

plakát

For All Mankind - Season 3 (2022) (série) odpad!

Takže asi takhle.. Druhá série byla oprávněný odpad, a na druhé projetí jsem přetáčel asi 70% scén, jelikož věřte, jsou absolutně k ničemu. Ve třetí sérii se dočkáte něčeho podobného, i když v menší míře. Asi jim došlo že jejich lenost jim nemůže procházet věčně. Příběh je mnohem solidnější, jelikož se třetí série odehrává v závodu o Mars.. Ale..ALE! Co se týče levičáckejch odškrtávátek, je to ještě horší jak ve dvojce! Americká posádka složená ze dvou negrů, jednoho Rusa, a jedný Vietnamský Korejky kteří nám neschopnejm bílejm říkají jak se věci mají dělat. VELMI AMERICKÉ! Jděte s timhle do p*dele! Negr svoucně na Marsu prohlásí že je armádo buznička. Ach pardon, ještě jsem zapomněl na jednu skoro-bílou ženu, a na jednoho bílého muže, kterého hrál Tony Curran, takže od prvního záběru kdy jsem ho viděl, mi bylo jasný, že ho zabijou, jelikož je to based hranatý muž. Což samozřejmě neomarxistický hmyz jako jsou tvůrci tohoto seriálu nemohli dopustit, aby se nestalo. LŮDRO JEDNA! Rozhodněte se, jestli budete politický aktivisti, nebo režiséři! Obojí nejde a lidma v tomto průmyslu to není tolerováno, vy marxistický xindle! Mexická linka úplně k hovnu, stejně jako od úplného začátku seriálu (pobrečte si, odpade). Seriál též propaguje sklony k anarchii, vandalismu, a celkové demenci. Je totiž naprosto reálný scénář že dvě šestnáctiletý děcka ukradnou přístupovou kartu astronauta, před očima 10+ lidí, a ukradnou velkou pietní sochu. Též si seriál bere do huby agenturu NASA, a líčí ji jako neschopnou bandu idiotíků banalizující nad hrnkem kafe a tyčinkou snickers. Nemylte se, toto je denní chleba power-fantazie aktivisty z kalifornie. Episody 04 a 05, byli konečně něco, po čem se divák začal bavit. Ono FaM není Scífko, je to levičácká mašinérie obalená scífkem. Já se totiž nebojím říct prokazatelnou pravdu. A pokud vy ji ignorujete, je mi z vás špatně. Vemte si papír a dělejte si čárky po dvou řadách: za každou scénu kdy je bílý muž naváděn silnou ženou protože z něho musíme udělat slabého kokota, a za každou scénu kdy nějakej negr, mexickej spratek, či jiné, neomarxisty chráněné etnikum je na obraze jen kvůli tomu, aby tam prostě bylo, či aby promoutovalo jejich sílu a schnopnost vůči těm fašistům bělochům. I když scéna nedává smysl. UŽ CÍTÍTE EMOCE VY BÍLÝ MUŽI?! Ano cítím. Zhnusení a podporu mé nenávisti vůči neomarxistickému režimu v Kalifornii a zobrazeným příslušníkům etnika. Dávám jen jednu hvězdu za těch pár dobrých scén kde jsem si řekl, že teď už to může být jen lepší. Bohužel. Jsem zvědavý jaký prasárny mi předvedou ve čtyřce, a věřte mi, že se na ní fakt po dvou zvratkových sériích nemám moc chuť kouknout. Chvála vesmíru za to, že přehrávače médií mají zkratky pro rychlé přetáčení, jinak bych tu rozkousal stůl. Tuto sérii bych přirovnal kvalitativně už jen k "Problém Tří Buzen" a "Invasion". Visuál skvostný, a celkové zpracování je výborné. Avšak jak už jsem zmínil jednou. Je to jen politicky korektní propaganda názorů stylizovaná jako scifi. A proto nemůžu dát víc jak jednu hvězdu. Měl by vzniknout nový žánr seriálové a filmové tvorby. Nazval bych ho buď "Politické", či "Communism Broadcast Platform". Ten hmyz, který si myslí že tohle rvaní neopodstatněných sraček krkem, je dobrý směr pro tento seriál, je psychicky postižený. PS. Následovné tvorby zde znásilněny: The Martian, 2001: Space Odyssey, Star Trek, House Of Cards, a samotný For All Mankind. PO SHLÉDNUTÍ FINÁLE A PŘEHODNOCENÍ: Nakonec tomu dám odpad, jelikož obalený hovno, je stále jen hovno. A jednu hvězdu za audio visuál a to že nezabily pár postav které vůbec za něco stojí, fakt dát nemůžu. Celé je to stupidní ŠABLONOVITÁ snužka hoven co nemá ani špetku spojení s realitou. A kdybych to bral jako futuristický fantasy jako třeba Star Wars, a hodnotil to pozitivně, tak by to muselo dávat smysl. Nedává. Je to infantilní kupa nesmyslů jménem scénář, který vymýšlel někdo, kdo fakt nesnáší lidstvo a seriálovou tvorbu.

Ono (2022)

Dobrej finnish že jsem skončil.. xD. Zajímavá kompilace hajzloviny, grétinýho urbanu, a slepice co se v polovině česání probrala k životu a zHůlkovala. Asi se na to v životě už nepodívám, ale zajímavý to počin. Doporučil bych to? Asi jo, ale musíte počítat s tím že je to hódně pomalý a v podstatě pro hodně lidí nudný (pro mě docela taky, ale zajímavý natolik, že jsem to dokoukal).

Upgrade (2018)

Tomu říkám cyberpunk!

plakát

Domek z karet - Série 6 (2018) (série)

První 4 episody byli absolutně nezáživný hajzl, kde jsem nevěděl absolutně co se děje, kdo kdo je, co chce, co dělá, proč co dělá, a tak dále. Pátá episoda už konečně vzpamatovala alespoň trochu šestou sérii, a až do finále seriál jel dost slušně. Ovšem, až na jednu dost zásadní věc. A to sice: Mezi díly se ztratí takových duležitých scén (doslova - nevznikne) které by si divák dost přál aby tam byli, jelikož má ve všem bordel, a trvá mu polovinu episody aby se vůbec zorientoval co se k*rva děje. Což stejně většinu věcí nepochopíte protože to prostě nijak vysvětlené není. Postava kterou jsem první polovinu seriálu přímo nesnášel, tak se stala nakonec moji nejoblíbenější postavou - Doug Stamper. Samozřejmě Francise nepočítaje. PO DOKOUKÁNÍ FINÁLE: Můžu s naprostou jistotu konstatovat, že tento seriál měl to nejhorší zakončení v dějinách známějších seriálů. Na tohle k*rva nemá ani Game Of Thrones. Oproti tomuto zvratku GoT skončilo jako masterpiece. Tak to jsem neviděl toto.

plakát

Domek z karet - Série 5 (2017) (série)

Začátek byl svkělý, ale potom se to po několika dílech začalo měnit v tak zmatečnou břečku scén, že jsem i v 11. dílu série téměř už ani nevěděl o co tam sakra jde. A má to dost jasný důvod, těch scén vysvětlující pochody narativu, je málo, jako kdyby jste si za mezistřich, cca za sekundu, měli domyslet v podstatě půlku dílu. Různé linky nevysvětliny, až přímo neodůvodněny, a nebo já jsem až moc blbej, každopádně, polovinu dílů série nechápu a jsem zmatenej. Sic filmařina a plot-twisty jsou stejně dobrý takže vinu tentokrát přisoudím sobě, a dám čtyři hvězdy za to, že poslední dva díly zase seriál vrátily na svoji epickou laťku.

plakát

Domek z karet - Série 4 (2016) (série)

Jsem na rozpacích jestli je toto ještě lepší jak série 1, a možná i je. Gradace příběhu až do finálního krešcenda - posledního záběru finále sezóny. Geniální.

plakát

Domek z karet - Série 2 (2014) (série)

Otevírací episoda hustá, pak to mělo trošku dauntajmy, ale konec vše napravil.