StrycoWolver

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.5.2019  21:51
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Výprava, kostýmy, atmosféra a fakt, že týmto si ľudia naozaj museli prejsť - prvý diel na rozbeh 5*

• 20.2.2019  12:05

Popravde veľmi nerozumiem tomu "humbuku" okolo tohto snímku. Veľmi okresaný "životopis" Fredyho a Queenu. Až na pár momentov to nemalo emócie, šťavu ani extra grády.

• 28.3.2017  15:45

Odpad môže dať iba človek, ktorý iné štúdie ohľadom očkovania nevidel, ani nečítal. Stačí si naštudovať výpovede rodičov na Slovensku a Čechách, ktorých deti majú vážne komplikácie po podaní očkovacej látky. Reálne výpovede reálnych rodičov . Nie iba autizmus, ale encefaliticky plač, očný kontakt, ekzém, znížená imunita atď atď...... Kde tieto sa dostavili práve po očkovaní. Ved všetko to je uvedené aj v nežiadúcich účinkoch. Ale očkomafia tu bude šíriť bludy a pojmy, ako : kolektívna ochrana a podobne. Myslím, že čas, než sa všetko ohľadom vakcín, ich zloženia a o obsahu ťažkých kovov v nich dostane na verejnosť sa blíži.

• 25.12.2016  21:57

Asi to skôr mohol režírovať Tarantino a v polke sa tam mohli objaviť nejaký upíri. Jedine tak by ma to mohlo vytrhnúť z nudy. Čitateľné, presladené. Už tam chýbal iba nejaký dúhový cowboy a bolo by vymaľované. Idem si radšej pozrieť Djanga, Mladé pušky, alebo hoc Poklad na striebornom jazere. Toto veľmi nevyšlo.

• 11.12.2016  09:20
    Vikingové - Série 4 (série) (2016)

Perfektné. Vývoj postáv je neskutočný. Ak si porovnám Ragnara z prvej série a teraz, tak mu to kvalitne preplo v hlave. Bjorn je konečne viking a nie teplý brat Michaela Jacksona. Synovia trocha nepodarení, uvidíme, ako sa to všetko zamotá. Ale rozhodne to nevyzerá ma romantický happy end.

• 19.1.2016  13:26
    Marťan (2015)

K poobednej kávičke fajn oddychovka. Ale, žeby to malo niekoho pribiť do kresla a vziať mu dych, na to to nemá.

• 19.1.2016  13:20
    Creed (2015)

Sly a jeho seriózna rozlúčka s Rockym . Príbeh fajn, atmosféra najbližšie k Rocky 1. Čakal som katastrofu, dostal som super film.

• 21.9.2015  10:38
    San Andreas (2015)

Pôvodne som počas filmu rozmýšľal , že tu napíšem nelogické veci, ktoré sa vo filme udiali . Ale to by bola recenzia na dve strany , pretože nezmyselné jednanie a nezmysli sú od začiatku do konca. Film mohol mať v sebe slušný potenciál katastrofického filmu, ale niekde sa to zvrtlo na nudnú "zhatlaninu" efektami nabitého b-éčka. Menej je niekedy viac !

• 4.9.2015  11:56

Jedna hviezda za efekty a pol hviezdy za to, že asi 15 minút filmu ma aj vtiahlo do deja. Inak nechápem, ale pre mňa to bola nudná jazda.

• 9.6.2015  13:21
    Ex Machina (2014)

Po vzhliadnutí trojice filmov o UI , kde film ONA postavil laťku tak vysoko, že Ex Machina a Banderasova Automáta je iba podpriemerný snímok.

• 5.4.2015  14:59
    Coherence (2013)

Podobne, ako 12 rozhnevaných mužov, aj COHERENCE ukazuje, že, ak je dobre napísaný scénar , tak film nepotrebuje miliónové špeciálne efekty, Deepa v hlavnej úlohe a ani podobne multimiliónové ingrediencie. Takto si predstavujem mysteriozné SCI-FI.

• 5.4.2015  14:53
    Prorok (2009)

Film v plnej surovosti väzenského prostredia, ktorý sa na nič nehrá. V dnešnej spleti "amerických ko*otin" je to super oživenie a tiež by bolo viac takýchto ponurných krimi. 3,5*

• 4.12.2014  10:30

Pre fanúšikov fantasy/sci-fi a predovšetkým Marvel pacientov jednoducho PECKA. Ja som sa ani na minútu nenudil. Dej svižný, efekty perfektné, vykreslenie postav bezchybné.

• 4.12.2014  10:24
    Lucy (2014)

Netreba film brať úplne vážne !!!! Proste Bessonová nedeľná oddychovka.

• 30.9.2014  20:30
    Godzilla (2014)

Katastrofálna nuda. Jedna hviezda za to, ze moj 10 ročný syn sa tešil, že godzilka nakoniec prežila.

• 13.8.2014  09:54

Mohli na ňom zamakat aj viac, ale pre Marvel fanúšikov je to pastva pre oči. V Komixe bol Parker mierny schyzofrenik :) a v Amazing 2 to pekne vystihli. Na jednej stranke vtipalek, na druhej v depresiach sa mučiaci Parker. A tu to zdôraznili a zabalili do digitálnej parády. Čo viac si fanúšik komixov môže priať? Snad , len čím skôr tretí diel minimálne tak dobrý.

• 6.8.2014  15:31

Hudba - ok. Pár pekných podmorských záberov - ok. A to je asi tak všetko. Divák nespozná osobnosť, ako v prípade Hanksa v stroskotancovi. Čiže nudne sledujeme jeho trampoty a mne osobne bolo úplne v **** či to prežije, alebo čo bude nasledovať.

• 2.8.2014  23:17

Keby bol takto natočený americký film s americkými hercami, tak 2* maximalne. Ale tým pádom, že sa to dialo tu a úplne sa nás to dotýka, mnohí tu dobu pamätajú, tak to tento film vysoko posúva aspoň u mňa. Vedralov každý nový kšeft som hltal s otvorenou hubou.

• 27.7.2014  13:51
    NON-STOP (2014)

Škoda, že to v tempe prvých 2/3 nevydržalo aj tú poslednú. Záver, ako by z béčkového filmu, ale napriek tomu veľmi podarený thriller.

• 27.7.2014  11:56
    Noe (2014)

Jedna hviezda za vizuálnu stránku. Snáď druhú za Hopkinsa. A to je tak všetko. Stačilo pozriet trailer, ten bohate stačil. Zvyšná omáčka okolo filmu nudná.

• 16.6.2014  20:38

Tak 2,5* s prižmúrením oka. Oproti jednotke to nemalo nejaké tie "gule", ktoré by vtiahli diváka do deja.

• 27.1.2014  14:10

To Robot Jox z roku 1989 bol asi napínavejší ! Prosto nudný prúser za veľké peniaze...

• 15.12.2013  06:01

Tak, ako film Kameňåk je postavený celý z vtipov, miestami mi prišlo, že pokojný bojovník je poskladaný z múdrych vyrokov a z hlåšok motivačných videí.Ale napodiv nevadí to, je to obalené do prijemneho pribehu, dej ide svižne. ......pekný relaxačný film a snad aj pre niekoho motivačný.

• 13.12.2013  08:23
    Goon (2011)

Neskutočná "oddychovka" . A konečne hlavný hrdina nemá všetky vlastnosti v jednom tele. Je silný, ale sprostý ...a to sa mi páčilo. Goon je proste mlátička a zahral to tak, ako mal

• 13.12.2013  08:14
    Iron Man 3 (2013)

Normalne by to bolo tak na 3* , ale tak kto miluje marvel a superhrdinov, ten si to vychutná k spokojnosti :-) A Tony Stark s jeho úzkosťami a prepracovanosťou je top ....

• 13.12.2013  08:09
    Uprchlík (1993)

Jedna hviezda za Harrisona, druhá za Lee Jonesa. Inak predvídateľné, nudné a napriek vysokému hodnoteniu pre mňa nezaujímavé...

• 13.12.2013  08:06
    Ninja (2009)

Nudne - inak to vystihnúť neviem.

• 12.11.2013  15:50
    Zabít tiše (2012)

Nuda, nuda, nuda. Toto nezachránilo, ani hviezdne obsadenie, ani par vecí kopírujúcich podfuck. Jedna hviezda za prvú Pittovu vraždu ( efektne natočené ) Druha za poslednú vetu !

• 4.11.2013  05:41

Ale áno. Film baví, Trošku sa vymyká klasickým americkým, kde všetko prežije a na poslednú chvíľu sa objaví vždy nejaký záchranca, alebo riešenie. Škoda, že ten ťah na bránku nezakončili nejakým pekným gólom, ale to tam iba dotlačili. Inak by to bolo aj 4*

• 4.11.2013  05:30
    Gravitace (2013)

Skoro 90% na CSFD a momentálne 106. najlepší film. Tak na to som sa neskutočne tešil. Konečne pravdepodobne niečo, čo bude mať grády. Úvod pohoda a potom celý film čakania, kedy nastane, ten prelom, že ma posadí do stoličky. Záverečné titulky a stále nič. Ako áno, pekný film, pozeratelné, vizuálne dobre, ale.......!!! Komornejšiu atmosféru vesmíru lepšie spracovali aj v starom Votrelcovi. Gorge už svojimi hláškami pripomínal miestami Schwarzeneggra a Sandra? Jej scéna na pláži vyvolala skôr úsmev, ako zimomriavky. To mna fakt oveľa viac bavil Europa Report !

<< předchozí 1 2