StrycoWolver

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 16.6.2014  20:38

Tak 2,5* s prižmúrením oka. Oproti jednotke to nemalo nejaké tie "gule", ktoré by vtiahli diváka do deja.

• 13.8.2014  09:54

Mohli na ňom zamakat aj viac, ale pre Marvel fanúšikov je to pastva pre oči. V Komixe bol Parker mierny schyzofrenik :) a v Amazing 2 to pekne vystihli. Na jednej stranke vtipalek, na druhej v depresiach sa mučiaci Parker. A tu to zdôraznili a zabalili do digitálnej parády. Čo viac si fanúšik komixov môže priať? Snad , len čím skôr tretí diel minimálne tak dobrý.

• 20.2.2019  12:05

Popravde veľmi nerozumiem tomu "humbuku" okolo tohto snímku. Veľmi okresaný "životopis" Fredyho a Queenu. Až na pár momentov to nemalo emócie, šťavu ani extra grády.

• 5.4.2015  14:59
    Coherence (2013)

Podobne, ako 12 rozhnevaných mužov, aj COHERENCE ukazuje, že, ak je dobre napísaný scénar , tak film nepotrebuje miliónové špeciálne efekty, Deepa v hlavnej úlohe a ani podobne multimiliónové ingrediencie. Takto si predstavujem mysteriozné SCI-FI.

• 19.1.2016  13:20
    Creed (2015)

Sly a jeho seriózna rozlúčka s Rockym . Príbeh fajn, atmosféra najbližšie k Rocky 1. Čakal som katastrofu, dostal som super film.

• 6.10.2013  15:12

Tak do toho filmu sa mi nechcelo dlho pustiť. Čiernobiele staré snímky niesu práve moje, ale po zhliadnutí som zmenil názor. Bravúrne spracované komentáre. Film v jednej miestnosti z 12 mužmi a ani minúta premrhaného času. Bravo, toto dokáže iba pán režisér.

• 9.6.2015  13:21
    Ex Machina (2014)

Po vzhliadnutí trojice filmov o UI , kde film ONA postavil laťku tak vysoko, že Ex Machina a Banderasova Automáta je iba podpriemerný snímok.

• 30.9.2014  20:30
    Godzilla (2014)

Katastrofálna nuda. Jedna hviezda za to, ze moj 10 ročný syn sa tešil, že godzilka nakoniec prežila.

• 13.12.2013  08:23
    Goon (2011)

Neskutočná "oddychovka" . A konečne hlavný hrdina nemá všetky vlastnosti v jednom tele. Je silný, ale sprostý ...a to sa mi páčilo. Goon je proste mlátička a zahral to tak, ako mal

• 4.11.2013  05:30
    Gravitace (2013)

Skoro 90% na CSFD a momentálne 106. najlepší film. Tak na to som sa neskutočne tešil. Konečne pravdepodobne niečo, čo bude mať grády. Úvod pohoda a potom celý film čakania, kedy nastane, ten prelom, že ma posadí do stoličky. Záverečné titulky a stále nič. Ako áno, pekný film, pozeratelné, vizuálne dobre, ale.......!!! Komornejšiu atmosféru vesmíru lepšie spracovali aj v starom Votrelcovi. Gorge už svojimi hláškami pripomínal miestami Schwarzeneggra a Sandra? Jej scéna na pláži vyvolala skôr úsmev, ako zimomriavky. To mna fakt oveľa viac bavil Europa Report !

• 13.12.2013  08:14
    Iron Man 3 (2013)

Normalne by to bolo tak na 3* , ale tak kto miluje marvel a superhrdinov, ten si to vychutná k spokojnosti :-) A Tony Stark s jeho úzkosťami a prepracovanosťou je top ....

• 4.12.2014  10:24
    Lucy (2014)

Netreba film brať úplne vážne !!!! Proste Bessonová nedeľná oddychovka.

• 19.1.2016  13:26
    Marťan (2015)

K poobednej kávičke fajn oddychovka. Ale, žeby to malo niekoho pribiť do kresla a vziať mu dych, na to to nemá.

• 6.10.2013  15:10
    Matrix (1999)

čo dodať. Skvelé sci-fi, skvelé efekty, skvelé obsadenie. Ale hlavne skvelá myšlienka. Pamätám sa, vždy, keď sme s bratom vyšli s kina, hneď sme rozoberali film. Ale po Matrixe? Cela cesta autom domov prebehla bez slova. Film ozaj stoji za zamyslenie, pretože myšlienka je ďaleko silnejšia, ako efekty a kamera. Napriek tomu, Matrix predbehol svoju dobu o mnoho rokov a laťku sci-fi položil vysoko, veľmi vysoko. Až sa obávam, či nie najvyššie.

• 27.7.2014  13:51
    NON-STOP (2014)

Škoda, že to v tempe prvých 2/3 nevydržalo aj tú poslednú. Záver, ako by z béčkového filmu, ale napriek tomu veľmi podarený thriller.

• 13.12.2013  08:06
    Ninja (2009)

Nudne - inak to vystihnúť neviem.

• 27.7.2014  11:56
    Noe (2014)

Jedna hviezda za vizuálnu stránku. Snáď druhú za Hopkinsa. A to je tak všetko. Stačilo pozriet trailer, ten bohate stačil. Zvyšná omáčka okolo filmu nudná.

• 27.1.2014  14:10

To Robot Jox z roku 1989 bol asi napínavejší ! Prosto nudný prúser za veľké peniaze...

• 15.12.2013  06:01

Tak, ako film Kameňåk je postavený celý z vtipov, miestami mi prišlo, že pokojný bojovník je poskladaný z múdrych vyrokov a z hlåšok motivačných videí.Ale napodiv nevadí to, je to obalené do prijemneho pribehu, dej ide svižne. ......pekný relaxačný film a snad aj pre niekoho motivačný.

• 6.10.2013  15:11
    Predátor (1987)

Klasika, ktorá si zaslúži iba chválu. Kostími, výprava, efekty, kamera skvelý Schwarzenegger. Film sa po čase dá pozerať zas a zas. A čo je najdôležitejšie, nikdy nemám pocit, že je to film starý 26 rokov, lebo preskakuje kopu novodobých sci-fi.

• 5.4.2015  14:53
    Prorok (2009)

Film v plnej surovosti väzenského prostredia, ktorý sa na nič nehrá. V dnešnej spleti "amerických ko*otin" je to super oživenie a tiež by bolo viac takýchto ponurných krimi. 3,5*

• 2.8.2014  23:17

Keby bol takto natočený americký film s americkými hercami, tak 2* maximalne. Ale tým pádom, že sa to dialo tu a úplne sa nás to dotýka, mnohí tu dobu pamätajú, tak to tento film vysoko posúva aspoň u mňa. Vedralov každý nový kšeft som hltal s otvorenou hubou.

• 21.9.2015  10:38
    San Andreas (2015)

Pôvodne som počas filmu rozmýšľal , že tu napíšem nelogické veci, ktoré sa vo filme udiali . Ale to by bola recenzia na dve strany , pretože nezmyselné jednanie a nezmysli sú od začiatku do konca. Film mohol mať v sebe slušný potenciál katastrofického filmu, ale niekde sa to zvrtlo na nudnú "zhatlaninu" efektami nabitého b-éčka. Menej je niekedy viac !

• 25.12.2016  21:57

Asi to skôr mohol režírovať Tarantino a v polke sa tam mohli objaviť nejaký upíri. Jedine tak by ma to mohlo vytrhnúť z nudy. Čitateľné, presladené. Už tam chýbal iba nejaký dúhový cowboy a bolo by vymaľované. Idem si radšej pozrieť Djanga, Mladé pušky, alebo hoc Poklad na striebornom jazere. Toto veľmi nevyšlo.

• 22.8.2013  17:35
    TACHO (2010)

Tak rozporuplný film! Neviem, ja nie som študovaný umelec, a tak niekedy film hodnotím lajckým okom. Nebudem hodnotiť strih, kameru  a podobne, ale celkový pocit z filmu. V kine sa pamätám, že sála bola vypredaná a všetci ľudia sa smiali a zabávali, včetne mňa. Preto je zarážajúce, ako niekto môže dať odpad! A jasne, komenty ako: "dávam odpad už z princípu, že Landa je bývalý nácek" jasne ukazujú na zaujatosť voči osobe autora, ako objektívne hodnotenie filmu. Ano, ak Ibrahim Maiga natočí film, tak náckovska komunita bude tak isto dávať odpad, už iba z princípu. Nie ste o nič horší , ako oni. Film bol super!

• 17.10.2013  17:54

Na 90 rok, proste paráda :-) Ja som sa bavil. A ako píše superpero - niektoré hlášky aj pobavili. 4*

• 4.12.2014  10:30

Pre fanúšikov fantasy/sci-fi a predovšetkým Marvel pacientov jednoducho PECKA. Ja som sa ani na minútu nenudil. Dej svižný, efekty perfektné, vykreslenie postav bezchybné.

• 13.12.2013  08:09
    Uprchlík (1993)

Jedna hviezda za Harrisona, druhá za Lee Jonesa. Inak predvídateľné, nudné a napriek vysokému hodnoteniu pre mňa nezaujímavé...

• 28.3.2017  15:45

Odpad môže dať iba človek, ktorý iné štúdie ohľadom očkovania nevidel, ani nečítal. Stačí si naštudovať výpovede rodičov na Slovensku a Čechách, ktorých deti majú vážne komplikácie po podaní očkovacej látky. Reálne výpovede reálnych rodičov . Nie iba autizmus, ale encefaliticky plač, očný kontakt, ekzém, znížená imunita atď atď...... Kde tieto sa dostavili práve po očkovaní. Ved všetko to je uvedené aj v nežiadúcich účinkoch. Ale očkomafia tu bude šíriť bludy a pojmy, ako : kolektívna ochrana a podobne. Myslím, že čas, než sa všetko ohľadom vakcín, ich zloženia a o obsahu ťažkých kovov v nich dostane na verejnosť sa blíži.

• 11.12.2016  09:20
    Vikingové - Série 4 (série) (2016)

Perfektné. Vývoj postáv je neskutočný. Ak si porovnám Ragnara z prvej série a teraz, tak mu to kvalitne preplo v hlave. Bjorn je konečne viking a nie teplý brat Michaela Jacksona. Synovia trocha nepodarení, uvidíme, ako sa to všetko zamotá. Ale rozhodne to nevyzerá ma romantický happy end.

<< předchozí 1 2