StrycoWolver

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 29.5.2019  21:51
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Výprava, kostýmy, atmosféra a fakt, že týmto si ľudia naozaj museli prejsť - prvý diel na rozbeh 5*

• 11.12.2016  09:20
    Vikingové - Série 4 (série) (2016)

Perfektné. Vývoj postáv je neskutočný. Ak si porovnám Ragnara z prvej série a teraz, tak mu to kvalitne preplo v hlave. Bjorn je konečne viking a nie teplý brat Michaela Jacksona. Synovia trocha nepodarení, uvidíme, ako sa to všetko zamotá. Ale rozhodne to nevyzerá ma romantický happy end.

• 4.12.2014  10:30

Pre fanúšikov fantasy/sci-fi a predovšetkým Marvel pacientov jednoducho PECKA. Ja som sa ani na minútu nenudil. Dej svižný, efekty perfektné, vykreslenie postav bezchybné.

• 6.10.2013  15:14

Skvost Českej kinematografie !!! Nesmrteľné hlášky, herci, dialógy. Ten film sa dá pozrieť snáď milón krát. Žiaľ pochybujem, že v dnešnej dobe sa ešte podarí natočiť takú klasiku .

• 6.10.2013  15:12

Tak do toho filmu sa mi nechcelo dlho pustiť. Čiernobiele staré snímky niesu práve moje, ale po zhliadnutí som zmenil názor. Bravúrne spracované komentáre. Film v jednej miestnosti z 12 mužmi a ani minúta premrhaného času. Bravo, toto dokáže iba pán režisér.

• 6.10.2013  15:11
    Predátor (1987)

Klasika, ktorá si zaslúži iba chválu. Kostími, výprava, efekty, kamera skvelý Schwarzenegger. Film sa po čase dá pozerať zas a zas. A čo je najdôležitejšie, nikdy nemám pocit, že je to film starý 26 rokov, lebo preskakuje kopu novodobých sci-fi.

• 6.10.2013  15:10
    Matrix (1999)

čo dodať. Skvelé sci-fi, skvelé efekty, skvelé obsadenie. Ale hlavne skvelá myšlienka. Pamätám sa, vždy, keď sme s bratom vyšli s kina, hneď sme rozoberali film. Ale po Matrixe? Cela cesta autom domov prebehla bez slova. Film ozaj stoji za zamyslenie, pretože myšlienka je ďaleko silnejšia, ako efekty a kamera. Napriek tomu, Matrix predbehol svoju dobu o mnoho rokov a laťku sci-fi položil vysoko, veľmi vysoko. Až sa obávam, či nie najvyššie.

• 28.3.2017  15:45

Odpad môže dať iba človek, ktorý iné štúdie ohľadom očkovania nevidel, ani nečítal. Stačí si naštudovať výpovede rodičov na Slovensku a Čechách, ktorých deti majú vážne komplikácie po podaní očkovacej látky. Reálne výpovede reálnych rodičov . Nie iba autizmus, ale encefaliticky plač, očný kontakt, ekzém, znížená imunita atď atď...... Kde tieto sa dostavili práve po očkovaní. Ved všetko to je uvedené aj v nežiadúcich účinkoch. Ale očkomafia tu bude šíriť bludy a pojmy, ako : kolektívna ochrana a podobne. Myslím, že čas, než sa všetko ohľadom vakcín, ich zloženia a o obsahu ťažkých kovov v nich dostane na verejnosť sa blíži.

• 19.1.2016  13:20
    Creed (2015)

Sly a jeho seriózna rozlúčka s Rockym . Príbeh fajn, atmosféra najbližšie k Rocky 1. Čakal som katastrofu, dostal som super film.

• 5.4.2015  14:59
    Coherence (2013)

Podobne, ako 12 rozhnevaných mužov, aj COHERENCE ukazuje, že, ak je dobre napísaný scénar , tak film nepotrebuje miliónové špeciálne efekty, Deepa v hlavnej úlohe a ani podobne multimiliónové ingrediencie. Takto si predstavujem mysteriozné SCI-FI.

• 13.8.2014  09:54

Mohli na ňom zamakat aj viac, ale pre Marvel fanúšikov je to pastva pre oči. V Komixe bol Parker mierny schyzofrenik :) a v Amazing 2 to pekne vystihli. Na jednej stranke vtipalek, na druhej v depresiach sa mučiaci Parker. A tu to zdôraznili a zabalili do digitálnej parády. Čo viac si fanúšik komixov môže priať? Snad , len čím skôr tretí diel minimálne tak dobrý.

• 2.8.2014  23:17

Keby bol takto natočený americký film s americkými hercami, tak 2* maximalne. Ale tým pádom, že sa to dialo tu a úplne sa nás to dotýka, mnohí tu dobu pamätajú, tak to tento film vysoko posúva aspoň u mňa. Vedralov každý nový kšeft som hltal s otvorenou hubou.

• 13.12.2013  08:23
    Goon (2011)

Neskutočná "oddychovka" . A konečne hlavný hrdina nemá všetky vlastnosti v jednom tele. Je silný, ale sprostý ...a to sa mi páčilo. Goon je proste mlátička a zahral to tak, ako mal

• 13.12.2013  08:14
    Iron Man 3 (2013)

Normalne by to bolo tak na 3* , ale tak kto miluje marvel a superhrdinov, ten si to vychutná k spokojnosti :-) A Tony Stark s jeho úzkosťami a prepracovanosťou je top ....

• 17.10.2013  17:54

Na 90 rok, proste paráda :-) Ja som sa bavil. A ako píše superpero - niektoré hlášky aj pobavili. 4*

• 22.8.2013  17:35
    TACHO (2010)

Tak rozporuplný film! Neviem, ja nie som študovaný umelec, a tak niekedy film hodnotím lajckým okom. Nebudem hodnotiť strih, kameru  a podobne, ale celkový pocit z filmu. V kine sa pamätám, že sála bola vypredaná a všetci ľudia sa smiali a zabávali, včetne mňa. Preto je zarážajúce, ako niekto môže dať odpad! A jasne, komenty ako: "dávam odpad už z princípu, že Landa je bývalý nácek" jasne ukazujú na zaujatosť voči osobe autora, ako objektívne hodnotenie filmu. Ano, ak Ibrahim Maiga natočí film, tak náckovska komunita bude tak isto dávať odpad, už iba z princípu. Nie ste o nič horší , ako oni. Film bol super!

• 5.4.2015  14:53
    Prorok (2009)

Film v plnej surovosti väzenského prostredia, ktorý sa na nič nehrá. V dnešnej spleti "amerických ko*otin" je to super oživenie a tiež by bolo viac takýchto ponurných krimi. 3,5*

• 4.12.2014  10:24
    Lucy (2014)

Netreba film brať úplne vážne !!!! Proste Bessonová nedeľná oddychovka.

• 27.7.2014  13:51
    NON-STOP (2014)

Škoda, že to v tempe prvých 2/3 nevydržalo aj tú poslednú. Záver, ako by z béčkového filmu, ale napriek tomu veľmi podarený thriller.

• 15.12.2013  06:01

Tak, ako film Kameňåk je postavený celý z vtipov, miestami mi prišlo, že pokojný bojovník je poskladaný z múdrych vyrokov a z hlåšok motivačných videí.Ale napodiv nevadí to, je to obalené do prijemneho pribehu, dej ide svižne. ......pekný relaxačný film a snad aj pre niekoho motivačný.

• 4.11.2013  05:41

Ale áno. Film baví, Trošku sa vymyká klasickým americkým, kde všetko prežije a na poslednú chvíľu sa objaví vždy nejaký záchranca, alebo riešenie. Škoda, že ten ťah na bránku nezakončili nejakým pekným gólom, ale to tam iba dotlačili. Inak by to bolo aj 4*

• 4.11.2013  05:30
    Gravitace (2013)

Skoro 90% na CSFD a momentálne 106. najlepší film. Tak na to som sa neskutočne tešil. Konečne pravdepodobne niečo, čo bude mať grády. Úvod pohoda a potom celý film čakania, kedy nastane, ten prelom, že ma posadí do stoličky. Záverečné titulky a stále nič. Ako áno, pekný film, pozeratelné, vizuálne dobre, ale.......!!! Komornejšiu atmosféru vesmíru lepšie spracovali aj v starom Votrelcovi. Gorge už svojimi hláškami pripomínal miestami Schwarzeneggra a Sandra? Jej scéna na pláži vyvolala skôr úsmev, ako zimomriavky. To mna fakt oveľa viac bavil Europa Report !

• 20.2.2019  12:05

Popravde veľmi nerozumiem tomu "humbuku" okolo tohto snímku. Veľmi okresaný "životopis" Fredyho a Queenu. Až na pár momentov to nemalo emócie, šťavu ani extra grády.

• 19.1.2016  13:26
    Marťan (2015)

K poobednej kávičke fajn oddychovka. Ale, žeby to malo niekoho pribiť do kresla a vziať mu dych, na to to nemá.

• 4.9.2015  11:56

Jedna hviezda za efekty a pol hviezdy za to, že asi 15 minút filmu ma aj vtiahlo do deja. Inak nechápem, ale pre mňa to bola nudná jazda.

• 9.6.2015  13:21
    Ex Machina (2014)

Po vzhliadnutí trojice filmov o UI , kde film ONA postavil laťku tak vysoko, že Ex Machina a Banderasova Automáta je iba podpriemerný snímok.

• 6.8.2014  15:31

Hudba - ok. Pár pekných podmorských záberov - ok. A to je asi tak všetko. Divák nespozná osobnosť, ako v prípade Hanksa v stroskotancovi. Čiže nudne sledujeme jeho trampoty a mne osobne bolo úplne v **** či to prežije, alebo čo bude nasledovať.

• 16.6.2014  20:38

Tak 2,5* s prižmúrením oka. Oproti jednotke to nemalo nejaké tie "gule", ktoré by vtiahli diváka do deja.

• 13.12.2013  08:09
    Uprchlík (1993)

Jedna hviezda za Harrisona, druhá za Lee Jonesa. Inak predvídateľné, nudné a napriek vysokému hodnoteniu pre mňa nezaujímavé...

• 12.11.2013  15:50
    Zabít tiše (2012)

Nuda, nuda, nuda. Toto nezachránilo, ani hviezdne obsadenie, ani par vecí kopírujúcich podfuck. Jedna hviezda za prvú Pittovu vraždu ( efektne natočené ) Druha za poslednú vetu !

<< předchozí 1 2