Lucillle

Lucie R

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 5.10.2012  20:21
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

HLÁŠKY Z BORNEA: ..jedinej důvod, proč bych si sem do džungle přines bibli, a to jsem věřící je, že bych potřeboval toaletní papír.. ..bílou kamarádku jsem neměla už od střední, vlastně nemám žádnou bílou kamarádku.. ..takhle se má začít den, stolice z těla ven! dobrá práce.. ..ženský jsou nejblbější hned po kravách.. ..jestli nás sledujou teplouši, co maj zálusk na nadržence, tak jeden tu je.. ..Pokaždý když někoho vyhodíme, je to předem domluvený a kdyby někdo couvnul, tak bych mu musel prokopnout koleno.. ..držím se při hlasování abecedního pořádku.. ..já ho měl rád, než řekl, že je teplouš.. Až se vrátím domů a má žena se zeptá, s kým jsem tu byl, řeknu, že s gejem, který tu většinu času pobíhal nahý.. Je to sranda sledovat Borneo - 12 let zpátky, kdy Jeff utíná kmenovou radu, protože strašně prší - Chce se někomu v tom lijáku mluvit? :) a sám mokrej jako slepice čte rozpitý hlasy a dokonce dovolil hráčům se schovat než se vrátí do tábora.. Výběr hráčů v Borneu je úlet jako vždycky, starý americký chlápci z námořnistva nebo přošlý Vietnamem, nějakej ten teplouš a nakonec náboženskej fanatik a pečený krysy - prostě klasika :) Je to vážně zajmavý, co se v porovnání s novejma řadama ve skupině řeší, o čem spolu lidi mluví, teda hlavně co kamera zprostředkuje divákům.. co v tý době prošlo na obrazovku.. První hlasování po sloučení lidi řešej, že hlasování bylo komplot, že lidi z kmene Tagi maj spojenectví, to snad ne!!! fakt sranda :) 5 hvězd patří celýmu konceptu Survivora, Borneu jen 3,5*

• 30.9.2012  22:05

Viděla jsem tenhle film před třemi roky a nijak zvlášť mě neoslovil, ale dnes měním hodnocení na 4*. Je to tak, že jsou filmy, na který člověk musí dospět nebo je vidět prostě v ten správný čas. Kate i Leo jsou nej.

• 18.9.2012  13:09
    Kdo přežije: Mikronésie (TV pořad) (2008)

Tahle série byla perfektní hned od začátku, favority jsem znala všechny kromě holek z Vanuatu, a že to fakt byli super favoriti a s fanouškama sjem se postupně seznamovala. Stala se z toho ale luxusní čarodějnická seance. To co tam ty čubky všechno těm chudákům chlapům provedly no fakt hukot. Když mi vyřadili favorita Ozzyho, byla sem fakt naštvaná, když odešel James, tak taky. Ale nejvíc jsem soucítila s Erikem, když si ho vzaly na paškál a přiravily o náhrdelník, respektive řvala jsem na něj, ať neni blbej a nic jim nedává :) Vítězství Parvati mi neva, ale fandila jsem Amandě.. Mikronesie rules!

• 9.9.2012  22:28

Skvělej časonápad, vizuálně vyvedenej, dotaženej do každýho detailu, počínaje půjčkama, časovýma zónama a konče prochlastánim vlastního života. Bohužel příběh samotnej je o ničem, bez žádný gradace, bez něčeho zásadního.

• 2.9.2012  00:23
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

Čína jako prostředí se mi moc nelíbila, mám ráda série u moře.. Hodně vtipný bylo hledání imunity a posléze přesvědčená Jamie s destičkou, co našla pohozenou na zemi :) Rozhodně největší nesympaťačka pro mně byla Courtney, naprosto nesnesitelná a neschopná. Ve finále bych fandila Amandě, ale uznávám, že mormonský homosexuální steward byl přesvědčivej a vítezství si vokecal bravurně. James byl super. Ale celkově pro mě Čína patří mezi slabší série, mám oblíbenější.

• 22.8.2012  12:04
    Farma (TV pořad) (2012)

Na Farmu jsem začala koukat až od půlky nebo ještě později, dávám tři hvězdičky za výběr lidí. Myslim, že v žádný reality show neměla Nova lepší skupinu hráčů..

• 2.8.2012  12:06
    Kdo přežije: Cookovy ostrovy (TV pořad) (2006)

Perfektní řada, pro mě the best.. Super začátek, super prostředí, Ozzy největší borec, kterej měl na kahánku a dostal se až nakonec, Yul fakt chytrej a slušnej týpek.. kruťák Žiďák chudák nejhorší postava, přitom v jinejch řadách se našlo víc krys.. nádherná příroda.. chci na Cookovy ostrovy :)

• 2.8.2012  12:03
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

Začátek na Fušálu byl zdlouhavej, nemastnej, neslanej, hnusný moře.. záměr luxusu oproti totální chudobě byl dobrej, ale nepřinesl podle mě to, co bylo zamýšleno. Následné přeskupování lidí mnohokrát zamíchalo kartami, což bylo fajn. Od začátku se mi líbil Earl, Michelle, naopak nejotravnější čarodějnice Lisi dostala pěknou čočku po přeoraginozování kmenů. Dreamz fakt úplnej mentál a navíc prodejná svině z ulice. Nejhorší na tom bylo, že mu to fakt nepřišlo špatný.. naopak. Díky němu, ale i dalším měla závěrečná kmenová rada fak koule a drajv. Já jsem hodně fanfila Alexovi, bohužel měl smůlu.. Naopak Yaumen mě moc neoslovil, ale musim uznat, že to byl borec.

• 22.7.2012  22:27
    Na zámku (TV film) (1999)

nuda

• 18.6.2012  00:46
    Prometheus (2012)

Chci, abyste se z Promethea podělali strachy, říká Ridley Scott - K náznaku podělání před filmem stačil krátkej trailer tý šílenosti z Černobylu, ale Prometheus fakt bohužel ne. Film úplně vo ničem, jak řek Beny - vyplácli sme 160 korun za hovno, kterýmu ještě navíc nerozumíme. Začátek nebyl špatnej, ale ten příběh dál akorát nastolil otázky (především ohledně robota proč udělal tohle a tamto.. počínaje tím proč mu stříknul tu černý svinstvo do šampíčka), ale nedal odpovědi a popravdě řečeno, mě ani odpovědi moc nezajmaj. Skvělá byla Charlize Theron, naopak nechápu proč starýho seschlýho dědka nemůže hrát starej seschlej dědek, ale namaskovanej "mladík"Guy Pearce vypadající velmi uměle a směšně. Finální vyflusnutí vetřelce bylo úplně trapný. Pro mě Ridley Scot není definitivně krom Vetřelce dobrý režisér...

• 15.2.2012  20:49
    Druhý dech (TV seriál) (1988)

Tohle je skvost naší socialistickokomunistické produkce. Po dvacetidvou letech je to vážně hodnotná sonda a fakt by mě zajmalo, jak se tvářej herci, který v tom hráli, když se viděj v hlavnim vysílacim čase :)

• 25.8.2011  12:14

Nemůžu dát víc. Hodina filmu totální citovka - z jedný strany starej dementní tatík, kterej byl určitě Francův dobrej kámoš odmalička, nikdy se nepohádali, prostě ideální parťák, z druhý strany roztomilá opička, nejdřív miminko siroteček po zabitý mámě vopici v laborkách, pak roztomilej vopičí puberťák, no comment.. bitka na mostě jo Ceaser is home, fajn, Franco je z toho opět dojatej a šťastnej, ale to, že se právě všechno strašně posralo a nastal ten největší průser lidstva tam jaksi nějak chybí.. ohledně vanilkový zmrzky souhlas s Enšpíglem :)

• 19.6.2011  13:21

Stargate Universe je úplně jiná, nenavazuje na předchozí standardy Sg1 ani Atlantidy. Nenajdete tady tým složenej z vtipálka, roštěnky, killera a geniálního vědce, který každej den zachraňujou svět během posledních pár minut. V universe jsou normální celkem nasraný lidi, z nich téměř nejchytřejší doktor je pěkná kurvička, stejně jako vlastně většina ostatních a mnohem víc než celou první řadu se snaží heknout heslo k hlavnímu počítači, který by McKay heknul za 3 minuty a 25 vteřin. Najde se tu pár krutejch dílů, ale všechno se to nese v dost ponurý atmosféře, vtípků naprostý minimum, ani se netěšim na další díly, jen sleduju, co bude.. a moc mě to nebere. Dá se přirovnat k BSG, hodně politiky, keců a odhalování povah lidí, ale BSG je rozhodně lepší.

• 30.4.2011  00:48

totální pakárna :)

• 4.1.2011  15:18
    Dexter (TV seriál) (2006)

"Je to seriál o masovym vrahovi, ale takovym kerýho fakt budeš mít ráda, koukni se na to.." tak takhle mi Spunky doporučil zkouknout Dextera. Ze začátku jsem ho teda moc ráda neměla, v některých chvílích sympatickej týpek a za chvíli s úplně nechutnym výrazem. Přesně tak, jak má asi bejt, Michael C. Hall rules! Každopádně po první řadě bylo jasno, že ho zbožňuju. Tenhle seriál má každou další řadu stejně dobrou nebo dokonce lepší, než byla ta předchozí (i když je to logicky nemožný, je to tak :) Příběhy jsou naprosto propracovaný do detailu, Dexterův brácha skvělej začátek, Triniti dokonalej hnus, poslední řada bez Rity (i když jsem jí to nepřála) s Lumen bomba.. Policejní metro Miami partička beng je super.. Dexter zatím ani jednou nezklamal, což o žádnym jinym seriálu asi říct nemůžu.

• 28.12.2010  15:22

Po velmi dlouhou dobu jsme se v kině tak nezasmáli jako u tohohle filmu. Navíc byl natáčen na našem gymplu, v našich třídách, ta kuchařka - stará šéfová :) je zcela identická zaměstnankyně školy a před patnácti lety nám na talíře kydala kaši úplně stejně :) Neznámí hlavní kluci herci jsou super plus. A Kristýna Lišková nám zcela učarovala :) Souhlasím s Enšpíglem chci ji v dalších a dalších filmech.

• 28.12.2010  15:14

S tímhle příběhem a hlavně hrdinou jsem se fakt ztotožnit nemohla, takže spíše než příběh (který teda nebyl nic extra) jsem sledovala Cillianův herecký výkon, je to borec. Ale tenhle film se mi prostě nelíbil..

• 15.11.2010  20:44
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Některý díly nic moc, ale totální ligovka s novym trenérem Ivanem Trojanem, a celkově bez Ondry Vetchýho by to nešlo, je výbornej.. velký plus je i výkon Luďka Soboty, je to dokonale uvolňující, když nehraje dementa, ale normálního člověka.

• 26.9.2010  20:52
    Stalo se (2008)

tenhle film je fakt moc.. záběry na stromy a pole ve větru, ze kterých má člověka jímat nebetyčná hrůza, kolem hlavních hrdinů visí na stromech oběšenci, lidi skákají ze střech a lehají si pod sekačky na trávu a Zooey řeší, že byla po práci v cukrárně v Joem a že to Markovi neřekla, ale že Joe pro ní nic neznamená a hororové finále se šílenou babou Jonesovou je vážně kvalita :)

• 26.1.2010  08:43
    Řekni, kdo tě zabil (TV seriál) (2007)

Seriál se super vyprávěcím stylem a pohádkovým výtvarným provedením, ale jinak je to takový jakoby na jedno brdo.. Každopádně Anna Friel je dokonalá roštěnka..

• 20.12.2009  00:09
    Avatar (2009)

Příběh víceméně žádný překvapení, od začátku je jasný, co bude dál, ale podívaná je to vskutku hodně luxusní..

• 30.11.2009  02:01
    Psycho 3 (1986)

nejsou už ty prasárny s matkou a jejím tělem trochu ohraný?? v tomhle filmu fakt už rozhodně jo :)

• 28.11.2009  23:22

Fakt hustá dáma s kufříčkem nás moc pobavila :)

• 1.11.2009  00:10
    Mariňák (2005)

Skvěle natočeno, naprosto mě to vtáhlo do děje a výborný pokoukání..

• 27.10.2009  16:10
    Zrůda (2003)

Výkon Charlize Theron je naprosto dokonalý, ale stačí vidět jednou :)

• 21.4.2009  14:06
    Stmívání (2008)

Upíry nijak zvláť nemusim, jsem spíš na zombíky, roboty nebo vetřelce, romantický filmy mě taky extra neberou, ale tenhle film mě prostě dostal.. Z racionálního pohledu jsem dala čtyři hvězdicky, ale pak jsem to prostě musela změnit na pět :) Má to dokonalou atmosféru.. zahráli to fakt na jedničku..

• 26.1.2009  21:57
    Ghost Rider (2007)

mega úlet

• 20.1.2009  20:21
    Burianův den žen s Eliškou Bučkovou (TV pořad) (2008)

Ne, Honza Burianů se chová jak nechutnej hulvát.

• 19.1.2009  21:07
    Tajemné zlo (1987)

Tak tohle je vážně scifi nářez..

• 28.10.2008  19:32

Skvělý pokoukáníčko. Admirál Cainová je naprosto dokonalá, fakt skvěle zahraná postava, hustá ženská. Škoda, že razor nepřináší nic moc novýho překvapivýho o Pegasusu pod její krutovládou, všechno už jsme věděli předem, teda kromě toho, že si to rozdávala se cylonkou..

<< předchozí 1 2