Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Klišovité jako nic jiného. Blbost, ubohost, trapnost. Nevydržím ani 10 minut.

Vylomeniny (2013) (pořad)

Zábava, zábava a zábava. Tento pořad je výborný, netradiční a rozhodně dobře baví. Myslím si, že si na tento typ humoru přijde snad každý. Jen škoda, že je natočeno tak málo dílů.

Partička (2011) (pořad)

Homor někdy možná balancující na hranici trapnosti a humánosti, většinou však zábavné, ale ne pro celé spektrum diváků.

Víkend (2005) (pořad)

Když jsou dobrá témata, jsou pro mě zajímavé a dobré i reportáže. Pokud jsou pro mě nezajímavá už témata, přepínám.

Avengers (2012)

Celé mi to přijde překombinované, až skoro tuctové. Vyšší hodnocení si film zaslouží zejména pro svou akci, které v něm je dost.

Hon na myš (1997)

Tento film si dost dobře pamatuju. Popadal jsem se u něj za břicho a smál se jako jeden dlouhý. Nevím, jak by to na mě působilo dnes, zřejmě už ne tak vtipně, ale kdo neviděl vůbec, tak při nějaké pohodové chvilce volna neurazí.

Bastardi (2010)

Jediné pozitivum na tomto filmu je, že se sem tam dokážu zasmát těm "hláškám", které ti spratci říkají. Ale jinak je to splátanina, děj naproto o ničem, hloupé.

Vinnetou (1963)

Co se týče westernovek, tak je to určitě špička a to bez ohledu na datum natočení. Mnoho lidí to sleduje v TV stále a stále. Nicméně mě to nikdy nebralo a nikdy brát nebude, jen dlouhé minuty keců a pak nepěkná akce.

Rumburak (1984)

Tyhle pohádky jsou podle mě už dávno překonané a nahrazené novýma, 3D animovanýma z USA.

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Se zajímavým hostem se to dá, ale to je jen málokdy. Většinou celkem nudné, na druhou stranu však přidávám hvězdičku za alespoň snahu vysílat dobré pořady, narozdíl od některých jiných novějších televizí.