Hra o trůny - Dračí kámen (2017) (epizoda)

"You have no respect for logic. And I have no respect for those with no respect for logic."

Metro (2004)

regulérně jsem fandi "creepovi", ani jedna z postav až na černocha si nezasloužili žít, ztráta iq

Whiplash (2014)

Myslel jsem si, že nikdo už geniální film nikdy nenatočí. Mýlil jsem se, díky Bohům.

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Už se těším až se místní intelektuální smetánka (kleopatra) snesou, plní pohoršení na tuto nebohou komedii a celý ji ve svém o povznešení chudém a erudovaném hněvu smetou svými *odpady.

Máma má raka (2016) (amatérský film) odpad!

Zklamání, dva slušný vtípky, dementní nechuťárny. Zmrhanej potenciál.

Sebevražedný oddíl (2016)

Film ve kterym je Jai Courtney dobrej? To už musí něco znamenat.

Nymfomanka, část II. (2013)

Pro boha, holte si kun, oh pardon, přirození! Mno, konečně režisér, který má koule na to natočit film se sexem a né s tim cenzurovaným, pod peřinovým nic, které je všude jinde. Kdo pro boha šuká pod peřinou. Jasně, film asi rozdrtí pár nevinných představ. A k tomu, že je film holé porno a spousta lidí kvůli tomu fňuká, sex nevypadá jako porno?! Jak říkám, když film nemá na to ukázat násilí, nemělo by v něm být žádné a to samé platí o sexu. Dále jsem byl velice nadšen faktem, že nám film neustále poskytuje dva úhly pohledu a neustálé kontrasty a možnosti pro filozofično a zamyšlení. Nymfomanka a panic. Rozkoš a domácí potrat jehlicí. Smrt a nový život. Dokonce bych se odvážil tvrdit, že snímek by ocenil i samotný Freud. Jediný co mně vadilo byl předvídatelné a laciný konec. A ty neholený kun, oh, vagíny. Bylo by přeci krásné kdyby režisér neztratil víru v lidstvo a natočil příjemnější konec.

Ovládací panel
5 bodů