Voorhees

Voorhees

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 27.5.2019  20:40
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

dělá se mi nevolno

• 28.12.2017  12:54

High budget filler.

• 21.7.2017  10:43

"You have no respect for logic. And I have no respect for those with no respect for logic."

• 19.2.2017  17:42
    Metro (2004)

regulérně jsem fandi "creepovi", ani jedna z postav až na černocha si nezasloužili žít, ztráta iq

• 14.2.2017  21:25
    Whiplash (2014)

Myslel jsem si, že nikdo už geniální film nikdy nenatočí. Mýlil jsem se, díky Bohům.

• 5.11.2016  19:01

Už se těším až se místní intelektuální smetánka (kleopatra) snesou, plní pohoršení na tuto nebohou komedii a celý ji ve svém o povznešení chudém a erudovaném hněvu smetou svými *odpady.

• 22.9.2016  10:07
    Máma má raka (amatérský film) (2016)

Zklamání, dva slušný vtípky, dementní nechuťárny. Zmrhanej potenciál.

• 16.8.2016  17:13

Dobrej nápad, lacinej akčňák.

• 8.8.2016  22:55

Film ve kterym je Jai Courtney dobrej? To už musí něco znamenat.

• 19.7.2016  12:20

Pro boha, holte si kun, oh pardon, přirození! Mno, konečně režisér, který má koule na to natočit film se sexem a né s tim cenzurovaným, pod peřinovým nic, které je všude jinde. Kdo pro boha šuká pod peřinou. Jasně, film asi rozdrtí pár nevinných představ. A k tomu, že je film holé porno a spousta lidí kvůli tomu fňuká, sex nevypadá jako porno?! Jak říkám, když film nemá na to ukázat násilí, nemělo by v něm být žádné a to samé platí o sexu. Dále jsem byl velice nadšen faktem, že nám film neustále poskytuje dva úhly pohledu a neustálé kontrasty a možnosti pro filozofično a zamyšlení. Nymfomanka a panic. Rozkoš a domácí potrat jehlicí. Smrt a nový život. Dokonce bych se odvážil tvrdit, že snímek by ocenil i samotný Freud. Jediný co mně vadilo byl předvídatelné a laciný konec. A ty neholený kun, oh, vagíny. Bylo by přeci krásné kdyby režisér neztratil víru v lidstvo a natočil příjemnější konec.

• 11.7.2016  10:06
    Hra o trůny - Série 5 (série) (2015)

Já vim, že je to hra o trůny, ale Bohové, tahle série byla ale blbost. Vyvražděné postavy nijak neposouvaly příběh a většinou umíraly jenom pro "shock value". A když se něco dalo odfláknout, tak se to odfláklo. Ach jo.

• 3.7.2016  21:11

Jde vidět, kam to všechno míří, všechny postavy na sever do války proti ice-zombie-ss což bylo prohlídnutelné již nějakou dobu. Nakonec si Danny opravdu bude muset vzít Jona Snowa, jenom by to D&D nemuseli dělat tak obvious už teď.

• 3.7.2016  21:05

Bohužel, film nemá ani zápletku, ani moc děje. Plytké nic. Obsahuje ohromné množství hluchých míst u kterých jsem kontroloval jestli se nezasekl přehrávač a ani ta hudba už nestojí za nic. Asi hlavní dějovou myšlenkou bylo zjistit od nově narekrutovaného profesora, co to tenkrát voldezmrdovi našuškal. A bohužel tady nám vznikl krásný plothole. Brumbál jezdil na výlety lovit viteály a potom se nad vzpomínkou zakuckává, jak je to děsivá novinka. Mno asi jsem měl napsat spoiler alert, ale beztak si to nikdo nikdy nepřečte a ve filmu se děje hovno.

• 22.6.2016  15:34

ZIG ZAG YOU ASSHOLE! ZIG ZAG.

• 22.5.2016  11:54

Star Wars epizoda 3 je největší zklamání od doby co jsem se narodil. V následujících 650 řádcích se pustím do toho, proč tenhle film nesnáším myslím si, že je takovým zklamáním, jakým je. 1-Všichni v tomhle filmu jsou hloupý retardi. A když píši všichni, myslím tím opravdu všechny. Můj milovaný Obi-Wan se stal otravným "hláškařem"[One liner], této epizody a už od začátku perlí. Když je mu oznámeno Palpatinem, že Saruman je zlý Sithský lord, Obi odpoví "Sithští lordi, jsou naše specialita." Počkat, CO? Ty a Anakin jste potkali jednoho a ten Obiho málem zabil a Anakinovi usekl ruku, tomu říkám specializace. Obi pak v průběhu filmu činí spousty obdobně stupidních rozhodnutí, jako například skočit mezi armádu droidů a doufat, že Genrál Grievous ho vyzve na duel. Co kdyby ho nechal rozstřílet na hadry? Anakin byl dement už ve druhém a prvním zklamání, ale tady dosáhl naprostých rekordů.Půlku filmu se nechává ovlivňovat Palpatinem, jakoby se nechumelilo. Palpatín dropuje jeden hint za druhym, že je Sith a chce An(r)ního otočit proti Jedi-ům a manipuluje jím tím nejvíc prokouknutelným způsobem. Navíc, když se pak ukáže, že lhal a neumí zachraňovat před smrtí, Anakin ho stále poslouchá. CO? Dokonce i syn bratrance, kterému je sedm prokoukl po dvaceti minutách, že Palpatin je zlej a snaží se ovládat Anakina. Ale jediové necítí nic?! To mě přivádí na další bod. Jediové si zasloužej umřít. Nic necítí, nic nechápou a dělaj tupý rozhodnutí. Při zatýkání Palpatina se dva nechaj zabít aniž by hnuli rukou. A víte proč? Protože to chtěl scénář. Když na mě letí dědek s mečem, zkusim se bránit a nečekám, až mě probodne, dobrá práce Mistři Jediové. A vše vyvrcholí, když Yoda spadne z 15 metrů a nevrátí se, aby Palpatina dorazil, ale uteče a "selže".. proč? Tohle je tak hloupý, že na to nevymyslím odpověď ani já. Palpatinův plán stojí na neskutečným množství náhod. Po podrobný analýze jsem ani nezjistil, co půlkou tahů vlsatně sledoval. A kriste, už nedokážu psát o hloupejch postavách dál. Popojedem 2-Film nemá emoce. Film je asexuální (jako Pražský holky). Jelikož všechny konverzace ve filmu se odehrávají v sedě, nebo při velice pomalé a nudné chůzi, film nemá možnost se jakkoliv projevovat a je nechutně nudnej. Pohyby kamer, osvětlení, rozestavení postav, výstavba scén atd. jsou velice důležité prvky, které tady nejsou. Všechny pohledy při rozhovorech jsou buď přes rameno, nebo přes rameno, Občas se máme možnost vidět při rozhovorech dokonce více tváří najednou a to exkluzivně, KDYŽ SEDĚJ! Občas se taky kouknou z okna. A veškeré emoce postav se tady evidentně musejí říkat nahlas, protože diváci jsou tupý a nedokážou ze scény vyčíst, jak se asi postava cítí (popřípadě z řeči těla). V původní trilogii, byly všechny souboje světelných mečů doprovázen emočními souboji a vždycky znamenali něco víc. Not anymore. V tomhle zklamání je všechno perfektně provedeno podle přesné choreografie. Inu samozřejmě, jak by mohl mít film taky nějaký emoce, když tu ani nejsou skutečné postavy se skutečnou hloubkou a charakterem. Nevěříte? Uděláme si test. Charakterizujte Mace Windova, zdejšího Yodu, Obi-Wana, Padmé, Anakina. Ups. 3-Zníčení lightsaberů a síly. Tohle se vlastně povedlo v jedničce a ve dvojce, takže krátce. Pamatujete, když jste viděli pětku a síla byla popsána jako něco záhadného, nadpřirozeného, co svazuje celý vesmír a proudí vším? Well, ne. Midichloriany. Síla jsou mikroorganismy (kurva). Kouzlo světelných mečů spočívalo v tom, že byly unikátní a když je někdo vytáhnul, znamenalo to něco velkého.Zde je však vidíme na každém rohu a jsou všude. Ergo, ztrácí svoji unikátnost. Ještě malá poznámka. Tohle jde ruku v ruce s tím, že naprosto ZNIČILI YODU!! V pátém díle Yoda tvrdí, že na velikosti nezáleží (díky bohu :D ), a že síla nespočívá v tom, jak silní jsme fyzicky a jak umíme bojovat a že k poražení nepřítele nepotřebujeme Světelný meč! Yoda byl Badass, dokázal všechno bez násilí a boje. Lucas evidentě zapomněl o čem byly původní film a tak i Yodovi vrazil meč a udělal z něj kripla. 4-K asexualitě filmů také přispívá i nechutné množství speciálních efektů. Všechno, 98% filmu jsou speciální efekty, které jsou často hnusný a viditelně umělý. Je válka, ale zdejší svět vypadá naprosto čistě a nedotknutě. Zlatý praktický efekty. Proč je podle mě poslední souboj ve filmu nejhorší duel v celém Star Wars? Protože na rozdíl od epizody 4,5,6 a 7je souboj jenom ohromná dávka speciálních efektů, které ve výsledku nic neznamenají. Jak jsem již psal, dřív byly duely o souboji na úplně jiný úrovni, než čistě fyzický. Tady ne, konflikt postav Anakina a Obiwana je tímto uplně přehlušen a souboj je opět bez emocí a přesně naplánovaný do detailu (což škodí). 5-Herectví. Ke všemu samozřejmě přispívají příšerně uboze naspaný dialogy, postavy a všechno. Obi wan a Anakin měli být přátelé, ale nemáme k tomu jediný důkaz. Anakin na Obiho furt nadává a jen velice vzácně si vymění vstřícné slovo. Dialogy jsou ubohý. 6-Nejlepší na filmu je to, co v něm vlastně ani neni. Nezničili Hana Sola, tím, že sem šouply další otravný dítě! Skvělá je opět hudba, jelikož Williams byl si jedinej člověk s mozkem, který na filmu pracoval. A humor. Humor je tu báječnej. Jeden příklad za všechny: "You are so beautiful. That´s because I am so much in love" :D :D :D a takhle nám Anakin a Padmé perlí už od "I love you, I truly deeply Love you." Star Wars zklamání 3, by ani nemusel být tak příšernej počin, jenže Lucasovi došly nápady a všechno strašně uspěchal a scénář psal nejspíš při škaredým průjmu po mexickém jídle. Kdyby si scénář po sobě přečetl, třeba by si všiml, jak je film nekonzistentní. Dokonce i já, jsem si připravil pro tohle poznámky! Věnoval jsem týhle splašce víc času, než Lucas tomuhle zklamání! 7-Výsledný produkt, je nekonzistentní mišmaš umělých efektů a neemočních soubojů, které ve výsledku nikoho nezajímaj. Ámen.

• 15.5.2016  22:48
    Sinister 2 (2015)

Pamatujete si když v jedničce bylo napětí a vybudovaná atmosféra? Já taky, tenhle film ne. Všechno co bylo v jedničce dobrý tady není nebo je špatný. A proč ukazujou bicistu Immortals hned na začátku? Jako v jedničce byl taky, ale nevědeli jsme to! Nepříběh tady vůbec nedává potencionálnímu univerzu šíři, neprobádává legendu Bugula nijak hloubš. BTW, matka za celej film nepotkala nic nadpřirozenýho a nakonci, když vzduchem lítaj věci je docela v pohodě. Tenhle film se ani nesnažil. Je to jenom stupidní drama o rodině co mě nezajímá a klukovi co kouká ve sklepě na béčkový snuff. Lehkej nad-odpad.

• 9.4.2016  20:51
    Oscar 2016 (TV pořad) (2016)

Další výkvět pokrytecké Americké společnosti. Ostuda.

• 5.4.2016  20:53
    Superman 4 (1987)

Hey, we have six dolars, let´s make a movie. - Flick Pick.

• 27.3.2016  23:57

Ben Affleck je Batman. Konec.

• 31.1.2016  15:18
    Zrození (2004)

Dvou minutových záběrů na neherecké tváře jsou ve filmu vskutku nervy drásající kvanta, chvilkami jsem si říkal, jestli se náhodou nezasekla televize. Pomalý, nudný, bez napětí, tichý a úplně plytký konec. Totální průser

• 24.1.2016  22:10
    Scream (TV seriál) (2015)

Pár dílů mě drželo v závislosti, pak to zesláblo. Finále bylo chvilku dobrý, chvilku ne, asi tak jako celý seriál, hlavně jeho druhá půlka. Neustálý připomínky toho jaký shit zrovna poslouchám , byly otravný, ale whatever... je to MTV. Každopádně uplný finále, bylo moc pěkný a zanechalo docela dost prostoru pro přemýšlení. Semtam nějakej plothole, sem tam napětí a hooooooodně chytrejch referencí. Tákže fajn. Joo a seriál jsem viděl celej, né jako něteří ko*oti tady, co viděli pilot a poslali sem hodnocení.

• 6.1.2016  23:17

Slabé. nekonsistentní a nehororové. American- Americké je to dost, hloupé, zbytečně brutální a plné klasických hororvých vad. Horror- Horor? Ne, málo možná lekaček, brutalita ano, ale to nedělá horor. Napětí? Žádné, atmosféra? podprůměrná. Story- Příběh? Kde, za 10 dílů se toho stalo mín než v páté sérii Game of Thrones a to bylo teprve sračka. Zklamání. Moderní horor je mrtvej.

• 24.12.2015  13:07
    Manowar: Hell on Earth III (koncert) (2003)

Nejslabší HoE, neukazuje nic moc nového co se hudby týče a má zdaleka nejhorší zvuk. Jsem hardcore fanda, ale tenhle díl je nejslabší. Ale, furt to má to svoje kouzlo, takže co mi zbývá.

• 20.8.2015  20:48
    Manowar: Hell on Earth (koncert) (1996)

Zdaleka nejlepší HoE vůbec! Dvojka toho měla víc do hudby, ale jednička má prostě všechno co takovejhle dokument potřebuje a hlavně všechno o čem Metal* je! Hudba, kurva nahlas, koncerty, šukáni od nevidim do nevidim a hlavně zábava! Takhle má vypadat život! Nejlepší dokumet vůbec (imo) bavil jsem se na 100% !!! * True Heavy Metal.

• 31.7.2015  18:50
    Bídníci (2012)

Muzikál má být o hudbě ne? A tady byla naprosto příšerně nudná! Takže tenhle film selhal hned v tom nejdůležitějším+ Kamera byla ztělestnením přesně toho co je dneska s kamerováním špatně. A ten nápad se zpíváním na place a né ve studiu, byl taky dost vedle. Ztráta času.

• 21.7.2015  04:13

TOHLE je definice fotbalu mezi filmama. Strašlivá sebe-a-ostatní-zesměšňující sračka co vypadá tak hrozně, že autor, do prdele co si ten člověk myslel? Vždyť to vypadá hůř než moje grafický násilí co plodim v Blendru. Jestli existuje peklo, tak tohle tam promítaj všem 6x denně.

• 18.7.2015  18:16
    Konečná (2013)

Tak to bylo hodně Cheesy. No, musim říct, že ta hlavní akční scéna byla naprosto úchvatná a to že při ní bylo 0 nebo minimum hudby tomu jedině přidalo. Krásný, groteskní nadsázce už jen ubližuje místy velice nevhodná vážnost. A začátek byl prostě divnej/špatnej (lehce), jako protiklad pomalejšího začátku je zase 4 hvězdičkový konec, kde Arnold naprosto září, ten člověk nemusí být Oskarový herec, on je prostě Arnold. PS: Dejte mi NĚKDO prosím důvod a ospravedlnění tomu dát 4 hvězdičky.

• 17.7.2015  01:32

Ale jó, srovnávejme Lotra a Hobbita. Po nějakym odstupu už vidim, že film neni ani zdaleka tak dokonalý jako Lotr, ale.. ALE furt je to slušná porce zábavy a docela obstojná adaptace knihy. Ano, film je naplněn spoustou akčních extravagncí a hloupostí a proto má pouze 3 hvězdy. Dobrý

• 17.7.2015  01:26

Kdybych mohl dát filmu víc než pět hvězdiček, tohle by byl jedinej film, který by je dostal. Je snad jediná věc, který tomuhle filmu chybí? Ne, nechápu jak tohohle Píta dokázal, po tom co se po letech znovu dívám na Hobbita se ptám ještě víc, jak? PS: Golfista je fakt čecháčkovskej dement ( a tohle nedělam, nikdy) .

• 11.7.2015  20:16

Ironií filmu je, že přesně ukazuje jak médie lžou a manipulujou slabomyslnejma lidma. Škoda, že lidi kdysi tahle díla nebrali jako varování. Další důvod proč nesnášet HG.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6