Fenomén Underground (2014) (seriál) odpad!

Dneska je hrozně v módě schazovat Komunismus a vynášet do nebe každýho kokota co proti komunistům stál. Např. "Magor" je vypatlanej čůrák píšící poezii na úrovni Somálce a uplně o ničem a hudba? No, hudba :D Tohle lhaní a glorifikování kreténů je fakt ubohý a mě fakt vyvádí z míry.

Noční můra v Elm Street (2010)

Tak jako miluju jedničku, jsem se těšil na tenhle remake. Od začátku jsem samozřejmě věděl, že nedostanu svýho milovanýho Freddyho, protože ho nehrál Robert, ale furt jsem se těšil. No a když jsem se konečně k filmu dostal, čekal jsem mrazivou brutální a krvavou úvodní scénu a místo toho jsem dostal trapný honění v motorestu. Film netrpí jenom Krugerem*, ale i přebytkem tý divný atmosféry, nebo spíš neatmosféry na kterou stejně trpěl Remake Pátku 13ýho a poslední díly nezvratného osudu. Surovost se vytratila a snové scény moc nefungujou. U půlky jsem přemýšlel jestli je to sen nebo "normální" scéna. Co nebylo vůbec špatný, byla krutá a bezcitná brutalita Krugera. Jackie sice totálně nesedí na F.K. ale zahrál ho na svoje "předpoklady" výborně. A pár hlášek se taky povedlo. "Why are u screaming when I have not cut u yet?" Celkově je film nakažen moderní nemocí neumění hororů, ale má pár fakt dobrejch momentů a konec byl výbornej. *-Jackie je dobrej herec, ale Krugre.. je prostě zabranej.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Za prvních 30 minut filmu se toho zníčí víc než za celou jedničku.. a tak se nám smutně a lacině už po druhé vytrácí kouzlo týhle série. Po špatný čtyřce přišla stejně špatná pětka, hrozná kamera, laciná akce a hlavní záporák naprosto tragickej. Ani Johnovo "kruci" už tak nějak nefunguje, halvně když zazní dvacetkrát, ale pár hlášek se povedlo. Od naprostý nulovosti to zachraňuje jenom sám wiliš, škoda že jsem se před tim koukal na jedničku... možná bych pak pár hvězdiček přihodil.

Hlava rodiny (2014) (pořad) odpad!

Proč se to vůbec natáčí?

Nic než pravda (2008) (pořad)

Nápad je to podle mě super, soutež takovej odpad neni. ALE, choděj do ní samí kreténi, který se snad za sebe styděj. A ten plešatej polozmrd co do lidí furt rejpe a seje ze sebe neuvěřitelný hovna je fakt kříž podle mě fakt dobrýho nápadu.

Lady Gaga - Poker Face (2008) (hudební videoklip)

Nevim jestli mam hodnotit hudbu nebo klip. Jestli klip tak asi všechny Gagoviny schytaj odpad, jestli hudbu tak +- 2/3 .

Prometheus (2012)

Lidi jsou hloupý, a proto, když film nemá viditelnou over-the-top "myšlenku" jím hned začnou pohrdat a koukat na něj kriticky. A že film má spoustu neodpovězených otázek? Star Wars, Alien, Predator a spousta dalších dnes již klasik, jsou samy o sobě uplně stejně nezopdovězené. Tak nebuďte troubove a zapněte mozek.

Manowar: Hell on Earth V (2010)

Víc kecání než hudby, což je vlastně docela dobře protože to je u HoE klasika a je fajn si poslechnout taky něco o kapele a jejich názory a co dělaj proč kdy jak. Ale jednička zůstává nepřekonána (asi) .