vorheese

okres Litoměřice

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>
    • 21.5.2004  20:36
    Gladiátor (2000)

V mém profilu se dočtete, že jedna z mála věcí, které nesnáším, je PATOS. Do filmového jazyka přeloženo: Nemám rád Gladiátora.

• 21.5.2004  20:32

Nejlepší film Miloše Formana spolu s nejlepším výkonem v kariéře Jima Carreyho. Jeden z mála filmů, který si opravdu zaslouží přízvisko "hořkosladký" (narozdíl od pseudohořkosladkých Hřebejků a Svěráků.)

• 21.5.2004  20:20

K tomuhle vynikajícímu filmu mám jednu jedinou výtku. Tom Cruise se ploužil ulicema strašně pomalu.

• 21.5.2004  20:17

Film, u kterého jsem poprvé usnul, napodruhé jsem se jím pronudil a až na třetí pokus mě úplně pohltil. Prostě film, který je chytřejší než já. Zůstat u toho jednoho shlédnutí, tak sem dám pravděpodobně dvě hvězdičky a nadávám na nudu a nestravitelnost. Naštěstí jsem svůj ubohý mozek donutil to všechno absorbovat a zjistil jsem tak, že Odysea je čirou filmovou symfonií.

• 21.5.2004  20:04

Tohle je pro mě asi vrchol žánru akční komedie. Arnold s Arnoldem (teď jsem se fakt nepřepsal) hlásí o sto šest ("Ženský...bez nich to nejde a zabít je nemůžeš") a tvoří dokonalou komediální dvojku. Scénář je vypiplaný do nejmenšího detailu. Prostě film, ke kterému se vždycky rád vracím, když si chci zvednout náladu.

• 21.5.2004  19:44
    Hra (1997)

V hlavní roli Fincherova genialita! Snímek s dokonale paranoidní atmosférou (srovnatelnou s Aronofského filmem Pí). Snímek u kterého nebudete vědět, co je hra a co realita...a navrch ještě vynikající pointa.

• 16.4.2004  22:09

V tomhle filmu najdete víc životních pravd, než ve všech dílech Bergmana, Kurosawi a Felliniho dohromady. A ještě k tomu je to sranda :-)

1 6 10 15 16 17 18 19 následující >>