Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Sci-Fi

Obsahy (39)

Saikometeurl geunyeoseok (2019) (TV seriál)

V bytovém komplexu Yeongseong vypukne velký požár, ve kterém zahynou oba rodiče malého chlapce Lee Ahna (Jin-young Park). Z hořící budovy ho hrdinsky zachrání středoškolák Kang Sung-Mo (Kwon Kim), který se o malého Lee Ahna začne po požáru starat. O týden později, po propuštění z nemocnice, se u Lee Ahna začne projevovat zvláštní schopnost, která mu při dotyku s předmětem či člověkem ukáže střípek minulosti daného předmětu či osoby. O 11 let později je z Kang Sung-Moa respektovaný prokurátor a z Lee Ahna středoškolák, který fláká školu jak může a raději než do školy chodí do pitevny pomáhat své kamarádce detektivce Eun Ji-Soo (Da-som Kim) „osahávat“ mrtvoly a pomáhat ji s hledáním důkazů. Do školy, kde chodí Lee Ahn, přestoupí nová studentka Yoon Jae-In (Ye-Eun Shin), která svou chytrostí a pragmatickým uvažováním ukazuje třídě a hlavně Lee Ahnovi, kterého při prvním setkání obvinila a udala na policii za šmírování, kde je jejich místo. Avšak i ona pod tvrdou slupkou skrývá tajemství, kvůli které Jae-In velmi trpí. I přes počáteční neshody se Yoon Jae-In a Lee An spřátelí a ten jí ochotně nabídne své schopnosti psychotronika, aby ji pomohl zjistit pravdu. Jejich spolupráci překazí nešťastná událost ve škole a jejich cesty se rozejdou, nicméně o dva roky později se opět setkávají jako policistka a psychotronik snažící se dostat na práva.

Když rozkvétá kamélie (2019) (TV seriál)

Dong-Baek (Kong Hyo-Jin) je svobodná matka a majitelka baru kamélie v malém městě Ongsan. Dong-Baek je místními silně ostrakizována a často i pomlouvána, ale ani tenhle přístup jejího okolí s ní nehne a nadále hrdě provozuje svůj bar, pomocí kterého se snaží životem protlouct a dobře vychovat svého syna Pil-Gua. Hwang Yong-Sik (Kang Ha-Neul) je dobrosrdečný a poctivý policista, který jako jeden z mála místních obyvatel vidí Dong-Baek jako úžasnou ženu hodnou obdivu a respektu za to, jak statečně bojuje se životem, který jí už od dětství přináší jen bolest. Hwang Yong-Sik se do Dong-Baek na první pohled zamiluje, ale ta ho považuje za divného a nechce s ním mít nic společného. Město Ongsan má i své temné tajemství v podobě sériových vražd, které se zde před lety odehrály, a jejich pachatele, kterého nikdy nenašli.

Don kihôte (2011) (TV seriál)

Masataka Shirota (Šóta Macuda) je nový sociální pracovník poradenského centra pro děti, kde pomáhají dětem, u kterých rodiče zanedbávají péči o dítě. Shirota je poctivý a nekonfliktní člověk, který se snaží být na všechny hodný, ale při jedné z kontrolních návštěv se Shirotovo vědomí přesune do těla nekompromisního jakuzáka Hitoshi Sabashimiho (Kacumi Takahaši), který o patro níže vybírá lichvu. Chvíli trvá, než se Sabashima a Shirota srovnají se skutečností, že si prohodili těla, ale rychle se shodnou, že dokud nezjistí, jak si vyměnit těla zpátky, budou vykonávat profesi toho druhého, aby nevzbudili podezření. Shirota tedy musí předstírat jakuzáckého bosse a Sabashima zase mírného sociálního pracovníka s otevřeným srdcem, ale ani jednomu to zrovna dvakrát nejde.

Vzpomínky na Alhambru (2018) (TV seriál)

Yoo Jin Woo je ředitelem investiční společnosti, kterému o půlnoci telefonuje neznámý muž s informacemi ohledně obchodu za 10 biliónů Wonů, které mu přislíbil jeho bývalý dobrý přítel a obchodní partner Cha Hyun Seok. Mladík se ovšem nakonec rozhodl obchod uzavřít s ředitelem Yoo Jin Wooem, který nemá vůbec tušení, o co jde. Bližší informace už mu nestačí podat a posílá mu e-mail s podrobnostmi a požádá ho, aby na něho počkal ve španělské Granadě v hostelu Bonita. Ředitel Woo si otevře e-mail, který mu neznámý muž zaslal, a okamžitě se z Barcelony vydává do Granady. Yoo Jin Woo se ubytuje v hostelu Bonita, který patří Jung Hee Joo. Ještě před svítáním si jde na vlastní kůži vyzkoušet to, co mu neznámý muž chce prodat. Jedná se o obchod s fantastickou hrou, která využívá technologii inteligentních čoček pro navození rozšířené reality. Tenhle obchod si nemůže nechat ujít, a proto začne rychle pátrat po neznámém muži, který mu zavolal.

Toki no tabibito (1986)

V daleké budoucnosti v době nového kalendářního věku 392 ukradne Agino Jiro stroj času, který se při útěku poškodí, a Jiro skončí v japonském Tokiu 80. let. Aby mohl Jiro pokračovat dále do minulosti, ukradne kameramanské auto, do kterého nainstaluje časový synchronizátor, který umožňuje skoky v čase. Při Jirově krádeži se v autě nachází další čtyři lidé, které s sebou Jiro nechtěně vezme do minulosti. Jiro si musí rychle onu čtveřici získat na svou stranu a spolupracovat, aby v minulosti dokázali přežít. K tomu všemu Jira nahání lovec časových uprchlíků, který se ho snaží dopadnout všemi dostupnými prostředky.

Binbógami ga! (2012) (TV seriál)

Ichiko Sakura má téměř všechno, co by si dvka na střední škole mohla přát. Je bohatá, chytrá, krásná a kluky obletovaná. Vlastní obrovské množství štěstí a nevědomky ho i vysává z ostatních lidí, kteří se kolem ní motají delší dobu. Tahle nerovnováha se musí napravit a proto bohové vyšlou Momiji, bohyni chudoby. Ta má za úkol vysát z Ichiko její nadměrné štěstí a opět nastolit rovnováhu štěstěni a smůly, jenže Ichiko si svoje štěstí nechce nechat vzít a tak začíná boj mezi ní a bohyni chudoby.

Mudazumo naki kaikaku: The Legend of Koizumi (2010)

Hlavním hrdinou je bývalý japonský premiér Junichiro Koizumi. V tomto podivuhodném, avšak velmi vtipném počinu si Koizumi zahraje roli zachránce Japonska. Ve hře Mahjong postupně bojuje se severokorejskými vůdci, čínským prezidentem a slavným Mao Ce-tungem.

Ranma ½: Akumu! Shunmin kō (2008)

V tomto nejnovějším bonusovém díle se Akane, a vlastně i všichni ostatní, dostanou do pěkného maléru. Akane vdechne kadidlo hlubokého spánku, které vám zaručí spokojený spánek až do jara a jako bonus se onen člověk brání jakémukoliv útoku. Ranma a jeho přátelé, no vlastně i nepřátelé, se budou snažit svými útoky a lstmi Akaneho probudit, podaří se jim to?

Ranma ½ SUPER (1995)

Další tři příběhy ze života snoubenců Ranmy a Akane. Tentokrát tu máme tři bonusové strašidelné díly, kde se podíváme například do strašidelné jeskyně, kde podle legendy každý pár, který projde jeskyní se ihned rozejde, čehož samozřejmě nemůžou nevyužít Shampoo, Ukyo, Ryoga a další, kteří by těžili z rozchodu Ranmy a Akane. Přečká láska Akane a Ranmy tvrdou zkoušku? A jsou vůbec ti dva do sebe zamilovaní?

Ranma ½ OAV (1993) (TV seriál)

Snoubenci Tendo Akane a Saotome Ranma již delší čas zažívají útrapy i radosti toho, že je jejich otcové zasnoubili proti jejich vůli. V těchto šesti 25minutových dílech uvidíme například jak Shampoo přestane být do Ranmy zamilovaná, oslavíme Vánoce v domě Tendových a dozvíme se proč Akane neumí vařit.

Ranma ½ Special (1994) (TV seriál)

Akane byla kdysi dávno zachráněna před hrozivou obludou podivným a tajemným chlapcem, jenž jí věnoval přívěsek s rohem. Akane se vydává na místo, kde ji před lety onen chlapec zachránil, do Ryugenzawymu, což je místo, kde žijí různá a hlavně obrovská stvoření. Před nebezpečím ji opět zachrání tajemný kluk. Akane pozná svého dětského zachránce, který se jí představí jako Shinnosuke, jenž zde se svým dědou střeží místo obývané obrovskými zvířaty a protože Akane nikomu o svém náhlém výletu nic neřekla, je Ranma donucen jako její snoubenec vydat se na záchranou výpravu.

Ranma 1/2: Nettó hen (1989) (TV seriál)

Ranma ½: Nettō-hen je oficiální název všech dílů druhé až sedmé řady. Ranma i Akane nadále prožívají různá dobrodružství spojená s jejich rodinami a věčnými rivaly Ryogou, Shampoo, Kodachi, Kunem a dalšími. Legendární anime seriál o klukovi, který se po polití studenou vodou mění v holku, se stal ve světě obrovským hitem. Seriál má již přes 140 epizod plných soubojů, zábavy a napětí.

Toriko (2011) (TV seriál)

Představte si svět, ve kterém tím nejdůležitějším faktorem je jídlo, a přesně v tomhle světě žije světoznámý gurmánský lovec Toriko. Toriko cestuje po celém světě a loví nejrůznější ingredience, což jsou různé druhy prapodivných zvířat, které mají vždy svou jedinečnou chuť. Důvodem proč Toriko cestuje po celém světě a loví stále nové a nové ingredience je jeho sen, sen vytvořit si své vlastní kompletní menu. Během výpravy mu bude dělat společnost svérázný kuchař Komatsu.

Star Ocean EX (2001) (TV seriál)

Claude C. Kenni je na své první vesmírné misi pod velením svého otce admirála Ronixe J. Kenni. Jejich loď po dramatické srážce s asteroidem havaruje. Při prozkoumávání okolí najde Claude zdánlivě porouchaný tajemný přístroj, který ho magnetickým polem přenese na neznámou planetu. Než se stačí rozkoukat, čeká jej první tuhý souboj proti přerostlé gorile. Při této akci zachrání dívku jménem Rena a právě tímto okamžikem začíná Claudeův nový život plný dobrodružství.

Bartender (2006) (TV seriál)

V temných uličkách čtvrti Ginza v Tokyu najdeme bar Edenhall, do kterého vedou nezvykle těžké dveře. Místní geniální barman Sasakura Ryuu je příjemný chlapík, který okouzlí každého hosta nejen svými skvělými drinky, ale taky pozorností, pohostinností a trpělivostí naslouchat druhým. Sasakura Ryuu je člověkem na svém místě, který dokáže poradit hostům v tíživých situacích pomocí svých skvělých nápojů.

Black Lagoon (2006) (TV seriál)

Okajima Rokuro je naprosto běžný úředník, kterých jsou v Japonsku tisíce. Je to ten typ, který si nechá vše líbit, třebaže mu nevadí posluhování svým šéfům, nebo ubohé pracovní večeře se svými klienty. Není se čemu divit že má Rokuro svého života až po krk. Zlom nastane v den, kdy má Rokuro na první pohled odpočinkový úkol, přejet na lodi přes Čínské moře a předat jeden disk. Jenže jedna skupina žoldáků má na tento disk velký zálusk a tak si ho vezmou, a k tomu jako rukojmí Rokura. Během následujících dní se Rokura, kterého si žoldáci pojmenovali prostě Rock, s únosci spřátelí…

Asterix a Kleopatra (1968)

Náš příběh začíná v dalekém Egyptě v městě Alexandria kde vládne královna královen Kleopatra. Úkolem je pověřen nepříliš dobrý architekt Edifis. Aby ukázala Césarovi že její lid je stále ještě velký postaví mu nádherný palác za pouhé 3 měsíce. Aby to stihl potřebuje pomoc proto se vydává do daleké Gálie, aby zde našel místního druida a přítele panoramixe. Ten se vydává do Egypta i s Asterixem,Obelixem i pejskem Idefixem aby Edifovi pomohl splnit úkol.

Fullmetal Panic! The Second Raid (2005) (TV seriál)

Po původním FMP a FMP Fumoffu je tu již třetí pokračování díl úspešného japonského anime. Ve FMP The Second Raid se děj vrací k soubojům s mechanickými roboty, kteří v The Second Raid hrají důležitou roli. Seržant Sousuke Sagara bojující s Arbalestem, společně se Seržantem Kurzem webrem, Seržantkou majorem Melisou Mao a celou organizací Mithril budou svádět tuhé boje proti novým nepřátelům, kteří jsou v The Second Raid hodně silní, třeba v podobě brutálních lesbických sester. Ale i Kaname Chidori si bude muset párkrát poradit bez svého strážce seržanta Sagary. Taky Sagara si projde charakterovým vývojem jenž překvapí nejednoho z vás. Ve 13-dílném pokračování FMP The Second Raid uvidíte více akce, dramatického děje i romantiky, ale taky dávku vtipních dialogů.

Reklama

Reklama

Reklama