Zkáza Ecobanu (2003)

Jako jo dalo se to animace byla skvělá třeba déšť vypadal dost dobře, ale moc táhlý a hlavně celkem nudný děj. Mohli z toho vyždímat víc.

Zlatíčka (1998) (pořad)

No tohle se jěště dalo 32%.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Nejpohádkovější česká pohádka vůbec (aspoň podle mě) skvělá hudba a pěvecké výkony k tomu ta pohádkovost a o hercích už ani nemluvě, skvost mezi českými pohádkami.U mě jasných 95%.

Ztracený svět (1999) (seriál)

Na tenhle seriál mám jen hezké vzpomínky a jako malý jsem si nenechal ujít ani jeden díl. Skvělé odreagování a zábava.

12 opic (1995)

Slabý Bruce willis ale za to skvělý Brad Pitt, tenhle film mi přišel takový bezduchý kde na konci zjistíte že všechno je jen smyčka a že jsme jen herci kteří nemůžou změni to co se již stalo tudíž změnit minulost NELZE jestli mi to chtěli prostřednictvím tohohle film tohle to říct tak to ani nemuseli točit prakticky to nebyl běh událostí ale jen jsme sledovaly to co se stalo v minulsoti stalo se v soucasnosti a stane se ještě milionkrát znova a znova, ale stejně přijdem na to že to dopadne stejně a proto mě tahle smyčka s příběhem jednoho chlapa který vůbec nic neovlivnil moc nezaujala to jsme taky mohli sledovat příběh nějakého cukráře který taky do toho nijak nezasáhl. Hloupý pokus udělat nějaký přelomový nebo dokonce "kultovní film "35%.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Jasně nejlepší díl ze všech zfilmovaných verzí Asterixových a obelixových dobrodružství.

127 hodin (2010)

Revoluční film co se týče kamery. 127 hodin je průkopník nového stylu kamerového snímání, to je jisté. Dávám parádních 75%.

3-iron (2004)

Tohle je opravdu unikát vidět film který skoro nemá žádné repliky a přitom je to docela zajímavý a koukatelný film, je to lepší než to zní.