Jambok geunmu (2005)

Komedie od které jsem čekal trochu něco jiného. Herečka co ztvárnila hlavní hrdinku mi celý film přišla, že se jí tenhle film natáčet moc nechce a z toho jejího věčně otráveného obličeje jsem se otrávil i já 43%.

B-hyeong namjachingu (2005)

Film s hlavním hrdinou, kterého by jste nejraději nakopaly do prdele a hrdinkou, kterou by jste do té prdele nakopaly třikrát. Myslím, že naše evropské ženy musejí být tímto filmem trochu uražené 32%.

Old Boy (2003)

Onehdy, když jsem na tohle koukal, tak jsem ještě moc nečetl synopse k filmů a prostě do toho skočil. Film mě celkem bavil, ale nebyl to ten typ filmů u kterého mám přilepené oči na obrazovce a v puse žvýkám deku. Konec filmu dělá tento film jakým je, protože průběh se celou dobu nezdá být ničím významným, ale s vyvrcholením zápletky si člověk řekne, že tento film je docela dobře promyšlený thriller.

Tajemná zahrada (2010) (seriál)

Když jsem dokoukal asi tak 2/3, tak jsem netušil do jaké úrovně se dorama dostane v poslední třetině. Šel jsem do tohoto seriálu docela skepticky, protože nejednou mě vysoká hodnocení navnadila, ale dostalo se mi zklamání. Tady to, ale neplatí... Parádní příběh s nádechem záhadné síly, humor, který baví a romance zvládnutá na jedničku. Tato dorama si zaslouží plné hodnocení a už se těším až si na ní podívám někdy znovu 95%.

Cheongdamdong aeliseu (2012) (seriál)

Začátek byl velmi dobrý a je jen škoda, že nepokračoval ve stejném duchu o něco déle. Už jsem si zvykl, že je první polovina korejských seriálů podstatně lepší, než ta druhá a tak mě často nezbývá nic jiného než doufat, že tvůrci konec nepokazí a já těch několik hodin nestrávil civěním na televizi zbytečně. Naštěstí to do sebe, tak nějak zapadlo a jako celek hodnotím tento seriál jako ukázkový průměr.

Arahan jangpung daejakjeon (2004)

No na to jaká to byla blbost mě film bavil od začátku až do konce. Film je takovým pomrknutím na slavné východoasijské bojové filmy s létajícími pěstmi. Nečekal jsem to, ale musím připustit, že mě film dostal 85%.

Geunyeonleul mooleumyeon gancheob (2004)

Tak tenhle film byl pro mě obrovské zklamání. Zápletka slibovala docela poutavý příběh, ale ten se nějak nepovedl. Tak nějak mě to od poloviny přestalo bavit a úplný závěr filmu mi vůbec nedával smysl. Tohle zkrátka nebyl film pro mě 35%.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Asi nejlepší romantický film jaký jsem kdy viděl. Svým osobitým humorem skvěle zapadl do této romanticko-dramatického filmu a mě mrzí jen fakt, že nedostanu další film, kde uvidím, „dívku“ jak mlátí Gyeon-wooa a vyhrožuje mu smrtí. Film mě rozesmál, podivil i rozesmutnil... Na tenhle film nikdy nezapomenu 97%.

Grimm - Slepá láska (2017) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod šesté série. Tenhle zábavný díl perfektně sednul do pochmurné až hororové šesté série. Díl jsem si skvěle užil a jsem rád, že takový díl natočili.