Cat Shit One: The Animated Series (2010)

Sice to nebyla žádná komedie, ale za to to bylo zajímavé, originální a svěží 22 minutová akce. Dávám 90%.

GTO (1999) (seriál)

Skvělá záležitsot, kam se hrabe Spike Spiegel z Bebopa, Onizuka Ekichi je saqra borec, který dokáže zvednout náladu svým vystupováním a přitom nic z toho nepředstírá a za celý seriál si na nic nehraje a je sám sebou.

Expendables: Postradatelní (2010)

Tat takhle má vypadat moderní akční film je v něm všechno přestřelky, bojové umění, umění nože a další. Herecké obsazení je jedno z hlavních lákadel filmu, Stallone dovedně skloubil akční hvězdy posledních 30 let do jednoho filmu. Místy evidentní snaha Stallona o spusty hlášek, někdy i podařených 86%.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Úžasné pokračování už tak super povedené série nejvíc mě dostal "Španělský Buzz", Ken s Barbie a taky na konci hračka Totoro, kterou jsem tam fakt nečekal. Andy není jedinný člověk, který s nima vyrostl, stejně tak jsem vyrostl i já. Přesto bude mít v mém srdci série Toy Story vždy specální místo 94%.

Planetes (2003) (seriál)

Zapoměnte na Bebopa, tohle je ůplně jiná liga, která předčí i misty nudného Bebopa v mnoha ohledech. Vesmírní popeláři jsou dramatickým, napínavím a humorným seriálem, od kterého se jen těžko odtrhnete 94%.

Smrtonosná past (1988)

Nesmrtelný a výborně hláškující John McClane proti přesile nepřátel v čele s charismatickým (šílením) Hansem skvělá akční záležitost 87%.