Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Sci-Fi

12 opic (1995)

Slabý Bruce willis ale za to skvělý Brad Pitt, tenhle film mi přišel takový bezduchý kde na konci zjistíte že všechno je jen smyčka a že jsme jen herci kteří nemůžou změni to co se již stalo tudíž změnit minulost NELZE jestli mi to chtěli prostřednictvím tohohle film tohle to říct tak to ani nemuseli točit prakticky to nebyl běh událostí ale jen jsme sledovaly to co se stalo v minulsoti stalo se v soucasnosti a stane se ještě milionkrát znova a znova, ale stejně přijdem na to že to dopadne stejně a proto mě tahle smyčka s příběhem jednoho chlapa který vůbec nic neovlivnil moc nezaujala to jsme taky mohli sledovat příběh nějakého cukráře který taky do toho nijak nezasáhl. Hloupý pokus udělat nějaký přelomový nebo dokonce "kultovní film "35%.

plakát

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Jasně nejlepší díl ze všech zfilmovaných verzí Asterixových a obelixových dobrodružství.

127 hodin (2010)

Revoluční film co se týče kamery. 127 hodin je průkopník nového stylu kamerového snímání, to je jisté. Dávám parádních 75%.

3-iron (2004)

Tohle je opravdu unikát vidět film který skoro nemá žádné repliky a přitom je to docela zajímavý a koukatelný film, je to lepší než to zní.

Africká Královna (1951)

Katherine Hepburnová je moje nejoblíbenější herečka, a na tenhle film jsem čekal jak desetiletý kluk na vánoce moje očekávaní se naplnilo měrou vrchovatou k už tradičně skvělé Hepburnové se přidala ikona Hollywoodu Humphrey Bogart. Herecký koncert těchhle dvou byl fantastický přičemž Oskar pro Bogarta zasloužený, nikdy nezapomenu na scénu když Bogart vleze do močálu a táhne loď nebo finální scénu na německé loďi, opravdu nezapomenutelný zážitek.

plakát

Agent bez minulosti (2002)

Moc dobrý film s Mattem Damonem a Franki Potente. Tajemno řešeno za pochodu a s grácií Jasona Bourneho. Musím vyzdvihnout fakt, že při srážek aut a motorek v Pařížské honičce nelítaly a neexplodovaly auta jako při bombovém útoku, už jen tohle dává filmu status optimálně reálného oproti ostatním americkím akčním thrilerům. Ani bych se nedivil kdyby měl tenhle film kolem devadesáti procent, já tomu dávám pět hvězd a 91%. Jeden z nejlepších filmů co jsem za poslední rok viděl.

Agiwa na (2008)

Velmi dobrá oddechovka, která mile překvapila. Geun-seok Jang se mi jevil velmi přirozeně, i když občas mi postava Joon-soona v někrterých místech přišla taková prázdná, možná to tak mělo být :-). U mě si to těch 81% určitě zaslouží.

plakát

Ajťáci (2006) (TV seriál)

Další skvělý anglický sitcom plný anglického humoru. Jen jeden nedostatek ale výrazný je ten že je velmi málo dílů z tak kvalitního materiálu mohli vytěžit víc dílů, ale možná někdy něco přibude. No uvidíme.

Aladin (1992)

Druhá půlka zvedá lesk celého filmu, ač charaktery postav jsou sympatické, tak nejlepší a pro mě nejpamátnějším postavou byl koberec s džinem 74%.

plakát

Ameriko, zpívej! (2020) (TV pořad)

Ve srovnání s španělskou verzí, která vyšla jako první tato americká nijak zvlášť nezaostává. Chce to pár dílů, aby jste si na extravagantního Titusse zvykli, ale pak už to je v pohodě a dá se na to docela dobře koukat. Každopádně ať už udělají verzi z kteroukoliv zemí, tak jediná proměnná bude jaký přístup a charisma bude mít moderátor jinak je úplně jedno z jaké země jsou soutěžící, kteří se v podstatě jen vlní, zpívají a občas odpoví na nějakou tu otázku.