janek85

Tak tohle byla sila!!!

• 11.10.2016  22:23

Psycho!

• 21.1.2016  23:24

No to me po...! Na koncinjsem cumel s otevrenou hubou. Docela kvalitni dramo.

• 2.1.2016  18:19
    Správná holka (TV film) (2015)

Nahodou fajn romanticky film. Vykony hercu byly opravdu beckove, ale rozhodne ten film neodsuzuju.

• 8.1.2015  00:34
    Nezralé maliny (TV film) (1980)

Vynikajici inscenace. Hodne se mi libilo obsazeni, kdy uz stari, prevazne prvorepublikovi herci, jako Nedbal, Pesek a Filipovsky zahrali velice kvalitne. Takovy remake filmu Cesta do hlubin studakovy duse, kde jsme je mohli spartrit taky pohromade, ale o 42 let drive. Klobouk dolu za vykony, hodne povedene!

• 16.11.2014  15:11

Vynikajici snimek Georgese Meliese. Povedene triky, bavil jsem se!:)

• 11.6.2011  07:41
    Lidice (2011)

Musím říct, že tento snímek na mě hodně zapůsobil. Poslední dobou na mě filmy působí hodně silně, tenhle ještě více, kvůli válečné atmosféře. Nevím, co se stalo, ale při tomhle filmu mi hodně věcí došlo. Došla mi ta bezmocnost války, smutek a vše kolem toho. Opravdu silný film. Mimo: Navíc jsem tam šel s nejkrásnější holkou na světě, tak to bylo takové roztomilé :).

• 29.5.2011  22:45
    Melancholia (2011)

Musím říct, že tohle byl jeden z nejzásadnějších filmů mého života. Nejvíce mě dostávala hudba, to musel složit nějaký totální genius. Celá atmosféra byla magická, schizofrenická, nejasná, strašidelná, bezmocná.

• 27.7.2010  21:35

Totální psyacho, nemám k němu slov. Ke konci filmu jsem se už uplně ztratil. K výkonům není co dodávat, DiCaprio opět skvělý. Idelální film na večer.

• 21.7.2010  18:35
    Ztracena ve tmě (TV film) (2007)

Tak film mě docela nadchnul, čekal jsem mořná míň, ale velice mne překvapil.

• 9.4.2010  21:07
    Lolita (1997)

No, rozhodl jsem se napsat komentář až po delší době. Film mě teda hodně moc oslovil. Lolitu hraje opravdu hezká herečka. Okouzlila mě natolik, že se mi o tom filmu zdálo. Opravdu skvěle to zahrála. Co se týče Ironse, tak můžu říct na jeho osobu jen to nejlepší, on se přímo do té role hodil. On sám o sobě vypadá tak úchylně, že se tam vážně hodí. Film na mě hodně moc způsobil a ještě teď na něj vzpomínám.

• 9.10.2009  09:12
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Můj bože, vy se tady opravdu nudíte...

• 29.8.2009  10:26

No, tak já měl teda jako dost. Já neměl Tarantina nijak moc v oblibě. Postupně jsem si k němu dělal nějaký vztah, který vyvrcholil právě tímto filmem. Tarantino si vzal velký šálek, udělat válečný film. Jeho dosavadní filmy byli sobě hodně podobné, tento byl o hodně jiný, a to mi dává za pravdu, že dokáže udělat jakýkoli film, a to dost kvalitně. Ve filmu jsem vnímal, že nějaké náznaky z jeho dřívější tvorby tam rozhodně byly, takže si zachoval takový ten svůj kult. Film byl skoro dokonalý, hlavně mě dostal konec. Kdybych mohl, složím Tarantinovi chvalozpěv. A během 3 dnů se dostat na 128. příčku, to je teda síla.

• 30.7.2009  11:01

Ou, tak z počátku jsem filmu nerozuměl, ale postupně mi bylo vše jasné. Začátek bych popsal jako totální psychedelii. Vůbec jsem nevěděl, proč dělají takové brutální věci. Uprostřed filmu jsem byl už v obraze. Zvláštnější film jsem v životě neviděl, v tom také je jeho kouzlo. Líbily se mi hlavně interiéry bytů, kde se film točil. Malcolm McDowell mi připadal jako totální psychouš, hlavně ty jeho oči a úsměv. Zahrál to opravdu skvěle. Moc slov k tomu nemám a film se mi hodně moc líbil.

• 11.7.2009  17:43
    Big Lebowski (1998)

Na tento film jsem neměl vůbec tužbu se koukat. Pak mi ho půjčila kamarádka a já se na něj kouknul. Film se mi moc líbil. Na filmu se mi nejvíce líbil ten humor. Taky výkon hlavního herce byl kvalitní. Pořádně jsem se u něj nasmál.

• 23.5.2009  07:46

Na tento fil jsem narazil opravdu náhodou. Už i ten název mě docela zaujal. Příběh je s hodně zajímavým námětem. Nevím, zda je to podle skutečné události, ale proč nemůže? Takové věci se po světě dějí. Myslím si, že by se takové náměty měly více zfilmovávat, ať lidé vědí, co se ve školách děje. Teď přejdu k hodnocení samostatných sektorů: Rozohodně chválím 2 hlavní herce. A taky chladnou Jodie Fosterovou. Atmosréfa byla opravdu ponurá. Film se mi moc líbil a doporučuji ho všem zhlédnout. 80%

• 15.2.2009  21:37
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Zatím po prvním díle je to velice povedené, uvidíme, co bude za týden.

• 4.2.2009  14:29

Musím jistě říct, že ačkoli jsem moc neměl v plánu se na tento film koukat, tak mě teda chytil. Děj se sice táhne jako špageta, ale pociťoval jsem v něm dramatické scény. Jen jsem nechápal tu soudkyni, protože často byla přetažena a že by jí to nějak vadilo... Ale určitě to je kvalitní snímek a doporučím ho milovníkům dramatu.

• 28.12.2008  20:52
    The Rutles (TV film) (1978)

JohnyD: Ještě znej Beatles a pak se na to mrkni ;-)

• 23.9.2008  15:32
    Tobruk (2008)

No, Tobruk bude pro mne od chvíle, kdy jsem to viděl pojem. Na mě strašně mooc zapůsobil, ještě teď na něj myslím. Hlavně mě zaujaly na filmu efekty, to bylo prostě skoro dokonalé, dokonalost neexistuje. Hodně taky chválím herce, skoro neznámí herci, tedy aspoň pro mne, a zahrají to tak moc bravurně. Nemám k filmu výhrady, kvalita od našich českých herců, režiséra a mnoha dalších. 90%

• 3.8.2008  17:23
    Hitlerovi muži (TV seriál) (1996)

Opravdu hutný doument...

• 25.7.2008  20:59

No, nemůžu souhlasit... mi se tento válečný snímek náhodou líbil. Henry Silva v něm opravdu špatný nebyl. Strašn moc se mi líbila hudba... musím dát 4* 75%

• 18.7.2008  12:59
    Vlákna (TV film) (1984)

No, tak já mám teda dost. To je možná jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl. Následky nukleární války, prostě brrrrrrr. Rozhodně velice dobře udělaný dokument, hodně efektů, to taky k tomu patří. Určitě 5*. 95%

• 15.7.2008  15:51
    Šifra (TV film) (2003)

No, musím konstatovat, že tohle bylo drama na vyšší úrovni. Nemohu s některými uživateli být za jedno, protože se jim to zdálo nedramatické. Herecké výkony se mi zdály celkem povedené, obzvláště chci vyzvednout malého Toma Sangstera. Líbilo se mi to, a nevím, prosč ostatním ne. 75%

• 28.6.2008  08:07

A to jako bylo co? :D

• 1.5.2008  14:19
    Shutter (2004)

Na Japonce povedené ;-)... hodně se mi na filmu líbílo, že jsem byl celou dobu napjatý a pokaždé, když se ozval jakýkoli zvu, tak jsem sebou škubl. Výkony herců byli povzbudivé, dá se říci skvělé... Japonský film nemám probádaný, ale dle tohoto věřím, že bude dobrý. 75%

• 13.3.2008  18:01
    Pianista (2002)

No, dámy a pánové, to je opravdu vrchol ve světové kinematografii ohledně Židů. Tady jsou vidět veškeré hnusárny a to nejhorší, co se kdy mohlo v životě stát. Film doopravdy zachycuje to, co se v té době opravdu dělo. Film je na začátku a ke konci doprovázen elice nádhernou hudbou. Efekty, jak jsem již řákal, jsou na opravdu realistické úrovni. Z lidského hlediska je to humus, ale z filmového je to opravdu skvost. 90%

• 23.2.2008  18:21

Vcelku průměrná pohádka a trošku i úchylná. Úchylná proto, že tam bylo spousta hádanek typu " je to velké a dostane se to do malé díry"... to je prostě Troška. Ale jinak se vesměs povedla, čuměl jsem, že herec Jan Dolanský hrál kladnou roli, já ho znám z filmů, kde hrává různé gangstery a podobně. Byla to taková normální pohádka... 50%

• 21.2.2008  16:46

No, nebyl to vůbec špatný snímek, já nejsem přeborník v tomhle směru, směru japonského anime, takže o tom zase tak moc nevím, ale z pohledu amatéra se mi to zdálo jako podařený snímek a odpovídá tomu i hodnocení...Taky jsem asi udělal blbost, že jsem se díval jenom na tento snímek, a ne na ostatní...78%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8