• Krátkometrážní

Bečička (1971) (TV film)

Tohle je výborná televizní inscenace. Jak se na to tak dívám od začátku, tak se mi to zdálo napřed na 4* a potom konec a střed to jistili, takže nakonec na 5*. Tady u tohoto filmu bylo skvělé herecké obsazení. Marie Vášová hrála poněkud vyčůranou starou bábu. Jaroslav Moučka hrál statkáře, ale co předváděli za skvělý herecký koncert, to bylo něco k podívání. Naprostý úžas. Skvělé zahrané. Trochu mě ale mrzelo, že je to černobíle, na ten rok výroby 1971 by to už mohlo být barevné, ale to je jen detail. Celkový pohled:Naprostý úžas ve mě vytvořil tento film, radost i pobavení.90%Přístupnost:přístupný

Big Lebowski (1998)

Na tento film jsem neměl vůbec tužbu se koukat. Pak mi ho půjčila kamarádka a já se na něj kouknul. Film se mi moc líbil. Na filmu se mi nejvíce líbil ten humor. Taky výkon hlavního herce byl kvalitní. Pořádně jsem se u něj nasmál.

Blokáda (1977)

Velice dobře a kvalitně zpracovaný válečný film o obléhání Leningradu. Ve filmu se setkáme s obyvateli Leningradu, kterým se v té době žilo opravdu hrozivě, 1 000 000 mrtvých obyvatel. Ve filmu se mi líbily efekty, bombardování. Na začátku je dobrá hudba. Líbil se mi, tak dávám 4* a 80%

Bořek stavitel (1998) (seriál)

Na tento seriál jsem fakt ulít. To mě fakt bavilo, i když je to spíše pro děti tak do 6 let, ale i tak se mi to líbí. Dobrá úvodní melodie a vše je bráno tak lehce, jako by tam nebyl jediný problém. A to mě baví.75%Přístupnost:přístupný

Byl jednou jeden polda (1995)

Ceklem průměrný film. V hlavní roli Ladislav Potměšil. Tento film mi přijde sice trochu zábavný, ale děj je úplně oničem. Celkový dojem je:tak tak, ale ujde.40%Přístupnost:přístupný