• Krátkometrážní

Cesta do Vídně a zpátky (2007) (TV film)

Tenhle film mě celkem potěšil. Za poslední půlrok je to jeden z nejkvalitnějších českých filmů, co jesem viděl. Začátek filmu byl spíše rušivější, středem se klidnil a konec byl spíše klidný. Ve filmu hraje velice dobrá česká herečka Ivana Chýlková, ta umí zahrát vždycky vynikajícně. Pak mě trochu nadchl Etzler, vždy mi nebyl moc sympatický, ale teď se projevil jako dobrý herec. Film jako celkový se mi líbil. 75%

Cesta k moci (2006) (TV film) odpad!

Proč vůbec něco takového točili? Mysleli si, že nahrnou diváky k obrazovkám jen proto, že dávají politiku? Dnes politika skoro nikoho nebere (možná se mýlím, alespoň já mám takové zkušenosti). Tohle jsou zbytečně vyhozené prachy. 5%

Cesta na Měsíc (1902)

První, úspěšný nedá se říct film, spíš snímek, který byl natočen už v roce 1902. A co se týče Meliese, tak kinematografii nakopl dopředu.90%

Čekej do tmy (1967)

Hodně kvalitní drama. Děj filmu byl velice zajímavý, i když začátek trochu slabší, ale střed se pomalu rozvíjel až ve strhující, napínavý a hororový konec. Atmosféra byla tajemná až hrůzostrašná. Hudba hodně moc kvalitní, moc se hodila k filmu. Musím taky upozornit na vynikající výkon Hepburnové, jež hrála slepou ženu. Další výkony nebyly k zahození. Moc se mi líbil.90%Přístupnost:přístupný

Černá kočka, bílý kocour (1998)

Tohle nebyla komedie podle mých představ, myslel jsem si, že tam bude víc humorných scének, ale byla jich tam skoro méně než polovina, ale musím uznat, že v některých scénách jsem se opravdu zasmál ( pračka ) :D. Tady u tohohle filmu bylo taky dobré to, že byl pro mě z neznámé části kinematografie ( Jugoslávie ). Já jsem doposud z této kinematografie viděl možná tak jeden snímek, ale velice se mi líbí jejich styl. Hudba ve slavnostních scénách byla vynikající, pač ty písně jsou jejich " lidové " a mají zajímavý styl hudby, takový svižný. Atmosféra ve filmu byla " hyperaktivní ", strašně moc uřvaná, pořád se něco dělo a nebyl klid. Herci předvedli opravdu vynikající herecké výkony a dobré na tom je taky to, že jsou neznámí, zase jsem našel pár dobrých herců. Černá kočka, bílý kocour se mi líbili, nelituji toho, že jsem si tento film koupil. 78%

Červená Karkulka (2006) (studentský film)

Takový nic moc animovaný krátký film.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Na tenhle skvělý seriál jsem narazil nedávno, před tím jsem jen slyšel, že něco takového je, ale že to bude takové skvělé, to jsem opravdu nepředpokládal. Po několika shlédnutých dílech mě to tak nadchlo, že se na to musím dívat každý týden. Moc tenhle seriál nemám ještě prokouknuty, ale polepším se ;-). Tady na tomhle se mi taky líbí herecké obsazení, hlavně Kocour, ale přesto je má nejoblíbenější postava Rimmer. Taky je velice kvalitní úvodní melodie, té jsem propad. Červený Trpaslík je velice kvalitní kultovní sitcom, a tudíž 5*. 95% PS: Bych dal klidně i 10000000000000000000000000000000000000000000000000*

Četník se žení (1968)

Podle mě je toto nejlepší film, co natočil Louis de Funès, nejlepší francouzský komik, který v té době začínal nabírat svou popularitu. Skvělé herecké obsazení, hlavně teda Funes a Michel Galabru. Hudba ta neměla chybu, protože byla nádherná. Celkový dojem:Prostě nemá chybu a naprostá kvalita.98%Přístupnost:přístupný