janek85

okres Ostrava

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.4.2020  12:36
    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)

Nic jiného než syrový, mrazivý, brutální a zároveň vynikající dokument. I otrlý divák, jako já, jsem musel párkrát přivřít oči či provést znechucený pohled. Bravo ČT!

• 18.8.2017  07:20

Terezka :-).

• 6.3.2017  21:52

Tak tohle byla sila!!!

• 8.1.2015  00:34
    Nezralé maliny (TV film) (1980)

Vynikajici inscenace. Hodne se mi libilo obsazeni, kdy uz stari, prevazne prvorepublikovi herci, jako Nedbal, Pesek a Filipovsky zahrali velice kvalitne. Takovy remake filmu Cesta do hlubin studakovy duse, kde jsme je mohli spartrit taky pohromade, ale o 42 let drive. Klobouk dolu za vykony, hodne povedene!

• 16.11.2014  15:11

Vynikajici snimek Georgese Meliese. Povedene triky, bavil jsem se!:)

• 11.6.2011  07:41
    Lidice (2011)

Musím říct, že tento snímek na mě hodně zapůsobil. Poslední dobou na mě filmy působí hodně silně, tenhle ještě více, kvůli válečné atmosféře. Nevím, co se stalo, ale při tomhle filmu mi hodně věcí došlo. Došla mi ta bezmocnost války, smutek a vše kolem toho. Opravdu silný film. Mimo: Navíc jsem tam šel s nejkrásnější holkou na světě, tak to bylo takové roztomilé :).

• 29.5.2011  22:45
    Melancholia (2011)

Musím říct, že tohle byl jeden z nejzásadnějších filmů mého života. Nejvíce mě dostávala hudba, to musel složit nějaký totální genius. Celá atmosféra byla magická, schizofrenická, nejasná, strašidelná, bezmocná.

• 27.7.2010  21:35

Totální psyacho, nemám k němu slov. Ke konci filmu jsem se už uplně ztratil. K výkonům není co dodávat, DiCaprio opět skvělý. Idelální film na večer.

• 9.4.2010  21:07
    Lolita (1997)

No, rozhodl jsem se napsat komentář až po delší době. Film mě teda hodně moc oslovil. Lolitu hraje opravdu hezká herečka. Okouzlila mě natolik, že se mi o tom filmu zdálo. Opravdu skvěle to zahrála. Co se týče Ironse, tak můžu říct na jeho osobu jen to nejlepší, on se přímo do té role hodil. On sám o sobě vypadá tak úchylně, že se tam vážně hodí. Film na mě hodně moc způsobil a ještě teď na něj vzpomínám.

• 29.8.2009  10:26

No, tak já měl teda jako dost. Já neměl Tarantina nijak moc v oblibě. Postupně jsem si k němu dělal nějaký vztah, který vyvrcholil právě tímto filmem. Tarantino si vzal velký šálek, udělat válečný film. Jeho dosavadní filmy byli sobě hodně podobné, tento byl o hodně jiný, a to mi dává za pravdu, že dokáže udělat jakýkoli film, a to dost kvalitně. Ve filmu jsem vnímal, že nějaké náznaky z jeho dřívější tvorby tam rozhodně byly, takže si zachoval takový ten svůj kult. Film byl skoro dokonalý, hlavně mě dostal konec. Kdybych mohl, složím Tarantinovi chvalozpěv. A během 3 dnů se dostat na 128. příčku, to je teda síla.

• 30.7.2009  11:01

Ou, tak z počátku jsem filmu nerozuměl, ale postupně mi bylo vše jasné. Začátek bych popsal jako totální psychedelii. Vůbec jsem nevěděl, proč dělají takové brutální věci. Uprostřed filmu jsem byl už v obraze. Zvláštnější film jsem v životě neviděl, v tom také je jeho kouzlo. Líbily se mi hlavně interiéry bytů, kde se film točil. Malcolm McDowell mi připadal jako totální psychouš, hlavně ty jeho oči a úsměv. Zahrál to opravdu skvěle. Moc slov k tomu nemám a film se mi hodně moc líbil.

• 15.2.2009  21:37
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Zatím po prvním díle je to velice povedené, uvidíme, co bude za týden.

• 28.12.2008  20:52
    The Rutles (TV film) (1978)

JohnyD: Ještě znej Beatles a pak se na to mrkni ;-)

• 23.9.2008  15:32
    Tobruk (2008)

No, Tobruk bude pro mne od chvíle, kdy jsem to viděl pojem. Na mě strašně mooc zapůsobil, ještě teď na něj myslím. Hlavně mě zaujaly na filmu efekty, to bylo prostě skoro dokonalé, dokonalost neexistuje. Hodně taky chválím herce, skoro neznámí herci, tedy aspoň pro mne, a zahrají to tak moc bravurně. Nemám k filmu výhrady, kvalita od našich českých herců, režiséra a mnoha dalších. 90%

• 3.8.2008  17:23
    Hitlerovi muži (TV seriál) (1996)

Opravdu hutný doument...

• 18.7.2008  12:59
    Vlákna (TV film) (1984)

No, tak já mám teda dost. To je možná jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl. Následky nukleární války, prostě brrrrrrr. Rozhodně velice dobře udělaný dokument, hodně efektů, to taky k tomu patří. Určitě 5*. 95%

• 13.3.2008  18:01
    Pianista (2002)

No, dámy a pánové, to je opravdu vrchol ve světové kinematografii ohledně Židů. Tady jsou vidět veškeré hnusárny a to nejhorší, co se kdy mohlo v životě stát. Film doopravdy zachycuje to, co se v té době opravdu dělo. Film je na začátku a ke konci doprovázen elice nádhernou hudbou. Efekty, jak jsem již řákal, jsou na opravdu realistické úrovni. Z lidského hlediska je to humus, ale z filmového je to opravdu skvost. 90%

• 14.2.2008  10:04
    Ať žijí Beatles (TV film) (2000)

Hodně moc povedené zfilmování tohohle setkání. Tady bych chtěl rozhodně moc a moc pochválit hlavní 2 herce. Opravdu to vypadalo, jako by to byl John a Paul... ale zdá se mi, že Harris, který hrál Johna, to zahrál o něco lépe než Aidan ( Paul ). Ve filmu byly i humorné hlášky, kterým jsem se musel smát. Beatles je prostě Beatles, musím dát 5*

• 4.2.2008  15:46
    Kočkopes (TV seriál) (1998)

Moc pěkný, vtipný kreslený seriál, hodně moc na něj mám vzpomínky, ale škoda, že se už v TV nevidí.

• 22.1.2008  17:12
    Souboj vojevůdců (TV seriál) (2002)

Opravdu velice podevený dokument. Velice oceňuji záběry z 2. sv. války, ty se moc nevidí, a taky velice kvalitní zpracování dokumentů. Opravdu mě dostal. 85%

• 20.1.2008  15:43

Velice působivý válečný film. Celým filmem se táhne šíleně bojová atmosféra, i když na začátku to zase tak poznat nejde, ale na konci a uprostřed to bylo dosti drastické. Dále pak efekty, veškeré bombardování a střílení. Chválím rozhodně hudbu, tak byla hodně veselá, a to se k tomuhle hodí, IMHO. Také měl film vskutku hvězdné osazení, Conery, Hopkins, to všechno jsou vynikající herci. Je jedno jsem u filmu moc nepochopil, a to byl konec. Nevím, možná jsem četl nepozorně titulky, ale mělo to takový zvláštní konec. Rozhodně kvalitní film 87%

• 19.1.2008  16:56

Dosti hutný a šťavnatý válečný snímek a jeden z nejlepších válečných, co jsem kdy viděl. Tady je dokonalá, opakuji dokonalá bojová atmosféra, jako by to nebyly záběry pro film, ale doopravdy! V tomhle je chválím. Taky chválím obsazení hlavní role, tvrdě sebejistý a sebevědomý Coburn to zahrál opravdu úchvatně. Na začátku můžeme slyšet nádhernou písničku nějakého německého děvčete, celkem dojemné... Taky má film hodně zajímavý námět a je vidět, že ne všichni Němci byli svině... 92%

• 18.1.2008  14:41

No, další z povedených francouzských komedií. Tady je to tak dobře udělané, že i z takové hnusné a odporné války se dá udělat sranda, to je největší kouzlo tohodle filmu. Kvalitní herecké obsazení, hlavně Jean Lefebvre. Tady k tomu nemám žádné výhrady. 85%

• 12.1.2008  13:01
    Václav (2007)

Smích a zase smích, tak charakterizuji tenhle velice povedený český snímek. Ivan Trojan, znám ho spíše z vážnějších filmů, ne z komediálních. Tady dokázal, že umí zahrát i naprostého magora jako byl Václav, klasický vidlák. Samozřejmě, že i další herci hráli výtečně. Jiří Lábus je už klasika. Strašně směšná scéna byla, jak maloval :D, u toho jsem nemohl. Ale většina scén byla humorná, bez toho by to bylo oničem. Ale opravdu se jim to povedlo 90%

• 11.1.2008  19:54

Ha, další snímek z války, který mě moc nadchnul. Vylodění v Normandii, nádherný námět na vznik filmu, je jich sice moc, ale tenhle se mimořádně povedl. Oceňuji zbraně, uniformy a hlavně efekty, ty hodně přidaly na dokonalosti filmu. Dále pak i hudba na začátku měla takový bojový rytmus. Většina filmu z války je dobrých, ale tenhle považuji za jeden z nejlepších. 90%

• 6.1.2008  16:26

Krása, nádhera, takhle definuji tenhle snímek, naprosto dokonalé... z filmu je vychází dobová bojová atmosféra, skvěle provedené dobové uniformy, zbraně, okolí... celý flml měl strašně napínavou atmosféru, tichou...90%

• 3.9.2007  19:58

Pašíku :D

• 17.8.2007  08:50

Velice povedeně zfilmovaný Harry Potter s neuvěřitelnými efekty, ale tvůrci vynechali některá fakta z knihy ( famfrpál ) a to je škoda, jinak si mi hodně líbil. 90%

• 1.8.2007  18:43

Viděl jsem to poprvé a jevilo se mi to jako lepší český film, podíval jsem se podruhé a posoudil jsem, že to je výborný český film.

• 30.6.2007  07:43

Tohle byl jeden z mých největších filmůvých zážitků. Vše bylo dokonalé: dobové převleky, efekty, točené na černobílý film... Je to velice dokonalý a krásný film a dávám mu 97%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8