janek85

okres Ostrava

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.4.2020  12:36
    Legendy kriminalistiky (TV seriál) (2017)

Nic jiného než syrový, mrazivý, brutální a zároveň vynikající dokument. I otrlý divák, jako já, jsem musel párkrát přivřít oči či provést znechucený pohled. Bravo ČT!

• 18.8.2017  07:20

Terezka :-).

• 2.1.2016  18:19
    Správná holka (TV film) (2015)

Nahodou fajn romanticky film. Vykony hercu byly opravdu beckove, ale rozhodne ten film neodsuzuju.

• 21.1.2016  23:24

No to me po...! Na koncinjsem cumel s otevrenou hubou. Docela kvalitni dramo.

• 11.6.2011  07:41
    Lidice (2011)

Musím říct, že tento snímek na mě hodně zapůsobil. Poslední dobou na mě filmy působí hodně silně, tenhle ještě více, kvůli válečné atmosféře. Nevím, co se stalo, ale při tomhle filmu mi hodně věcí došlo. Došla mi ta bezmocnost války, smutek a vše kolem toho. Opravdu silný film. Mimo: Navíc jsem tam šel s nejkrásnější holkou na světě, tak to bylo takové roztomilé :).

• 29.5.2011  22:45
    Melancholia (2011)

Musím říct, že tohle byl jeden z nejzásadnějších filmů mého života. Nejvíce mě dostávala hudba, to musel složit nějaký totální genius. Celá atmosféra byla magická, schizofrenická, nejasná, strašidelná, bezmocná.

• 27.7.2010  21:35

Totální psyacho, nemám k němu slov. Ke konci filmu jsem se už uplně ztratil. K výkonům není co dodávat, DiCaprio opět skvělý. Idelální film na večer.

• 29.8.2009  10:26

No, tak já měl teda jako dost. Já neměl Tarantina nijak moc v oblibě. Postupně jsem si k němu dělal nějaký vztah, který vyvrcholil právě tímto filmem. Tarantino si vzal velký šálek, udělat válečný film. Jeho dosavadní filmy byli sobě hodně podobné, tento byl o hodně jiný, a to mi dává za pravdu, že dokáže udělat jakýkoli film, a to dost kvalitně. Ve filmu jsem vnímal, že nějaké náznaky z jeho dřívější tvorby tam rozhodně byly, takže si zachoval takový ten svůj kult. Film byl skoro dokonalý, hlavně mě dostal konec. Kdybych mohl, složím Tarantinovi chvalozpěv. A během 3 dnů se dostat na 128. příčku, to je teda síla.

• 9.10.2009  09:12
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Můj bože, vy se tady opravdu nudíte...

• 15.2.2009  21:37
    Ďáblova lest (TV seriál) (2009)

Zatím po prvním díle je to velice povedené, uvidíme, co bude za týden.

• 23.2.2008  18:21

Vcelku průměrná pohádka a trošku i úchylná. Úchylná proto, že tam bylo spousta hádanek typu " je to velké a dostane se to do malé díry"... to je prostě Troška. Ale jinak se vesměs povedla, čuměl jsem, že herec Jan Dolanský hrál kladnou roli, já ho znám z filmů, kde hrává různé gangstery a podobně. Byla to taková normální pohádka... 50%

• 16.2.2008  07:10
    Oko (2008)

Průměrný, až podprůměrný horůrek. Vlastně mi to ani jako horor nepřipadalo, sem tam sice byly takové strašidelnější scény, ale že by to mělo člověka vystrašit, to rozhodně ne. Ale musím pochválit výkon Jessicy Alby, nikde jinde jsem ji neviděl hrát, ale je z ní opravdu talent, tady to předvedla. Viděl jsem to ve z******* kinoripu a bez titulek, tak až uvidím lepší verzi, možná změním názor. 40%

• 23.9.2008  15:32
    Tobruk (2008)

No, Tobruk bude pro mne od chvíle, kdy jsem to viděl pojem. Na mě strašně mooc zapůsobil, ještě teď na něj myslím. Hlavně mě zaujaly na filmu efekty, to bylo prostě skoro dokonalé, dokonalost neexistuje. Hodně taky chválím herce, skoro neznámí herci, tedy aspoň pro mne, a zahrají to tak moc bravurně. Nemám k filmu výhrady, kvalita od našich českých herců, režiséra a mnoha dalších. 90%

• 30.4.2007  18:37
    Cesta do Vídně a zpátky (TV film) (2007)

Tenhle film mě celkem potěšil. Za poslední půlrok je to jeden z nejkvalitnějších českých filmů, co jesem viděl. Začátek filmu byl spíše rušivější, středem se klidnil a konec byl spíše klidný. Ve filmu hraje velice dobrá česká herečka Ivana Chýlková, ta umí zahrát vždycky vynikajícně. Pak mě trochu nadchl Etzler, vždy mi nebyl moc sympatický, ale teď se projevil jako dobrý herec. Film jako celkový se mi líbil. 75%

• 8.4.2007  19:31

Já krvavé horory nemusím, ale pro milovníky těchto typů hororů např. uživatele Obitus, to musí být mistrovské dílo. 30% Přístupnost:od18 let

• 17.8.2007  08:50

Velice povedeně zfilmovaný Harry Potter s neuvěřitelnými efekty, ale tvůrci vynechali některá fakta z knihy ( famfrpál ) a to je škoda, jinak si mi hodně líbil. 90%

• 14.2.2008  17:53
    Já, legenda (2007)

Ty vé, to by mě ani ve snu nenapadlo, že to bude tak dobré. Myslel jsem si, že to bude zase nějak¨ý hnusný akční film, ale on to byl velice kvalitní akční film :-). Hodně moc mi to připomíná Silent Hill, tu samou atmosféru. Ve filmu se mi líbily efekty. Atmosféra byla místy dramatická a misty až dojemná. Opravdu mě tenhle film překvapil. 80%

• 28.6.2008  08:07

A to jako bylo co? :D

• 3.9.2007  19:58

Pašíku :D

• 5.3.2007  17:55
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Toto není seriál, to je jen nepovedený pokus o seriál.Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0934768/

• 14.3.2007  19:51

Tak tenhle dokonalý film patří podle mě mezi nejdokonalejší filmy, co kdy Zdeněk Svěrák vytvořil. Od tohoto filmu jsem očekával trochu míň, myslel jsem si, že tam nebude tolik humoru, ale spíše víc dramatu, ale hodně jsem se spletl. Kvalita tohoto filmu hlavně poznamenává na oba Svěráky, protože co Zdeněk předváděl za úplně nejlepší výkon z tohoto filmu, to bylo něco k podívání. Výkony ostatních herců byly velice kvalitní, hlavně Jirka Macháček, ten zase perlil ty jeho perfektní hlášky. Daniela Kolářová, ta to taky pěkně zahrála. Atmosféra v kině, ta byla vynikající, pač zvuk v kině byl naprosto dokonalý a ostatní lidi v sále i já se pořád smáli. Legrační a humorná jedna scéna za druhou. Hudba od Soukupa, ta taky nebyla k zahození. Veškeré filmy od Svěráků jsou prostě v české kinematografii nejlepší, ty nemají konkurenci. A doufám, že budou točit nadále, pač ztráta těchto českých umělců, geniálních filmařů by byla natolik vysoká, protože by už nikdo nemohl točit tak vynikající filmy, jako ti dva.98%Přístupnost: přístupný

• 12.1.2008  13:01
    Václav (2007)

Smích a zase smích, tak charakterizuji tenhle velice povedený český snímek. Ivan Trojan, znám ho spíše z vážnějších filmů, ne z komediálních. Tady dokázal, že umí zahrát i naprostého magora jako byl Václav, klasický vidlák. Samozřejmě, že i další herci hráli výtečně. Jiří Lábus je už klasika. Strašně směšná scéna byla, jak maloval :D, u toho jsem nemohl. Ale většina scén byla humorná, bez toho by to bylo oničem. Ale opravdu se jim to povedlo 90%

• 27.2.2007  15:13

Tady tuto filmovou reality show bych tipoval, že udělá Američan. Ale do Čecha bych to neřek. Tento film má zvláštní nádech, takový temný, až z toho leze mráz po zádech. A ti lidi, takové rozdílné povahy, divím se, že se tam nezabili. Tento film mě celkem dost oslovil.Přístupnost: od 12 let

• 21.7.2010  18:35
    Ztracena ve tmě (TV film) (2007)

Tak film mě docela nadchnul, čekal jsem mořná míň, ale velice mne překvapil.

• 31.1.2008  12:47

Velice kouzelný a pohádkový film. Hodně moc oceňuji efekty, ty dělaly tenhle film překrásným. Dále pak musím pochválit Dustina Hoffmana, který ztvárnil, dá se říct, kouzelného dědečka a zahrál to opravdu dobře, je to špičkový herec. I Natalia Portman zahrála dobře, i když ji moc dobře neznám. Opravdu krásný film... 80%... a s Vámi, uživatelé, co jste dali 2* a míň, tak hrubě nesouhlasím.

• 27.3.2007  18:59
    Cesta k moci (TV film) (2006)

Proč vůbec něco takového točili? Mysleli si, že nahrnou diváky k obrazovkám jen proto, že dávají politiku? Dnes politika skoro nikoho nebere (možná se mýlím, alespoň já mám takové zkušenosti). Tohle jsou zbytečně vyhozené prachy. 5%

• 3.3.2007  21:50

Nekvalitní, trapný americký film. Většina scén mi přišla trapných a stupidních, výkon herců nic moc, hudba byla dobrá za hudbu dávám 1*. Celkový dojem není dobrý.30%Přístupnost:přístupný

• 27.2.2007  15:34
    Eragon (2006)

Musím uznat, že jsem se u toho nudil 1* za hudbu, 1* za efekty. Zajímavosti: Edward Speleers vyhrál roli Eragona nad 180000 dalšími uchazeči. Ian McKellen a Patrick Stewart dostali nabídku hrát Broma, ale oba museli odmítnout kvůli svým závazků k filmu X-Men – Poslední vzdor (2006) Alex Pettyfer dostal nabídku hrát Eragona, ale odmítl - zčásti taky kvůli tomu, že se natáčelo v Budapešti a Pettyfer má strach z létání. Christopher Paolini, autor předlohy, si chtěl v tomto filmu zahrát cameo roli (válečníka, kterému během bitvy o Farthen Dur setli hlavu). Bohužel nemohl, protože v době natáčení propagoval svou knihu na evropském turné. Johnu Malkovichovi zabralo natáčení pouhé dva dny.

• 4.3.2007  15:37
    Houslový rytíř (TV film) (2006)

Tady toto se snad ani nedá hodnotit.Nějaký houslista, jak hraje na housle.Nemám na to nějaký názor.

• 1.8.2007  18:43

Viděl jsem to poprvé a jevilo se mi to jako lepší český film, podíval jsem se podruhé a posoudil jsem, že to je výborný český film.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8