• Krátkometrážní

Prime (2005)

Hodně moc nudný, nekvalitní, trapný a nezajímavý film. Děj se táhl strašně pomalu, vůbec žádná akce v ději nebyla. Všechny částí filmu byly nezáživné a nanic. Atmosféra v celém filmu byla totálně nudná, prostě oničem. Výkony herců mi přišly takové nemastné neslané, celkově nezajímavé, ničím mě neoslovily. Scénám se ztratil šmak, možná jen 2 scény byly dobré, zbytek byl zblitek. Díval jsem se na to s donucením. Na filmy by se nemělo dívat s donucením, film by se měl prožít a hlavně by se měl vybírat svobodnou volbou, jak se díváte s donucením, tak to stojí za houby. Stěží 15%

Speer a Hitler (2005) (seriál)

Celkem dobře zpracovaný dokument o Speerovi a Hitlerovi. První díl byl celkem nezáživný, ale druhý už to poměrně napravil, tam se právě stkáme s tím rozhodujícím verdiktem pro všechny nacistické vyvrželce. Ve třetím díle se setkáme se životem ve vězení Alberta Speera, tenhle díl je rozhodně lepší než první, ale horší než třetí. Ale co mě moc nepotěšilo, byl Hitler, jeho napodobitel vypadal naprosto jinak. Taky se mi líbí, že do dokumentu připletli dobové záběry, z Norimberského procesu, až po záběry přímo z války. To strašně moc obohatilo tento dokument. Ale celkově se povedl 75%

Svatyně (2005) (studentský film)

Velice nepovedený film.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Další z řady stupidnějších novodobých seriálů.Tento setiál ve mě nevyvolává žádné emoce, pocity, prostě nic.Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0484918/

3:15 zemřeš (2005)

Trochu nepochopitelný horor. Moc hororových scén tam nebylo. Atmosféra byla sice trochu hororová, ale moc ne. Výkony herců byly celkem oničen. Moc se mi to nelíbilo, ale na tu bídu 3*.45%Přístupnost: od 15 let

Etiketa (2004) (seriál)

Já si myslím, že je to docela poučující film, který je zaměřen na to, jak by se měl člověk chovat ve společnosti a třeba i na veřejnosti.Odkaz na IMDB:http://imdb.com/title/tt0399966/

Fazolka (2004) (studentský film)

Možná nejlepší film z těchto pokusů.//Machrovic:Nedělám.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Třetí díl je podle mě nejlepší z celé řady Harry Potterů, co jsem zatím viděl. Jak si vzpomenu na první díl, tak se mi vybaví dětští herci a je to taková spíše pohádka, druhý díl se mi zdá temnější, ale je to pořád oničem. Ve třetím díle už dospěli hlavní hrdinové, bylo poznat, že mají už více zkušeností, atmosféra byla hodně moc tajemná, ne jako v předešlých dílech. Hudba ta se naprosto hodila k filmu a k celé atmosféře. Efekty byly podle mě nejdokonalejší ze všech dílů. Hodně se mi líbí Harry Potter, mám k němu kladný vztah.92%Přístupnost:přístupný.... Hodnocení Premiere:*****

Choking Hazard (2004) odpad!

Jak tomuhle může někdo dát 5*? Pro mě naprosto nepochopitelná věc, pro milovníky hororů je to skvělý a dokonalý film, pro mě rozhodně ne. Vždyť tohle nemělo vůbec pointu, ani žádný děj. Jak jsem viděl hned na začátku Dádu Patrasovou s brokovnicí, tak mě málem trefilo. Tomuhle se ani nedá říkat film, tohle je jen smutek v české kinematografii. Já se za to stydím, že jsme něco takového natočili. Ten film neměl vůbec nic do sebe. Neměl hlavu ani patu. Co se týče výkonů, tak mě trošičku povzbudil jen Jan Dolanský, protože ten umí podat v jakémkoli filmu dobrý výkon. Co k tomu ještě dodat? Je to děs a běs! 4%